Udostępnij
Tweetnij

Testujemy 8level TizzBird Stick N1. Co chcecie wiedzieć?

Tym razem nietypowo, ponieważ do naszego, redakcyjnego laboratorium trafiła przystawka telewizyjna z Androidem, 8level TizzBird Stick N1.

DSC_4929

Tym razem nietypowo, ponieważ do naszego, redakcyjnego laboratorium trafiła przystawka telewizyjna z Androidem, 8level TizzBird Stick N1.

Przeczytaj koniecznie >> Testujemy Apple TV 3 gen wraz z iPadem

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Niewielkie wymiary, pełen przegląd portów, procesor Telechips TCC8925, 1GB pamięci operacyjnej – to tylko niektóre elementy specyfikacji technicznej 8level TizzBird Stick N1. Producent chwali się również unikalnym interfejsem TizzBird, będącym nakładką na OS, która ma ułatwić współpracę użytkownika z urządzeniem.

Zanim przystąpimy do testów, chcemy Was zapytać, na co zwrócić uwagę, czemu szczególnie przyjrzeć się w sticku 8level. Odpowiedzi, tradycyjnie, umieszczajcie w komentarzach do niniejszej zajawki.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij