Udostępnij
Tweetnij

Google Glass z dedykowanym sklepem z aplikacjami?

Całkiem możliwe, że Google Glass z czasem doczekają się również dedykowanego sklepu z aplikacjami. Zdradzają nam to informacje w nowej wersji Play store.

Okulary Google Glass Vision

Całkiem możliwe, że Google Glass z czasem doczekają się również dedykowanego sklepu z aplikacjami. Zdradzają nam to informacje w nowej wersji Play store.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych trików na tablety z Androidem

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Na Google Glass jest już całkiem sporo aplikacji, ale nie są one dostępne w sklepiku z programami na Androida. Tymczasem jest wielce prawdopodobne, że okulary również w niedługim czasie doczekają się dedykowanego wariantu Google Play store.

Serwis Android and Me informuje, że w odświeżonej wersji webowej Google Play store (na jego temat wspominaliśmy wam wczoraj) na liście potencjalnych urządzeń, na których można zainstalować aplikację MyGlass, znajduje się również Google Glass. To oznacza, że może nie jutro czy pojutrze, ale z czasem Google udostępni użytkownikom okularów dedykowany sklep z aplikacjami. Ciekawe tylko, jak będzie wyglądać nawigacja w takim sklepie…?

MyGlass

Źródło: Android and Me

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij