Udostępnij
Tweetnij

Apple iWatch. W sprzedaży dopiero na początku 2015 roku?

Apple rzekomo zamierza pokazać światu własne urządzenie naręczne już 9 września. Jednak, jeśli wierzyć plotkom, to iWatch ma trafić do sprzedaży dopiero na początku 2015 roku.

Apple iWatch

Apple rzekomo zamierza pokazać światu własne urządzenie naręczne już 9 września. Jednak, jeśli wierzyć plotkom, to iWatch ma trafić do sprzedaży dopiero na początku 2015 roku.

Przeczytaj koniecznie >> Sekrety iOS 8

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kilka dni temu re/code raportował, że Apple zamierza zaprezentować zegarek iWatch już w trakcie konferencji, która odbędzie się 9 września w Cupertino. Informacje te potwierdził również Bloomberg. Niemniej, re/code raportuje teraz, że rynkowa premiera urządzenia nie odbędzie się prędko i tak naprawdę iWatch może trafić do sprzedaży nawet dopiero na początku przyszłego roku. Tak więc być może będziemy mieć do czynienia z podobną sytuacją, co w przypadku Maka Pro 2013, który także został pokazany na kilka miesięcy przed rynkowym debiutem.

Raport re/code pokrywa się z wcześniejszymi informacjami na temat późniejszej premiery iWatcha. Analityk KGI Securities – Ming Chi Kuo już wcześniej stwierdził, że masowa produkcja zegarka może rozpocząć się dopiero w listopadzie tego roku. Tak więc premiera na początku 2015 roku jest tu jak najbardziej prawdopodobna.

źródło: re/code

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij