Udostępnij
Tweetnij

Plusy korzystania z tabletu – komunikat prasowy Belkin

Jeśli ciężko jest ci dotrzymać postanowień noworocznych, to tablet może okazać się niezbędnym pomocnikiem w tej kwestii. Przydatne aplikacje mobilne sprawią, że zaplanowane wyzwania nie będą takie trudne.

Podstawka Belkin

Jeśli ciężko jest ci dotrzymać postanowień noworocznych, to tablet może okazać się niezbędnym pomocnikiem w tej kwestii. Przydatne aplikacje mobilne sprawią, że zaplanowane wyzwania nie będą takie trudne.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów na tablety

 

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W tym roku postanowiłeś zapisać się na dodatkowy kurs językowy lub inne zajęcia? Mobilny kalendarz w tablecie pomoże ci wszystko zaplanować, a przydatne aplikacje nauczą cię nowych słówek. Twoim planem jest oszczędzanie? Planuj swoje wydatki w aplikacji mobilnej, która w przejrzysty sposób pozwoli ci kontrolować twój portfel. Masz zamiar poprawić kondycję i zrzucić parę kilogramów?

Aplikacje na tablecie podsuną dietetyczne przepisy i zaplanują twój trening. Tablet jest urządzeniem, które także świetnie sprawdza się w sytuacjach biznesowych – można na nim zapisać notatki, przechowywać slajdy, robić zdjęcia podczas prezentacji. W dodatku jest lekki i wygodny, jego niewielkie rozmiary i waga pozwalają go zabrać wszędzie. „Tablet, to urządzenie, które łatwo można przenosić, Nie wymaga targania ze sobą torby z dużym i nieporęcznym zasilaczem. Dlatego korzystamy z tych urządzeń coraz częściej do zadań zastrzeżonych wcześniej do laptopów i desktopów. Nie tylko wykorzystujemy je do tego, do czego zostały pierwotnie zaprojektowane, czyli do konsumowania treści z Internetu, ale również bardzo często do gier , oglądania filmów w podróży i wreszcie w połączeniu z klawiaturą, do pracy” – mówi Artur Makowski Country Manager marki Belkin.

Dodatkowo możemy spersonalizować nasz tablet poprzez dopasowanie etui w wyrazistym kolorze – marka Belkin wprowadziła etui m.in. w kolorze gumy balonowej, fioletu i czerwieni, a także w eleganckiej czerni oraz bieli. Etui ma funkcję nie tylko estetyczną, ale przede wszystkim ma za zadanie chronić nasz tablet przed uszkodzeniami. Artur Makowski Country Manager marki Belkin podkreśla, iż etui jest niezbędne do zadbania o sprzęt, co jest zwykłą koniecznością wynikającą ze specyfiki korzystania z tabletu. Dobrze dopasowane etui uchroni tablet przed zarysowaniami, kurzem i wstrząsami, co pozwoli nam dłużej cieszyć się naszym urządzeniem.

Informacja prasowa 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij