Dział: Windows 8/RT

Ferguson S8 17

Ferguson to producent, który intensywnie rozszerza swoje portfolio o nowe urządzenia – również o tablety. Dzisiaj chcemy Wam przedstawić recenzję pierwszej „dachówki” z systemem Windows 8.1 jaka znalazła się w ofercie firmy – Ferguson S8. To po Allview Wi7 kolejny przedstawiciel bardzo tanich tabletów z systemem Microsoftu. Jak wypadnie w testach? Dowiecie się tego z niniejszego artykułu.

ASUS Transformer Book T100 Chi

Za naszą zachodnią granicą uruchomiono przedsprzedaż nowego Transformera Book T100 Chi, którego ASUS zaprezentował na początku stycznia. Urządzenie można zamawiać w cenie od 499 euro.

RuggON Rextorm

RuggON Rextorm nie jest zwykłym tabletem z Windows, ale urządzeniem zaprojektowanym z myślą do pracy w trudnych warunkach.

Microsoft Surface Pro 3

Microsoft nie miał łatwego startu z Surface na rynku. Początkowo projekt przynosił gigantyczne straty. To jednak przeszłość, bo już w trzecim kwartale 2014 roku Surface przyniósł firmie zysk i dobra passa była kontynuowana także w czwartym kwartale, gdy dział tabletów Microsoftu stał się miliardowym biznesem i wygenerował 1,1 mld dolarów przychodu!

Colorovo CityTab Supreme 10.1

Colorovo poinformowało, na łamach własnego profilu na Facebooku, o wprowadzeniu do oferty nowego modelu CityTab Supreme 10″ – wariantu z wbudowanym modemem 3G.

Livefan F3S One

Livefan F3S One jest nowym tabletem chińskiego producenta, który można zakupić w cenie 1949 juanów. Co otrzymujemy w zamian?

HP Spectre 13 x360

Firma HP wprowadzi niedługo do oferty kolejnego laptopa konwertowalnego – model Spectre 13 x360, którego ekran będzie można obracać o 360 stopni.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi