Udostępnij
Tweetnij

Hyetis Crossbow – połączenie zegarmistrzostwa z optyką

To akcesorium, choć może nie wprost powiązane z tabletami, czy smartfonami, może być bardzo ciekawym ich uzupełnieniem. Tym bardziej, że współpracuje z większością systemów operacyjnych dla urządzeń mobilnych.

Hyetis Crossbow 1

To akcesorium, choć może nie wprost powiązane z tabletami, czy smartfonami, może być bardzo ciekawym ich uzupełnieniem. Tym bardziej, że współpracuje z większością systemów operacyjnych dla urządzeń mobilnych.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja Free Touchscreen Gaming Controls

Zamierzasz kupić tablet z Windows 8 lub RT?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Hyetic Crossbow to w zasadzie zegarek. Choć nie do końca… To zegarek, z wbudowanym aparatem cyfrowym. W dodatku nie byle jakim. Matryca, o niewyobrażalnej jak na tego rodzaju urządzenie rozdzielczości – 41Mpix. Do tego obiektyw z systemem zoomu optycznego i – uwaga – z wbudowaną, pierścieniową lampą błyskową. Do tego mikrofon o wysokiej czułości z systemem selektywnego tłumienia dźwięków, oczywiście zintegrowany i współpracujący z modułem aparatu.

Hyetis Crossbow 2

To nie wszystko. Całość współpracuje z centrum komunikacyjnym, które w oparciu o sieć WiFi, Bluetooth lub NFC komunikuje się w zasadzie z każdym urządzeniem mobilnym, pracującym pod kontrolą systemu iOS, Android lub Windows 8.

Hyetis Crossbow 3

To nie koniec. Do tego wszystkiego należy jeszcze dołożyć „drobiazgi” w postaci GPS, termometru, wysokościomierza, głębokościomierza, barometru, etc…

Hyetis Crossbow 4

Crossbow wykonano z iście szwajcarską precyzją. Jego korpus to połączenie tytanu i ceramiki, co gwarantować ma niebywałą odporność na urazy. Cyferblat pokryto szafirowym szkłem, zaś sercem zegarka jest automatyczny mechanizm SWISS MADE.

Jak informuje Hyetis, czyli firma stojąca za stworzeniem tego cacka, obecność poszczególne funkcji będzie zależna od modelu zegarka. Co ciekawe, poszczególne ulepszenia czy dodatkowe moduły, będzie można dołączyć np.  poprzez… wymianę paska czy bezelu.

Zegarek ma wkrótce trafić do przedsprzedaży, która prawdopodobnie będzie prowadzona wprost ze strony internetowej producenta. Więcej informacji znajdziecie właśnie tam, czyli pod tym adresem.

Hyetis Crossbow 5Hyetis Crossbow 6

Źródło: Informacja własna

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij