Udostępnij
Tweetnij

Google Glass dopiero w 2015 roku. Deweloperzy tracą zainteresowanie

Reuters informuje, że publiczna premiera Google Glass została przesunięta na 2015 rok. Co ciekawe, deweloperzy aplikacji zaczynają tracić zainteresowanie tym urządzeniem.

Google Glass

Reuters informuje, że publiczna premiera Google Glass została przesunięta na 2015 rok. Co ciekawe, deweloperzy aplikacji zaczynają tracić zainteresowanie tym urządzeniem.

Google przygotowuje własne okulary już od kilku lat i po raz pierwszy mogliśmy o nich usłyszeć w 2012 roku. Niestety, urządzenie to nadal nie doczekało się premiery dla wszystkich i jest dostępne jedynie w wersji dla deweloperów.

Z informacji ujawnionych przez Reutersa wynika, że premiera okularów została, już po raz kolejny, przełożona w czasie i obecnie celem jest 2015 rok. W ostatnim czasie Google straciło kilka talentów odpowiedzialnych za prace nad okularami, w tym szefa deweloperów – Babaka Parviz, szefa inżynierów działu elektryczności – Adriana Wonga oraz dyrektora do spraw relacji z deweloperami – Ossama Alami. Deweloperzy również niespecjalnie wykazują zainteresowanie Google Glass. Twitter wycofał się ze wsparcia,  a prace nad własną grą na okulary zawiesiło Little Guy Games.

Chris O’Neill – szef działu do sprawa operacji biznesowych Google Glass powiedział, że jego firma jest bardzo optymistycznie nastawiona pod kątem rynkowego debiutu okularów, ale to nie nastąpi, dopóki produkt nie zostanie ukończony.

źródło: Reuters

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij