Dział: Windows 8/RT

Tablet Microsoft Surface 2

Microsoft poszukuje do działu Surface inżyniera, który ma doświadczenie z architekturą ARM. Czyżby firma planowała nowy tablet z procesorem ARM?

Microsoft Surface 3

Microsoft wprowadził do sprzedaży Surface 3 już na początku maja, ale tylko wersję z Wi-Fi. Co natomiast z modelem z LTE? Sprzedaż Surface’a 3 z modemem powinna ruszyć na dniach, gdyż tablet doczekał się właśnie jednego z ostatnich certyfikatów niezbędnych do wprowadzenia na rynek – od organizacji Global Certyfication Forum.

iBall Slide WQ77

Indyjska firma iBall wprowadza do oferty nowy tablet z okienkami Microsoftu i jest nim 7,85-calowy model Slide WQ77, który wyceniono na zaledwie 6999 rupii.

Lark Ultimate 10i Win

Firma Lark wprowadza do oferty nowy tablet z Windows 8.1 i klawiaturą – model Ultimate 10i Win, który wyceniono w kraju na kwotę 699 złotych.

Microsoft Surface 3

Microsoft opublikował nową reklamę tabletu Surface 3 zatytułowaną „Art”, w której prezentuje możliwości rysika Surface Pen.

HP Pro Tablet 608 G1

Firma HP zaprezentowała kilka nowych urządzeń z Windows, a wśród nich znalazł się także tablet z systemem Windows 8.1 dla wymagających użytkowników – model Pro Tablet 608 G1, który do sprzedaży trafi w lipcu.

ONDA V891w

Jeśli szukacie niedrogiego tabletu, który pozwoli na pracę z Windows lub Androidem, to być może zainteresuje was ONDA V891 Dual Boot. Urządzenie na chińskim rynku można zakupić za równowartość około 300 zł.