Udostępnij
Tweetnij

Telewizor Apple iTV. Jednak nie zobaczymy go w przyszłym roku?

Jeśli czekacie z wytęsknieniem w oczach na telewizora Apple iTV, to być może będziecie musieli obejść się smakiem. Całkiem możliwe, że firma z Cupertino anulowała ten projekt i zamierza skupić się na innych produktach.

apple_tv_ipad

Jeśli czekacie z wytęsknieniem w oczach na telewizora Apple iTV, to być może będziecie musieli obejść się smakiem. Całkiem możliwe, że firma z Cupertino anulowała ten projekt i zamierza skupić się na innych produktach.

Przeczytaj koniecznie >> Uruchamiamy gry z iPada na telewizorze

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

O mitycznym telewizorze firmy z Cupertino plotki pojawiają się już od wielu miesięcy. Z ostatnich doniesień na ten temat wynikało, że tajemniczy iTV miałby zadebiutować w drugiej połowie 2014 roku, a tymczasem okazuje się, że być może poczekamy sobie na to urządzenie znacznie dłużej.

Z informacji ujawnionych przez DisplaySearch wynika, że idea wprowadzenia własnego telewizora przez Apple nieco ostygła i projekt został tymczasowo zawieszony. To oznacza, że w najbliższym czasie firma z Cupertino nie zamierza go sfinalizować i zapewne poczekamy sobie na telewizor od Apple nieco dłużej. Zamiast tego producent z nadgryzionym jabłkiem w logo zamierza skupić się na urządzeniach, które nosimy, a więc przede wszystkim nad zegarkiem iWatch, o którym plotki po sieci również krążą już od dłuższego czasu.

Cóż… pozostaje nam tylko czekać i wierzyć w to, że Apple z czasem jednak wprowadzi na rynek własny telewizor, który miałby szansę wnieść świeży powiew na rynku tego typu urządzeń.

Źródło: DisplaySearch

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij