Udostępnij
Tweetnij

Smartwatch Samsunga z obrotowym pierścieniem będzie miał kilka unikalnych funkcji

Wiemy nie od dziś, że Samsung przygotowuje smartwatcha z okrągłym ekranem, który zostanie wyposażony w obracany pierścień. Serwis Sammobile informuje o funkcjach, które będą obsługiwane z wykorzystaniem tego rozwiązania.

smart wath

Wiemy nie od dziś, że Samsung przygotowuje smartwatcha z okrągłym ekranem, który zostanie wyposażony w obracany pierścień. Serwis Sammobile informuje o funkcjach, które będą obsługiwane z wykorzystaniem tego rozwiązania.

Orbis, bo pod taką nazwą kodową ukrywa się nowy smartwach, zostanie wyposażony w okrągły ekran, wokół którego znajdzie się specjalny pierścień, który będzie można obracać. Z informacji przekazanych przez Sammobile wynika, że wspomniany pierścień będzie można wykorzystać do następujących celów:

  • ekran główny. Obrócenie pierścienia w prawo wyświetli listę widżetów w użyciu. Po wyborze widżetu i obrocie w lewo zobaczymy jego zawartość. Obrót w lewo na ekranie głównym spowoduje wyświetlenie powiadomień;
  • połączenia przychodzące. Obrót w prawo spowoduje odrzucenie połączenia. Natomiast w lewo to samo, ale ponadto zostanie wysłana wiadomość;
  • odtwarzacz muzyczny. Obracanie pierścieniem w prawo lub w lewo pozwoli nam przeskakiwać pomiędzy utworami;
  • alarmy. Obrót w prawo spowoduje odrzucenie alarmu, a w lewo jego uśpienie;
  • zegarek. Obrót spowoduje przełączanie się pomiędzy różnymi zegarami;
  • poszukiwanie urządzenia. Obrót pierścienia spowoduje przerwanie poszukiwania;
  • pogoda. Obracanie pierścienia pozwoli nam wyświetlać pogodę godzinowo oraz w skali tygodnia.

Jeśli wierzyć plotkom, to Samsung zaprezentuje zegarek Orbis już na początku marca. W trakcie konferencji, gdzie zobaczymy także galaxy S6.

źródło: Sammobile

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij