Udostępnij
Tweetnij

Monitor PHILIPS z obsługą Miracast (informacja prasowa)

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, wprowadza na polski rynek 23-calowy monitor Blade 2 z technologią Miracast. PHILIPS 239C4QHWAB umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie materiałów Full HD bezpośrednio z kompatybilnych urządzeń mobilnych opartych na systemie Android.

Monitor PHILIPS 239C4QHWAB

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, wprowadza na polski rynek 23-calowy monitor Blade 2 z technologią Miracast. PHILIPS 239C4QHWAB umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie materiałów Full HD bezpośrednio z kompatybilnych urządzeń mobilnych opartych na systemie Android. 

Przeczytaj koniecznie >> Technologia Miracast. Z czym to się je?

Co sądzisz o tabletach Samsunga?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Funkcję Miracast można uruchomić w prosty sposób – wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się na podstawce monitora oraz aktywować Miracast na tablecie lub smartfonie. Przesył materiałów multimedialnych w Full HD i w systemie dźwięku wielokanałowego 5.1 odbywa się w trybie peer-to-peer, bez pośrednictwa innych urządzeń lub sieci. W dużym uproszczeniu można określić to jako wirtualny kabel HDMI

Użytkownicy, których urządzenia mobilne nie obsługują standardu Miracast również mogą cieszyć się obrazem na dużym ekranie dzięki zastosowaniu interfejsu MHL. Pozwala to na podłączenie smartfona lub tabletu za pomocą złącza Mobile High Definition Link – warto podkreślić, że po podpięciu urządzenie jest jednocześnie ładowane.

Monitor wyświetla obraz w rozdzielczości 1920×1080 (Full HD), w formacie 16:9, o kontraście 1000:1 oraz maksymalnej jasności 250 cd/m2. Dzięki zastosowanej matrycy IPS kąty widzenia wynoszą 178° zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Korzystając z monitora PHILIPS Blade 2 można wybrać jeden z predefiniowanych trybów pracy wyświetlacza dostępnych dzięki funkcji SmartImage: Biuro, Obraz, Rozrywka lub Oszczędność. Funkcja SmartContrast pozwala na uzyskanie szczytowego kontrastu dynamicznego na poziomie 20 000 000:1. Z kolei technologia SmartKolor wzbogaca gamę kolorów oraz zapewnia bogaty i żywy obraz dzięki wzmocnieniu sygnału RGB.

PHILIPS Blade 2 cechuje się stylową, elegancką i smukłą konstrukcją, a błyszczące wykończenie z eleganckimi detalami nadaje temu modelowi nowoczesnego charakteru. Monitor PHILIPS 239C4QHWAB jest zgodny z normami RoHS, EPEAT Silver oraz EnergyStar 6.0. W trybie włączenia pobiera zaledwie 20,3 W energii elektrycznej.

Monitor waży 4,15 kg przy wymiarach 550×421×194 mm (z podstawą).

Specyfikacja:

Model 239C4QHWAB
Rozmiar panelu 23’’ (58,4 cm)
Typ panelu IPS LCD
Podświetlenie W-LED
Natywna  rozdzielczość 1920×1080 (60 Hz)
Kąt widzenia 178º (w poziomie) / 178º (w pionie)
Maksymalna jasność podświetlenia 250 cd/m²
Typowy współczynnik kontrastu 1000:1
Kontrast dynamiczny 20 000 000:1
Wielkość piksela 0,265 mm
Maks. liczba wyświetlanych kolorów 16,7 mln
Czas reakcji (typowy – GtG) 5 ms
Wejścia/wyjścia sygnału – MHL-HDMI (cyfrowe HDCP), VGA (analogowe)
– Sygnał wejściowy synchronizacji: Oddzielna synchronizacja, Synchronizacja na zielonym
– Wyjście audio HDMI
Pochylenie -3/+15°
Zużycie energii tryb włączony: 20,3 W

tryb gotowości: <0,5 W

Certyfikaty i atesty EnergyStar 6.0, EPEAT Silver, RoHS, Nie zawiera ołowiu, Nie zawiera rtęci

Gwarancja i cena:

Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora PHILIPS 239C4QHWAB wynosi 1259 brutto. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

Informacja prasowa

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij