Udostępnij
Tweetnij

Citi: iWatch trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku

Jeden z analityków City Research wierzy, że mityczny iWatch, czyli inteligentny zegarek marki Apple, trafi do sprzedaży jeszcze przed końcem tego roku.

Apple iWatch

Jeden z analityków City Research wierzy, że mityczny iWatch, czyli inteligentny zegarek marki Apple, trafi do sprzedaży jeszcze przed końcem tego roku.

Przeczytaj koniecznie >> Apple iWatch – czego możemy spodziewać się po zegarku z iOS?

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kilka dni temu wspominaliśmy wam, że Apple jest w trakcie rejestrowania nazwy iWatch, a więc przygotowuje się pomału do premiery tego akcesorium. Jeden z analityków City Research – Glen Young stwierdził w wywiadzie dla CNet, że iWatch ma się dobrze i jest praktycznie w stanie gotowości, a partnerzy Apple obecnie czekają na zielone światełko, które zezwoli im na rozpoczęcie masowej produkcji urządzenia. Young dodaje, że decyzja w tej sprawie powinna zapaść w czerwcu, a masowa produkcja ruszyłaby kilka tygodni później. Jeśli to prawda, to iWatch trafiłby do sprzedaży jesienią tego roku.

Powyższy raport nie pokrywa się z przewidywaniami Ming-Chi Kuo – analityka firmy KGI Securities, który niedawno sugerował, że iWatch może trafić do sprzedaży dopiero w drugiej połowie, ale przyszłego roku.

Źródło: CNet

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij