Dział: Windows 10

Microsoft Continum 15

Microsoft Continuum, to bynajmniej nie nazwa serialu science – fiction. Niewielkie urządzenie ma sprawić, że smartfon pracujący pod kontrolą systemu Windows Phone ma stać się w jednej chwili komputerem PC, którego podłączymy do dowolnego monitora. Jak jest w rzeczywistości? Mamy nadzieję, że niniejsza recenzja Wam to przybliży. Zapraszamy do lektury!

Irbis TW81

Irbis TW81 jest bardzo tanim tabletem z systemem Windows 10, który oferowany jest w Rosji. Urządzenie można zakupić za równowartość zaledwie 305 złotych.

Android oraz Windows 10

Wczoraj w budynku hotelu Marriott w Warszawie Panasonic zaprezentował swoje nowe wzmocnione tablety z rodziny Toughpad: FZ-F1 i FZ-N1, wchodzące właśnie na polski rynek.

Surface Pro 4

Microsoft ruszył z nową promocją, w ramach której kupując tablet Surface Pro 4 możecie liczyć na prezent w postaci klawiatury Type Cover o wartości 649,90 złotych.

Lava-Twinpad2

Firma Lava we współpracy z Microsoftem przygotowała hybrydę 2w1 z systemem Windows 10 – urządzenie Twinpad z dołączaną klawiaturą. Tablet być może nie oferuje specyfikacji technicznej jak Surface’y, ale ma wbudowany modem łączności w sieciach 3G, a przy tym oferowany jest w niewygórowanej cenie stanowiącej równowartość 920 złotych. Co dokładnie oferuje Lava Twinpad? Przyjrzyjmy się tabletowi z bliska.

Teclast X3 Pro

Firma Teclast postanowiła przygotować własną odpowiedź na Surface’y Microsoftu czy Galaxy TabPRO S od Samsunga. Jest nią tablet 2w1 X3 Pro, a więc urządzenie z dołączaną klawiaturą. Sercem Teclast X3 Pro jest procesor Intel Core m3, który znajdziemy także w wymienionych produktach konkurencji, ale chińska firma zdecydowała się zastosować nie 4, a 8 GB pamięci […]

tablety

Zakup tabletu, podobnie jak komputera, to ciężka decyzja, ponieważ sprzęt przez nas kupowany musi starczyć nam na minimum trzy lata, nie rok – jak często bywa w przypadku smartfonów. Dziś przedstawimy wam trzy kategorie cenowe tych urządzeń: do 500 złotych, do 1000 złotych oraz do 2000 złotych – wszystkie z systemem Windows 10. Poza tym przedstawimy wam różnice pomiędzy tymi kategoriami cenowymi i pomożemy wybrać sprzęt pasujący idealnie do waszych potrzeb. Zaczynajmy!