Udostępnij
Tweetnij

Apple uruchamia program wymiany dla wadliwych Apple TV

Firma z Cupettino przyznała się, że część Apple TV 3. generacji na problemy w przypadku połączeń w sieciach Wi-Fi i zainicjowała program wymiany wadliwych egzemplarzy przystawki.

Firma z Cupertino przyznała się, że część Apple TV 3. generacji na problemy w przypadku połączeń w sieciach Wi-Fi i zainicjowała program wymiany wadliwych egzemplarzy przystawki.

Przeczytaj koniecznie >> Uruchamiamy gry z iPada na telewizorze

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Serwis 9to5mac raportuje, że Apple poinformowało własne oddziały AppleCare oraz partnerów detalicznych, że część egzemplarzy (ale bardzo niewielka) Apple TV trzeciej generacji ma problemy z Wi-Fi. Wspomniane problemy objawiają się między innymi niemożliwością podłączenia do sieci bezprzewodowych lub nagłym zrywaniem połączeń z Wi-Fi. Tym samym Apple uruchomiło program gwarancyjny, w ramach którego klienci mogą liczyć na bezpłatną wymianę wadliwego egzemplarza przystawki na nowy model.

Program wymiany obowiązuje na urządzenia, które zakupiono po marcu zeszłego roku. Wymianie poddawane będą te egzemplarze Apple TV, które zawierają następujące zapiski w oznaczeniu seryjnym.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij