Udostępnij
Tweetnij

Chromecast pojawia się w niemieckim Amazonie i znika. Premiera 17.03?

Google Chromecast pojawił się na chwilę w ofercie niemieckiego Amazonu (w cenie 35 euro), po czym wyparował. Wiele jednak wskazuje na to, iż premiera urządzenia odbędzie się 17 marca.

Google Chromecast pojawił się na chwilę w ofercie niemieckiego Amazonu (w cenie 35 euro), po czym wyparował. Wiele jednak wskazuje na to, iż premiera urządzenia odbędzie się 17 marca.

Przeczytaj koniecznie >> Uruchamiamy gry z iPada na telewizorze

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wczoraj Google oficjalnie przekazało, że Chromecast wkrótce pojawi się w sprzedaży na nowych rynkach. Oczywiście dokładne detale na ten temat nie zostały jeszcze ujawnione, a tymczasem akcesorium pojawiło się w ofercie niemieckiego Amazonu (które realizuje zamówienia do Polski), w cenie 35 euro (a więc bez większych niespodzianek, gdyż w Stanach Zjednoczonych Chromecast kosztuje 35 dolarów).

Niestety, witryna internetowa z ofertą (dostępna wcześniej pod tym adresem) została usunięta. Spodziewamy się jednak, że w niedługim czasie Chromecast w niemieckim Amazonie pojawi się ponownie. Redaktorzy tabletblog.de ustalili ponadto, iż realizacja zamówień złożonych w przedsprzedaży ma rozpocząć się już 17 marca. Tak więc pozostaje nam czekać na więcej detali.

Źródło: tabletblog.de

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij