Udostępnij
Tweetnij

Samsung rezygnuje ze stacji dokujących z klawiaturą dla Galaxy Tab i Note 10.1, ale…?

Samsung, bez większego rozgłosu rezygnuje z produkcji stacji dokujących dla tabletów z serii Galaxy Note 10.1 oraz Galaxy Tab 2.

Samsung, bez większego rozgłosu rezygnuje z produkcji stacji dokujących z klawiaturą dla tabletów z serii Galaxy Note 10.1 oraz Galaxy Tab 2. W zamian jednak zamierza zaproponować użytkownikom coś innego.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów dla tabletów

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Przedstawiciele brytyjskiego Clove Technology zdradzili, że Samsung poinformował ich o zaprzestaniu produkcji stacji dokujących z klawiaturą dla tabletów z serii Galaxy Tab 2 oraz Galaxy Note 10.1. Koreańska firma zamierza jednak zadośćuczynić ten fakt użytkownikom chcącym jednak wzbogacić swój tablet o dodatkowe akcesoria i wprowadzi do oferty nowe gadżety. W postaci uniwersalnej podstawki ze złączem dokującym oraz bezprzewodowej klawiatury, która komunikować się ma za pomocą bluetootha.

Na razie znamy tylko cenę pierwszego z wymienionych dodatków. Stacja dokująca pełniąca również rolę podstawki ma kosztować 24,95 funtów, co daje nam równowartość około 125 złotych. Cena klawiatury bezprzewodowej nie jest jeszcze znana. Nie wiemy również kiedy dokładnie możemy spodziewać się tych akcesoriów w sprzedaży.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij