Dział: Windows 8/RT

Lenovo Tab 2 A8

Dziś oficjalnie wystartowały barcelońskie targi Mobile World Congress 2015. W stolicy Katalonii w tym tygodniu będą wystawiały się firmy z całego świata. Wśród nich nie zabrakło również Lenovo. Chińczycy prezentują w Barcelonie także nowe tablety – zarówno z Windows 8.1, jak i systemem Android. Przyjrzyjmy się z bliska nowym produktom.

Haier Pad W203

W trakcie barcelońskich targów MWC 2015 firma Haier prezentuje nowe tablety, a jednym z nich jest model Pad W203 z Windows 8.1 i klawiaturą.

KAZAM L7

Firma Kazam zapowiedziała trzy nowe tablety z systemem Windows 8.1 – modele L7, L8 i L10, które wyposażono w ekrany o różnej przekątnej.

Archos 9 Edu

Francuzi z Archos poinformowali o rozszerzeniu portfolio o nowe tablety zaprojektowane z myślą o edukacji, które pracują w oparciu o Windows 8.1 lub Androida.

Lenovo-Miix-3-8

Na niemieckim rynku obniżono cenę tabletu Lenovo Miix 3 z 7,85-calowym ekranem. Teraz można go zakupić już za 149 euro.

TrekStor SurfTab wintron 10.1 pure

Firma TrekStor wprowadza do oferty dwa nowe tablety z systemem Windows 8.1 – modele SurfTab wintron 8.0 i 10.1 pure. Co oferują nowe tablety niemieckiej firmy?

Surface Pro 3

Po przecenach przyszła pora na inną promocję. Tym razem Microsoft uruchomił specjalny program wymiany, w ramach którego można zakupić nowy tablet Surface Pro 3 z rabatem w wysokości do 650 dolarów! W zamian jednak musimy oddać starszy tablet z serii Surface. Najlepiej działający i z akcesoriami. Czy to jednak opłacalne?