Dział: Windows 8/RT

Toshiba Satellite Click 10

Toshiba przygotowuje się do uruchomienia sprzedaży własnej odpowiedzi na Microsoft Surface 3 w postaci hybrydy Satellite Click 10.

Panasonic ToughPad FZ-E1 01

Panasonic, czy raczej urządzenia tej firmy, gościły już w recenzjach na łamach naszego vortalu. Ciężkie, pancerne i „wszystkoodporne” tablety, skierowane do wyspecjalizowanych grup odbiorców, łączą w sobie nie tylko odporność na wszelkiego rodzaju działania czynników zewnętrznych, ale i funkcjonalności, których nie brak tradycyjnym urządzeniom segmentu „dachówek”

Niniejszy artykuł poświęcony jest kolejnemu przedstawicielowi linii Toughpad, a który przez producenta zakwalifikowany został do linii tabletów. Czy słusznie? Tego dowiecie się, zaglądając do recenzji.

Acer Aspire R11

Acer Aspire R11 (R3-131T-C1TR) zaprezentowano kilka tygodni temu, a teraz urządzenie jest dostępne od ręki za naszą zachodnią granicą, m.in. w niemieckim Amazonie, gdzie kosztuje 399 euro.

Acer Aspire Switch 11 V

Firma Acer zapowiedziała tablet Aspire 11 V z procesorem Intel Core M w kwietniu tego roku, a teraz urządzenie dostępne jest w sprzedaży.

DSCN2881

Tablety z Panasonic z serii Toughpad gościły już na naszych łamach. Tym razem trafiło do nas urządzenie, które choć przez producenta zostało sklasyfikowane jako tablet, de facto jest smartfonem. Może nieco odmiennym…

Surface-Pro-3-with-Pen

Od premiery Surface Pro 3 upłynął już ponad rok i obecnie wypatrujemy kolejnej generacji tabletu – Surface’a Pro 4. Co ciekawe, takie urządzenie może pojawić się dopiero w 2016 roku.

Allview Wi10N

Jeśli szukacie tabletu z Windows 8.1, którego szybko przekształcicie w laptopa, to być może zainteresuje was model Allview Wi10N, który obecnie zakupicie w niższej cenie.