Dział: Windows 8/RT

Dell Venue Pro 8 3000

Firma Dell wprowadza do oferty nowy, niedrogi tablet z Windows 8.1 – model Venue Pro 8 3000, który przypomina serię 5000, ale jest tańszy.

Lenovo Yoga Tablet 2 13

Wcześniej w tym miesiącu Lenovo zaprezentowało kilka nowych tabletów z serii Yoga, w tym dwa modele Yoga Tablet 2 z Windows 8.1 z ekranami o przekątnej 8 i 10 cali. Wczoraj natomiast poszerzono tę serię urządzeń o nowy model – Lenovo Yoga Tablet 2 z 13-calowym ekranem. Urządzenie trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu, a jego cenę ustalono w Stanach Zjednoczonych na 699,99 dolarów. Co oferuje nowy Yoga Tablet 2? Przyjrzyjmy mu się z bliska.

TrekStor SurfTab Wintron

TrekStor SurfTab Wintron jest nowym tabletem z Windows 8.1, który na niemieckim rynku można zakupić w kilku różnych konfiguracjach, w cenie od 199 euro.

HP Pavilion 10 X2

HP Pavilion 10 X2 zaprezentowano w trakcie targów IFA 2014, a teraz tablet z klawiaturą pojawia się w pierwszych ofertach przedsprzedażowych. W Niemczech urządzenie wyceniono na kwotę 319 euro.

Microsoft Surface Pro 3

Microsoft wszedł na rynek tabletów dwa lata temu. Początkowo wraz z Surfacem z systemem Windows RT, a potem rozszerzył linię tabletów o modele z serii Surface Pro. Niemniej, dział ten cały czas przynosił straty finansowe. Z kwartału na kwartał coraz mniejsze, ale nadal nie był to zysk. Do teraz, gdyż zeszły kwartał okazał się być pierwszym dla Microsoftu, w trakcie którego sprzedaż tabletów Surface okazała się być w końcu dochodową!

Dell Latitude 13 7000

Dell Latitude 13 7000 jest nową hybrydą amerykańskiej firmy, która już wkrótce trafi do sprzedaży. Co oferuje to urządzenie? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

ONDA V891w

Firma Onda wprowadza do oferty kolejny, niedrogi tablet z systemem Windows 8.1 – model V891w, który w Chinach wyceniono na kwotę zaledwie 799 juanów.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi