Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi sprzedało 6 mln sztuk Mi Band

Xiaomi pochwaliło się 6 milionami sprzedanych opasek Mi Band. Rekord ustanowiono 10 czerwca.

Xiaomi Mi Band 6 mln

Xiaomi pochwaliło się 6 milionami sprzedanych opasek Mi Band. Rekord ustanowiono 10 czerwca.

Xiaomi dopiero w zeszłym roku wkroczyło na rynek urządzeń naręcznych i w krótkim czasie wyrosło na giganta. Do tej pory Chińczycy sprzedali ponad 6 milionów sztuk opaski Mi Band na całym świecie. Wynik został ustanowiony 10 czerwca. Co ciekawe, Xiaomi udało się sprzedać 2 miliony sztuk Mi Band w okresie niespełna dwóch miesięcy. 13 kwietnia firma chwaliła się przekroczeniem bariery 4 mln sztuk sprzedanych Mi Bandów.

Chińczycy z Xiaomi w pierwszym kwartale tego roku uplasowali się na drugiej pozycji (po Fidbit) wśród producentów urządzeń naręcznych. Opaski Mi Band od stycznia do końca marca sprzedały się w liczbie 3,8 mln sztuk, co przełożyło się na udział w postaci niemal 25%. Mi Band można zakupić w Polsce za około 100 złotych. Opaska współpracuje z Androidem oraz iOS i pozwala monitorować ruch, aktywność i sen.

źródło: Xiaomi Today

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij