Udostępnij
Tweetnij

Mozilla przygotowuje własną odpowiedź na Google Chromecast

Fundacja sprawująca pieczę nad liskiem przygotowuje własną odpowiedź na Chromecast od Google. Urządzenie w postaci sticku będzie pracować pod kontrolą systemu Firefox OS.

mozilla-netcast

Fundacja sprawująca pieczę nad liskiem przygotowuje własną odpowiedź na Chromecast od Google. Urządzenie w postaci sticku będzie pracować pod kontrolą systemu Firefox OS.

Przeczytaj koniecznie >> Uruchamiamy gry z iPada na telewizorze

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jeden z ewangelistów Mozilli – Christan Heilmann opublikował na Twitterze zdjęcie, które widzicie powyżej. Prezentuje ono „otwarte urządzenie do strumieniowania multimediów”. To nic innego, jak alternatywa dla Google Chromecast. W tym przypadku mamy jednak do czynienia z akcesorium pracującym pod kontrolą systemu Firefox OS, które posiada odblokowany bootloader.

Możliwości tego urządzenia w akcji możecie obejrzeć na poniższym filmie. Niestety, na chwilę obecną nie wiemy, kiedy spodziewać się tego urządzenia w sprzedaży oraz pod jaką nazwą. Na to przyjdzie nam jeszcze poczekać.

źródło: liliputing

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij