Udostępnij
Tweetnij

Wren V5PF – bezprzewodowe głośniki tylko dla Androida

Wszyscy miłośnicy muzyki znają zalety posiadania głośników bezprzewodowych. Ich niewątpliwym plusem jest brak plączących się po biurku kłębów kabli.

Wszyscy miłośnicy muzyki znają zalety posiadania głośników bezprzewodowych. Ich niewątpliwym plusem jest brak plączących się po biurku kłębów kabli.

Przeczytaj koniecznie >> Najlepsze darmowe gry na tablet z Androidem

Przepraszamy, nie ma aktualnie dostępnych ankiet.

Jeśli należycie do grona osób odsłuchujących muzyki na głośnikach zewnętrznych, powinniście zwrócić uwagę na ten produkt. Wren V5PF to zestaw takich głośników bezprzewodowych, zaprojektowanych do współpracy z urządzeniami pracującymi pod kontrolą Androida.

Wren V5PF wyposażono w system bezprzewodowego streamingu muzyki DTS Play-Fi, co pozwala współpracować im z praktycznie każdym androidowym smarfonem czy tabletem. Producent zapewnia iż dźwięk jest przesyłany bez strat, zaś same głośniki łączą w sobie nowoczesność z „oldschoolowymi” materiałami u wykonaniem.

Głośniki Wren V5PF kosztują niemało, bo 399 dolarów. Za tę kwotę możecie wybrać głośniki, których korpusy wykonano z bambusa lub drewna różanego.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij