Udostępnij
Tweetnij

Użytkownicy Google Glass mogą zapraszać do testów znajomych

Google rozszerza program dostępności własnych okularów i pozwoliło testerom na możliwość zaproszenia jednej osoby do wzięcia udziału w testach gadżetu.

Google Glass

Google rozszerza program dostępności własnych okularów i pozwoliło testerom na możliwość zaproszenia jednej osoby do wzięcia udziału w testach gadżetu.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tani tablet. Na co zwracać uwagę?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wczoraj Google rozpoczęło wysyłać osobom obecnie testującym okulary Glass wiadomość e-mail, w której wymienia możliwość zaproszenia znajomego lub kogoś z rodziny do testów urządzenia. Każdy uczestnik programu Explorer może zaprosić tylko jedną osobę i warto dodać, że cena Google Glass dla nowych testujących pozostaje bez zmian i nadal wynosi 1500 dolarów.

Jeśli jednak wydaje wam się, że załapiecie się do testów (nawet za niemałą opłatą) już dziś, to możecie raczej o tym zapomnieć. Google stawia niemałe wymagania osobom, które mogą być zapraszane. Poza tym, że nowi uczestnicy programu muszą być pełnoletni i być na stałe zameldowanymi w Stanach Zjednoczonych, to ponadto zakup okularów musi odbyć się w jednym centrów Google Glass, a te zlokalizowane są w tylko San Francisco, Los Angeles i Nowym Jorku.

Źródło: Living Thru Glass

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij