Udostępnij
Tweetnij

Plany Motoroli na rok 2015: 6-calowy phablet i zegarek inteligentny

Choć już prawdopodobnie nie pod swoim logo, Motorola ma ambitne plany na rok 2015. W jej portfolio, zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli ma pojawić się zegarek inteligentny oraz 6-calowy phablet.

Motorola nowe logo

Choć już prawdopodobnie nie pod swoim logo, Motorola ma ambitne plany na rok 2015. W jej portfolio, zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli ma pojawić się zegarek inteligentny oraz 6-calowy phablet.

Przeczytaj koniecznie >> GoGen MaxPad 7 – recenzja tabletu dla dzieci

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nie dalej jak wczoraj przekazaliśmy informację, że Motorola nie jest już własnością Google, a należy do chińskiego potentata, firmy Lenovo. Ta ostatnia wierzy, że wcielenie Motoroli pozwoli na zwiększenie sprzedaży (głównie smartfonów) nawet do 100 milionów rocznie. Jeśli Lenovo chce myśleć poważnie o segmencie smartfonowym, musi rozważyć pojawienie się phabletu. Tego typu urządzenia stają się coraz bardziej popularne.

Oczywiście znajdując się na początku roku 2014 trudno mówić o jakichkolwiek konkretach. Jeśli 6 cali, to pewnie matryca o rozdzielczości FullHD. Jako system oczywiście Android. I na tę chwilę można zakończyć rozważania na temat ewentualnej specyfikacji.

Motorola ma również spore plany związane z tabletem Moto X. Jeśli miałby odnieść sukces podobny smartfonowi o identycznej nazwie, Motorola może okazać się bardzo dobrą lokatą dla Lenovo.

Źródło: Phone Arena

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij