Dział: Windows 8/RT

Lenovo ThinkPad Helix 2

Do targów IFA 2014 pozostało już tylko kilka dni, a tymczasem do sieci wyciekły zdjęcia dla prasy dwóch nowych tabletów z Windows 8.1 od Lenovo – ThinkPad Helix 2 i Tab S8!

Microsoft Surface Pro 3

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj Microsoft wprowadził tablet Surface Pro 3 na terenie kolejnych 25 państw, w tym przede wszystkim europejskich. Co prawda, na liście zabrakło naszego państwa, ale tablet można zakupić na przykład u naszych zachodnich sąsiadów – w cenie od 799 euro za wariant z 4 GB pamięci RAM i procesorem Intel Core i3.

ARCHOS 80 Xenon 05

Już w trakcie tegorocznych targów IFA 2014 w Berlinie Archos zamierza zaprezentować pierwszy tablet z systemem Windows 8.1 – model 80 Cesium.

Microsoft Surface Pro 3

Użytkownicy najmocniejszej konfiguracji Surface Pro 3, czyli z procesorem Core i7, skarżą się na problemy z tabletem, które objawiają się przegrzewaniem urządzenia.

Tablet Microsoft Surface 2

Microsoft obniżył w Stanach Zjednoczonych ceny tabletów z serii Surface 2 z Windows RT. Urządzenie w podstawowej konfiguracji można zakupić już w cenie od 349 dolarów.

GOCLEVER INSIGNIA 1010 BUSINESS

Jeszcze przed końcem tego tygodnia odbędzie się premiera tabletu INSIGNIA 1010 BUSINESS od GoClever. Urządzenie wyceniono na kwotę 999 złotych.

Chuwi VX8 3G black

Tablet Chuwi VX8 3G, który dostępny jest w wersjach z Androidem i Windows 8.1, doczekał się nowego wariantu kolorystycznego – czarnego!

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi