Udostępnij
Tweetnij

Bezprzewodowe głośniki Maxell jeszcze w maju w sprzedaży

Z końcem maja firma Maxell, od lat znana na polskim rynku z produkcji kaset magnetofonowych, wprowadzi na rynek europejski dwa modele bezprzewodowych głośników o nazwie Bluetooth Speaker.

MXSB-BT03

Z końcem maja firma Maxell, od lat znana na polskim rynku z produkcji kaset magnetofonowych, wprowadzi na rynek europejski dwa modele bezprzewodowych głośników o nazwie Bluetooth Speaker.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja stacji bazowej Apple Airport Express

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Głośniki wyposażone w system łączności Bluetooth są idealnym sprzętem przede wszystkim dla osób podróżujących – zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych. Nie tylko umożliwiają odtwarzanie dźwięków, ale także zawierają wbudowany mikrofon do połączeń konferencyjnych.

MXSB-BT03 Bluetooth Speaker to głośniki o mocy 6W, wyposażone w najnowszą technologię APT-X, pozwalającą na czystą transmisję dźwięku, w tym optymalne brzmienie basów. Sprzęt wykorzystuje najnowszy system łączności, Bluetooth 4.0. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu głośniki mogą pracować nieprzerwanie przez 15 godzin. W zestawie znajdziemy kabel USB do ładowania oraz kabel audio 3,5 mm.

Z kolei MXSB-BT01 Mini Bluetooth Speaker to głośniki cechujące się niewielkim rozmiarem oraz kształtem, przypominającym stempel. Ich moc akustyczna to 2W. Łączą się z urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth 3.0 i zostały wyposażone w akumulator o 11 godzinnym czasie pracy na jednym ładowaniu.

Obydwa modele dostępne będą w 4 kolorach: czarny, biały, różowy, niebieski.

Sprzęt posiada 2 letnią gwarancję producenta.

MXSB-BT01

Źródło: Informacja prasowa Maxell

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij