Dział: Windows 8/RT

ASUS Transformer Book T100TAF

ASUS przygotowuje się do wprowadzenia kolejnego wariantu hybrydy Transformer Book T100. Tym razem tańszego modelu, którego cena nie przekroczy 300 euro.

livefan-pad-600x388

Do sieci wyciekło zdjęcie nowego tabletu Livefan, który wkrótce trafi do sprzedaży. Co wiemy na temat tego urządzenia?

Acer Aspire Switch 10

Już we wrześniu trafi do sprzedaży odświeżony tablet firmy Acer – Aspire Switch 10 z ekranem o rozdzielczości WUXGA.

Epson Endeavor TB20S

Na japońskim rynku debiutuje nowy tablet firmy Epson z Windows 8.1 – model Endeavor TB20S, który wyposażono między innymi w 10-calowy ekran oraz 64 GB pamięci na dane.

Pipo work-W2

Portfolio firmy Pipo rozszerza się o kolejny tani tablet z okienkami Microsoftu. Model Work-W2 wyceniono na kwotę zaledwie 799 juanów.

Asus Transformer Book T200A

ASUS zaprezentował nowego Transformera Book T200TA z 11,6-calowym wyświetlaczem na początku zeszłego miesiąca, w trackie targów Computex 2014 w Tajpej. Niestety, ale Tajwańczycy przemilczeli sporo detali związanych ze specyfikacją techniczną tego urządzenia. Teraz, za sprawą dedykowanej podstrony w witrynie producenta, możemy przyjrzeć się nowemu Transformerowi z bliska. Co oferuje model T200TA pod maską i co jeszcze o nim wiemy? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w niniejszym artykule.

colorovo-650x416

Już w przyszłym miesiącu w ofercie marki Colorovo pojawią się trzy nowe tablety z Windows 8.1 i procesorami Intela, których cena nie przekroczy 600 złotych!

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi