Udostępnij
Tweetnij

Mamy nową stację Airport Express. Wkrótce ruszamy z testem. Co chcecie wiedzieć?

Do naszej redakcji dotarła nowa stacja bazowa Apple’a – Airport Express, model MC414Z. Zanim przystąpimy do testu gadżetu, to chcemy wiedzieć na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Do naszej redakcji dotarła nowa stacja bazowa Apple’a – Airport Express, model MC414Z. Zanim przystąpimy do testu gadżetu, to chcemy wiedzieć na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Przeczytaj koniecznie >> Recenzje akcesoriów dla tabletów

Stacja bazowa Airport Express nie jest zwykłym routerem sieci bezprzewodowych. Funkcjonalność urządzenia jest znacznie większa. Warto tutaj wspomnieć na pewno o możliwości bezprzewodowego strumieniowania muzyki z iGadżetów, jak iPad czy komputerów z iTunes bezpośrednio do zestawu Hi-Fi czy głośników. Do naszej redakcji dotarł najnowszy model stacji, czyli MC414Z, którego zamierzamy wkrótce przetestować. Zanim jednak przystąpimy do recenzji, to chcemy poznać wasze pytania związane z tym urządzeniem. Na co powinniśmy zwrócić uwagę? Co was w szczególności interesuje? Dajcie znać w komentarzu lub też na adres e-mail: redakcja @ tablety.pl z dopiskiem „Airport”. Czekamy na wasze pytania i uwagi! :)


sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij