Dział: Windows 8/RT

ONE-Xcellent-10-Tablet

ONE Xcellent 10 jest nowym tabletem z 10-calowym ekranem i Windows 8.1 oraz opcjonalną klawiaturą, który na niemieckim rynku można zakupić za równowartość już około 700 złotych.

ASUS Transformer Book T300FA

ASUS nie jest gorszy od ACER, Lenovo czy HP i również wprowadza do oferty tablet z systemem Windows 8.1 i stacją dokującą z klawiaturą, którego sercem jest nowy procesor Intela – Core M (Broadwell). Urządzenie, które prezentowano w trakcie wrześniowych targów IFA 2014, można zamawiać już na niemieckim rynku, w cenie 599 euro za model z 32 GB pamięci eMMC na dane + dysk twardy 500 GB w stacji dokującej. Tyle samo kosztuje model z 64 GB pamięci eMMC, ale już bez dysku twardego.

GOCLEVER_INSIGNIA 800 WIIN

Firma GOCLEVER idzie za ciosem i zapowiedziała dwa nowe tablety z Windows 8.1 – Insignia 800 WIN i Insygnia 1010 WIN, które wkrótce trafią do sprzedaży.

CHUWI Vi8

Niestety, już na wstępie warto wspomnieć o tym, że nie u nas, ale w Chinach. CHUWI Vi8 będzie można zakupić już w grudniu za jedyne 499 juanów.

Tesco Connect tablet

Brytyjskie Tesco wprowadziło do oferty nowy tablet – Connect. Tym razem jest to urządzenie z systemem Windows 8.1, który wyceniono na kwotę zaledwie 99 funtów.

Fujitsu Stylistic Q555

Stylistic Q555 to nowa propozycja od firmy Fujitsu. Tym razem jest to tablet zaprojektowany z myślą o użytkownikach biznesowych. Co oferuje to urządzenie?

kiano582

W ofercie firmy Kiano pojawią się wkrótce trzy nowe tablety z Windows 8.1 – Intelect 8”, Intelect 8” 3G i Intelect 8,9”. W jakich cenach?

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi