Dział: Windows 10

microsoft surface pro 4 reklama

Microsoft Surface Pro 4 doczekał się nowej reklamy, w której firma z Redmond porównuje go do MacBooka Air. Ale dlaczego wybór nie padł na iPada Pro?

screenshot tool pro

ScreenShot Tool Pro to narzędzie do robienia i edycji zrzutów ekranu. Tylko dziś możemy pobrać aplikację za darmo na urządzenia z systemem Windows 10.

Microsoft Continum 15

Microsoft Continuum, to bynajmniej nie nazwa serialu science – fiction. Niewielkie urządzenie ma sprawić, że smartfon pracujący pod kontrolą systemu Windows Phone ma stać się w jednej chwili komputerem PC, którego podłączymy do dowolnego monitora. Jak jest w rzeczywistości? Mamy nadzieję, że niniejsza recenzja Wam to przybliży. Zapraszamy do lektury!

Irbis TW81

Irbis TW81 jest bardzo tanim tabletem z systemem Windows 10, który oferowany jest w Rosji. Urządzenie można zakupić za równowartość zaledwie 305 złotych.

Android oraz Windows 10

Wczoraj w budynku hotelu Marriott w Warszawie Panasonic zaprezentował swoje nowe wzmocnione tablety z rodziny Toughpad: FZ-F1 i FZ-N1, wchodzące właśnie na polski rynek.

Surface Pro 4

Microsoft ruszył z nową promocją, w ramach której kupując tablet Surface Pro 4 możecie liczyć na prezent w postaci klawiatury Type Cover o wartości 649,90 złotych.

Lava-Twinpad2

Firma Lava we współpracy z Microsoftem przygotowała hybrydę 2w1 z systemem Windows 10 – urządzenie Twinpad z dołączaną klawiaturą. Tablet być może nie oferuje specyfikacji technicznej jak Surface’y, ale ma wbudowany modem łączności w sieciach 3G, a przy tym oferowany jest w niewygórowanej cenie stanowiącej równowartość 920 złotych. Co dokładnie oferuje Lava Twinpad? Przyjrzyjmy się tabletowi z bliska.