Udostępnij
Tweetnij

Free – bezprzewodowy kontroler gier dla tabletów od SteelSeries [wideo]

SteelSeries to producent kojarzony głównie z urządzeniami wskazującymi dla komputerów PC. Tym razem producent ten przypuszcza atak na rynek mobilny, wraz z wprowadzeniem bezprzewodowego kontrolera gierFree.

SteelSeries to producent kojarzony głównie z urządzeniami wskazującymi dla komputerów PC. Tym razem producent ten przypuszcza atak na rynek mobilny, wraz z wprowadzeniem bezprzewodowego kontrolera gierFree.

Przeczytaj koniecznie >> Test słuchawek dla iPada – SteelSeries 7H

Niewątpliwą zaletą kontrolera SteelSeries jest jego uniwersalność. Współpracuje on bowiem nie tylko z komputerami PC/Mac, ale również iPhone/iPadem oraz tabletami i smartfonami z systemem Android. To leciutkie urządzenie otrzymało klasyczne przyciski, z tzw. D-Padem na lewej stronie, oraz czterema przyciskami po prawej.. Pośrodku umieszczono klawisze „Select” i „Start” i dwa przyciski analogowe. Nie zabrakło również dwóch przycisków na górnej krawędzi..

Free łączy się z odbiornikiem za pośrednictwem sieci Bluetooth, posiada wbudowaną, ładowalną baterią Li-Ion zapewniającą do godzin gry z przerwami lub 10 godzin ciągłego użytkowania. Dodatkowo, dla użytkowników komputerów PC i Mac przewidziano aplikację SteelSeries Engine, pozwalającą na remapowanie wszystkich 12 przycisków.

SteelSeries Free dostępny będzie w kolorach białym i czarnym, zaś jego cenę określono na 79,99 euro.

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij