Udostępnij
Tweetnij

Apple iWatch ze słabą baterią?

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat zegarka iWatch. Tym razem związane z baterią urządzenia, która ma nie zachwycać czasem pracy.

Apple iWatch

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat zegarka iWatch. Tym razem związane z baterią urządzenia, która ma nie zachwycać czasem pracy.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jessica Lessin z The Information opublikowała nowe detale na temat zegarka iWatch. Raport bazuje na wypowiedziach osób związanych z tym urządzeniem. Okazuje się, że pracownicy Apple nie liczą na długi czas pracy na baterii w tym urządzeniu. Przybliżony czas nie jest znany, ale być może będzie tak jak w przypadku Moto 360. Zegarek Motoroli ma pozwalać na kilkanaście godzin pracy, a następnie będzie musiał być naładowany. W sieci już wcześniej pojawiały się informacje, że akumulator jest jednym z problemów iWatcha, z czym borykało się Apple w trakcie opracowywania tego urządzenia.

Oficjalnej prezentacji zegarka iWatch spodziewamy się już w najbliższy wtorek, w trakcie specjalnej konferencji Apple, gdzie zobaczymy także nowe iPhone’y. Wiele źródeł wskazuje jednak na późniejszą rynkową premierę, która może odbyć się dopiero na początku 2015 roku.

źródło: The Information

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij