Udostępnij
Tweetnij

iOS 6.0 dla Apple TV z iTunes Radio już do pobrania

Dziś wieczorem firma z Cupertino uraczyła użytkowników Apple TV nową wersją oprogramowania w postaci iOS 6.0, w którym pojawiło się wiele ciekawych nowości i udoskonaleń.

Apple TV

Dziś wieczorem firma z Cupertino uraczyła użytkowników Apple TV nową wersją oprogramowania w postaci iOS 6.0, w którym pojawiło się wiele ciekawych nowości i udoskonaleń.

Przeczytaj koniecznie >> Uruchamiamy gry z iPada na telewizorze

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W dwa dni po oficjalnej premierze iOS 7, przyszła pora na uaktualnienie dla użytkowników Apple TV. Dziś wieczorem firma z Cupertino udostępniła dla właścicieli tego urządzenia duże uaktualnienie software w postaci iOS 6. W nowym oprogramowaniu pojawiło się między innymi iTunes Radio, wsparcie dla zdjęć i filmów z iCloud, możliwość kupowania muzyki z iTunes Store oraz AirPlay z iCloud.

Jeśli wierzyć plotkom, to już w przyszłym miesiącu możemy również spodziewać się odświeżenia popularnej przystawki dla telewizorów. Niemniej, nowe funkcje, które być może przygotowuje Apple, na razie nie są znane.

Źródło: Apple

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij