Udostępnij
Tweetnij

Google Glass będą kosztować w dniu premiery 299 dolarów?

Google oficjalnie milczy na temat ceny, jak i daty premiery własnych okularów. Tymczasem badacz Jason Tsai wierzy, że komercyjna wersja akcesorium trafi do sprzedaży w cenie 299 dolarów.

Google Glass

Google oficjalnie milczy na temat ceny, jak i daty premiery własnych okularów. Tymczasem badacz Jason Tsai wierzy, że komercyjna wersja akcesorium trafi do sprzedaży w cenie 299 dolarów.

Przeczytaj koniecznie >> Android 4.3 Jelly Bean – przegląd nowości

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Osoby, które obecnie testują Google Glass musiały zapłacić za okulary aż 1500 dolarów. Oczywiście akcesorium w takiej cenie nie miałoby szansy odnieść sukcesu na rynku. Spodziewajmy się więc, że komercyjna wersja okularów będzie znacznie tańsza. Pytanie tylko: jak tańsza?

Jeden z tajwańskich badaczy – Jason Tsai na lokalnym seminarium powiedział, że komercyjna wersja Google Glass powinna trafić na rynek w cenie 299 dolarów. Okazuje się, że najdroższe elementy okularów będą kosztować nie więcej niż 30-35 dolarów. To sprawia, że cena nie będzie musiała być wcale tak wysoka, jak obecnie. Część komponentów ma być dostarczanych przez Himax Display, którego 6,3% akcji wykupiło niedawno Google.

Data premiery okularów nadal pozostaje tajemnicą…

Źródło: China Post

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij