Dział: Windows 10

Samsung Galaxy TabPro S

Samsung, w trakcie dzisiejszego Samsung Forum, potwierdził datę uruchomienia sprzedaży Galaxy TabPRO S w Europie. Urządzenie będzie dostępne na Starym Kontynencie już od 4 marca.

rockchip

Wraz z wydaniem systemu Windows 10 Mobile zmienił się bardzo istotny dla poprzedniej platformy element – dodano wsparcie dla wielu nowych mobilnych procesorów, tym samym kończąc erę monopolu Qualcomma w świecie urządzeń Windows Phone. Nikt jednak nie odważył się stworzyć urządzenia z Windows 10 Mobile bez podzespołów firmy z San Diego. Do teraz.

Surface Pro 3

Microsoft potwierdził, że wraz z Windows RT 8.1 Update 3 użytkownicy tabletów z okienkami dla architektury ARM dostaną nowe menu Start oraz odświeżony ekran blokady.

Toshiba Portégé Z20t

Już w przyszłym miesiącu do Polski trafi nowa hybryda marki Toshiba – Portégé Z20t z procesorem Intel Core M. Niestety, polskie ceny urządzenia nie są jeszcze znane.

Panasonic Toughpad FZ-Y1

Panasonic wprowadza do swojej oferty kolejny 20-calowy tablet oferujący rozdzielczość 4K. Toughpad FZ-Y1 dostępny jest w dwóch wersjach, Standard i Value. W obu przypadkach trzeba się jednak liczyć ze sporymi wydatkami.

acer-one-10_03

Firma ACER wprowadziła na amerykański rynek nową hybrydę i jest nią One 10 S1002-17FR z klawiaturą i Windows 8.1, który wyceniono na zaledwie 199,99 dolarów.

Dell Lattitude 12 Rugged Tablet

Firma Dell wprowadza do oferty pancerny tablet z Windows – model Lattitude 12 Rugged Tablet, którego ceny zaczynają się od 1600 dolarów.