Udostępnij
Tweetnij

SteelSeries ogłasza Free TouchScreen Gaming Controls

SteelSeries, czołowy producent sprzętu dla graczy, informuje, że od dziś w sklepach dostępne jest SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls – innowacyjne urządzenie zaprojektowane, by zmienić oblicze przenośnego grania na tabletach i smarfonach.

SteelSeries, czołowy producent sprzętu dla graczy, informuje, że od dziś w sklepach dostępne jest  SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls – innowacyjne urządzenie zaprojektowane, by zmienić oblicze przenośnego grania na tabletach i smarfonach.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów dla tabletów

Ten wielokrotnego użytku dotykowy kontroler z systemem stick and play (przyczep i graj), pomoże użytkownikom udoskonalić ruch i kliknięcia zwłaszcza w grach, które imitują przyciski grafiką wyświetlaną na ekranie. Gadżet współpracuje z dodatkowymi urządzeniami, w tym z: iPod touch®, iPhone®, iPad®, smarfony i tablety Windows®, oraz smartfony i tablety Android®. Free Touchscreen Gaming Controls, z sugerowaną ceną €19.99, dostępny jest już teraz na shop.steelseries.com oraz w wybranych punktach sprzedaży.

W opakowaniu znajdują się 3 przyciski oraz joystick, które mogą być przechowywane w dołączonym eleganckim pudełku. Przycisk przyczepia się do ekranu przy użyciu wysokiej jakości mikroprzyssawki z przewodzącej gumy, która przenosi ruch z palców na ekran. Analogowy joystick, z aż 9 mikroprzyssawkami dla stabilnego przymocowania, umożliwia precyzyjne kierunkowe ruchy. SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls może być wykorzystywany wielokrotnie, a wyczyszczone przyssawki odzyskają fabryczną lepkość.

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij