Udostępnij
Tweetnij

Innowacyjne premiery PocketBook na Warszawskich Targach Książki

Podczas piątej edycji Warszawskich Targów Książki odbywających się w dniach 22 – 25 maja, firma PocketBook zaprezentuje wielbicielom e-czytania swoje najnowsze produkty. „Chcemy przedstawić się od najlepszej strony,” – deklaruje Maksym Zhelezniak odpowiedzialny za sprzedaż w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

PocketBook na WTK

Podczas piątej edycji Warszawskich Targów Książki odbywających się w dniach 22 – 25 maja, firma PocketBook zaprezentuje wielbicielom e-czytania swoje najnowsze produkty. „Chcemy przedstawić się od najlepszej strony,” – deklaruje Maksym Zhelezniak odpowiedzialny za sprzedaż w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Na tegorocznych, jubileuszowych Targach Książki organizatorzy spodziewają się ponad 700 wystawców z Polski i 22 innych krajów. Firma PocketBook, czwarty co do wielkości producent czytników z ekranem E Ink, który po raz pierwszy pojawi się w Polsce na tego typu wydarzeniu, przygotowała liczne niespodzianki.

„Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem,” ­– zapewnia Maksym Zhelezniak, Szef Działu Sprzedaży PocketBook S.A. na obszar Europy Środkowej i Wschodniej. „Dlatego też bardzo cieszy nas fakt, iż to właśnie w Warszawie po raz pierwszy zademonstrujemy szerszej publiczności nasze najnowsze produkty – czytniki PocketBook Ultra i PocketBook InkPad.

Goście odwiedzający stoisko 119/D2 na Stadionie Narodowym będą mogli osobiście przekonać się  o unikalnych cechach urządzeń PocketBook. Firma pokaże innowacje, których dotąd nie stosowano w czytnikach na masową skalę.

Rewolucyjną ofertę dumnie reprezentować będzie wodoodporny PocketBook Aqua. Lekki, estetyczny czytnik wyposażony w dotykowy wyświetlacz E Ink Pearl  i łącze Wi-Fi jest doskonałym kompanem na wakacyjne podróże. Fakt, iż urządzenie posiada oznaczenie IP57 świadczy o tym, że ani woda, ani kurz nie zakłócą mobilnej lektury.

Kolejnym pionierskim urządzeniem, którym PocketBook będzie się chwalił w Warszawie, jest PocketBook Ultra – pierwszy na świecie czytnik z wbudowanym aparatem fotograficznym i opcją rozpoznawania tekstu.

„Wspaniale się złożyło, iż dosłownie w kilka dni po oficjalnym komunikacie o wprowadzeniu do naszej oferty PocketBook Ultra pokażemy go na Targach w Polsce,” – cieszy się Maksym Zhelezniak. „Tak naprawdę, poza premierową konferencją prasową, będzie to europejski debiut tego urządzenia.”

Szwajcarska firma doskonale przygotowała się do zawarcia osobistej znajomości z polskimi zwolennikami elektronicznych lektur.

„Niestety nasze zasoby i ilość obowiązków nie pozwalają nam na tak częste, jakbyśmy sobie tego życzyli, wizyty w Polsce,” – tłumaczy Zhelezniak. ­„Tym bardziej chcemy w pełni wykorzystać okazję, jaką są Warszawskie Targi Książki. Te cztery dni, to nie tylko czas na spotkania z partnerami biznesowymi, ale też z e-czytelnikami i potencjalnymi użytkownikami naszych urządzeń. Z ciekawością wysłuchamy ich uwag, które przekażemy następnie do działu Badań i Rozwoju. Takie informacje zwrotne są dla nas niezwykle cenne,” – deklaruje przedstawiciel firmy PocketBook.

Wśród nowości, którymi firma chce zaskoczyć swoich klientów, będzie także pierwszy ośmiocalowy czytnik z wyświetlaczem w rozdzielczości 1600 x 1200 pxl – najwyższej dla tego rodzaju urządzeń. Nowy interfejs użytkownika, który pojawi się na PocketBook InkPad, stanowi idealne dopełnienie pakietu innowacyjnych debiutów prezentowanych w Warszawie. Wszystkie nowości, a oprócz nich także znane już urządzenia, takie jak np. PocketBook Touch Lux 2, będzie można obejrzeć na stoisku nr 119/D2 w godzinach otwarcia Warszawskich Targów Książki.

Informacja prasowa

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij