Udostępnij
Tweetnij

Cube TV Kit zmieni androidowy tablet w przystawkę TV

Chiński producent tabletów, firma Cube, wprowadzza do swojego portfolio zestaw, który umożliwi zmianę posiadanego tabletu w przystawkę telewizyjną i korzystanie z uroków Androida na ekranie telewizora.

Cube TV

Chiński producent tabletów, firma Cube, wprowadzza do swojego portfolio zestaw, który umożliwi zmianę posiadanego tabletu w przystawkę telewizyjną i korzystanie z uroków Androida na ekranie telewizora.

Przeczytaj koniecznie >> Testujemy Apple TV 3 gen wraz z iPadem

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Akcesorium, w skład którego wchodzi pilot zdalnego sterowania, a także stosowny adapter podpinany do tabletu, umożliwi zmianę naszego odbiornika telewizyjnego w smart TV. Tym samym otrzymamy możliwość uruchamiania aplikacji i gier przeznaczonych na Androida, na ekranie telewizora.

W większości przypadków, do projekcji filmów, czy uruchamiania aplikacji i gier na odbiorniku TV, użytkownicy wykorzystują port HDMI tabletu. Dla tych, którzy posiadają urządzenia pozbawione złącz w tym standardzie, zestaw Cube może okazać się nie lada gratką. Tym bardziej, że dzięki pilotowi z zestawu, nie musimy korzystać z ekranu dotykowego tabletu.

Niestety, ani data pojawienia się Cube TC Kit na półkach sklepowych, ani jego cena, nie zostały podane.

Źródło: Liliputing

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij