Udostępnij
Tweetnij

Brakuje ci przycisków w smartfonie? Rozwiązaniem może być Air Button

Na Kickstarterze ruszyła nowa akcja crowdfundingowa poświęcona projektowi Air Button. W ten sposób nasz smartfon będzie mógł uzyskać dodatkowe przyciski funkcyjne, które będzie można zaprogramować.

106a2b8c3d48f52bd25a6d56e412e6c5_original

Na Kickstarterze ruszyła nowa akcja crowdfundingowa poświęcona projektowi Air Button. W ten sposób nasz smartfon będzie mógł uzyskać dodatkowe przyciski funkcyjne, które będzie można zaprogramować. 

Fizyczne przyciski zastępowane są w smartfonach przez wirtualne, które znajdują się na ekranie urządzenia. To sprawia, że smartfona trzeba wyciągać z kieszeni niemal za każdym razem, gdy coś chce się zrobić. Tymczasem Air Button może być rozwiązaniem problemu.

Air Button to pojedynczy lub podwójny przycisk, któremu można przypisać różne funkcje i jest ich naprawdę wiele. Warto wymienić:

  • włączanie dźwięku lub muzyki;
  • włączanie modułów Wi-Fi i Bluetooth;
  • możliwość uruchomienia konkretnej aplikacji lub strony internetowej;
  • sposobność rozpoczęcia nagrywania.

Wszystkie te opcje można zaprogramować. Air Button nie ma baterii, a więc nie wymaga ładowania i komunikuje się z użyciem NFC. Przyciski działają z urządzeniami z Androidem i specjalną aplikacją.

Air Button można zamawiać na Kickstarterze. Wariant z jednym przyciskiem w cenie od 15 dolarów, a z dwoma od 19 dolarów. Realizacja zamówień ma rozpocząć się w grudniu.

źródło: Kickstarter

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij