Udostępnij
Tweetnij

Canalys: w przyszłym roku na rynek trafi 5 mln inteligentnych zegarków

Całkiem możliwe, że inteligentne zegarki zawładną naszymi portfelami już w przyszłym roku. Tak przynajmniej prognozuje firma Canalys, która stwierdza, że w 2014 roku na rynek trafi 5 mln sztuk tego typu akcesoriów.

Smart Watch

Całkiem możliwe, że inteligentne zegarki zawładną naszymi portfelami już w przyszłym roku. Tak przynajmniej prognozuje firma Canalys, która stwierdza, że w 2014 roku na rynek trafi 5 mln sztuk tego typu akcesoriów.

Przeczytaj koniecznie >> Apple iWatch. Czego spodziewamy się po zegarku z iOS?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Inteligentne zegarki (tak zwane Smart Watch) budzą coraz większe zainteresowanie. Prawdziwy boom na te urządzenia jednak jeszcze przed nami. Firma analityczna Canalys opublikowała nowy raport, z którego wynika, że inteligentne zegarki zawładną naszymi portfelami w 2014 roku.

Z raportu opublikowanego przez Canalys wynika, że do końca tego roku na rynek ma trafić około 500 tysięcy urządzeń tego typu. W przyszłym roku ma być jednak znacznie lepiej. Prognozuje się, że w 2014 roku na rynek trafi aż 5 milionów sztuk inteligentnych zegarków. Boom ma być zawdzięczany nowym producentom, którzy obecnie dopiero przygotowują się do wejścia na ten rynek. Wiemy, że własne zegarki opracowują Apple, Samsung, LG, a nawet Microsoft. Niestety, ale raport Canalys nie zakłada udziału poszczególnych firm na rynku smart watch, a jedynie całość sprzedaży. Kto więc będzie liderem…?

Źródło: Canalys

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij