Dział: Windows 8/RT

Encore 2 Write

Portfolio firmy Toshiba rozszerza się o kolejny tablet z Windows 8.1 – model Encore 2 Write, który wyposażono w dedykowany rysik.

iFive MX2

Już w przyszłym miesiącu na chińskim rynku pojawi się nowy tablet internetowy z Windows 8.1 i 8-calowym ekranem o wysokiej rozdzielczości – model iFive MX2.

Lenovo Miix 3

Na chińskim rynku, bez większego rozgłosu, pojawił się nowy tablet z Windows 8.1 i 7,85″ ekranem od Lenovo – model Miix 3, który wyceniono na kwotę 1499 juanów.

Acer Iconia Tab 8 W

Acer zaprezentował tablet Iconia Tablet 8 W w trakcie niemieckich targów IFA 2014, a teraz urządzenie pojawiło się w ofercie pierwszych sklepów za naszą zachodnią granicą.

Toshiba Encore Mini

Microsoft uruchomił sprzedaż jednego z najtańszych tabletów z Windows 8.1 – modelu Toshiba Encore Mini, którego prezentacja odbyła się na początku miesiąca.

Nokia Lumia 2520 28

Nokia to marka, która od zawsze kojarzyła się ze świetnymi telefonami komórkowymi. Fiński producent był przez szereg lat klasą samą dla siebie. Na rynku urządzeń mobilnych była wówczas Nokia, potem długo nic, aż w końcu cała reszta. To było jednak dobrych kilka lat temu. Na rynku pojawiły się pierwsze urządzenia wyposażone w ekrany dotykowe – tablety i smartfony, a Nokia jakby nieświadoma tego co nieuchronne, trwała uparcie przy swoich urządzeniach. Owszem, były one wciąż urządzeniami z najwyższej półki, jednak świat, czy raczej konsumenci chcieli urządzeń z dużymi, dotykowymi wyświetlaczami. Nokia zdecydowanie przespała ten czas. Do tego doszło godne lepszej sprawy tkwienie w rozwoju (albo i nie) Symbiana, potem próby z systemem Windows Phone, jednak to wszystko okazało się być spóźnionym. Świat elektroniki użytkowej, a zwłaszcza smartfonów i tabletów był daleko, daleko z przodu. Efekt? Z kultową onegdaj Nokią, która przestała istnieć jako firma, teraz wykupioną przez Microsoft, tak naprawdę nie wiadomo co się będzie działo. Czy pozostanie na rynku? Czy zobaczymy jeszcze jakiekolwiek urządzenia z logo fińskiego producenta?

Recenzowany tablet Lumia to jedyne tego typu urządzenie w ofercie Nokii. Model oznaczony numerem 2520 to przedstawiciel 10,1-calowych „dachówek” z Windows 8.1 RT. Jak wypadnie w testach? Czy okaże się godnym uwagi, jako jedyny przedstawiciel linii tabletów Nokii? Dowiecie się tego zaglądając do niniejszego artykułu. Zapraszamy!

IdeaPad Yoga 2 Pro

W trakcie tegorocznych targów IFA 2014 Lenovo nie zaprezentowało nowej hybrydy z serii Yoga Pro, a tymczasem świeżych informacji na jej temat dostarcza nam serwis databutikenisala.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi