Udostępnij
Tweetnij

Czy tak wygląda kontroler do gier dla Android TV?

Android TV nastawione jest również na gry i zdaje się, że Google zdradziło nam wygląd referencyjnego kontrolera do konsol i innych urządzeń z tym systemem.

android-tv-controller

Android TV nastawione jest również na gry i zdaje się, że Google zdradziło nam wygląd referencyjnego kontrolera do konsol i innych urządzeń z tym systemem.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów dla tabletów

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Google w SDK (Software Development Kit) Androida-L ADT-1, który dostępny jest dla deweloperów, ukrył kilka zdjęć kontrolera do gier, a jedno z nich widzicie powyżej. Urządzenie przypomina nieco kontroler z Xboksa i domyślamy się, że jest to referencyjny projekt kontrolera dla urządzeń z Android TV.

Akcesorium wyposażono w gałki analogowe, przyciski do sterowania oraz trzy kontrolki znane nam z samego Androida. Więcej zdjęć kontrolera znajdziecie pod tym adresem.

źródło: liliputing

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij