Dział: Windows 8/RT

Surface Pro 3

Microsoft potwierdził, że wraz z Windows RT 8.1 Update 3 użytkownicy tabletów z okienkami dla architektury ARM dostaną nowe menu Start oraz odświeżony ekran blokady.

Toshiba Portégé Z20t

Już w przyszłym miesiącu do Polski trafi nowa hybryda marki Toshiba – Portégé Z20t z procesorem Intel Core M. Niestety, polskie ceny urządzenia nie są jeszcze znane.

Panasonic Toughpad FZ-Y1

Panasonic wprowadza do swojej oferty kolejny 20-calowy tablet oferujący rozdzielczość 4K. Toughpad FZ-Y1 dostępny jest w dwóch wersjach, Standard i Value. W obu przypadkach trzeba się jednak liczyć ze sporymi wydatkami.

acer-one-10_03

Firma ACER wprowadziła na amerykański rynek nową hybrydę i jest nią One 10 S1002-17FR z klawiaturą i Windows 8.1, który wyceniono na zaledwie 199,99 dolarów.

Dell Lattitude 12 Rugged Tablet

Firma Dell wprowadza do oferty pancerny tablet z Windows – model Lattitude 12 Rugged Tablet, którego ceny zaczynają się od 1600 dolarów.

Windows 10 Surface

Wiemy już, że tablety z systemem Windows RT nie dostaną aktualizacji do pełnego Windowsa 10. W zamian Microsoft przygotowuje mniejsze uaktualnienie. Okazuje się jednak, że Windows RT update 3 ma zawierać nowe menu Start.

Panasonic Toughpad FZ-Y1

Już w przyszłym miesiącu do sprzedaży trafi nowy tablet Panasonic z 20-calowym ekranem 4K – Toughpad FZ-Y1, którego ceny będą zaczynać się od kwoty przekraczającej 10 tysięcy złotych.