Dział: Windows 8/RT

Microsoft Surface Pro 3

Microsoft wszedł na rynek tabletów dwa lata temu. Początkowo wraz z Surfacem z systemem Windows RT, a potem rozszerzył linię tabletów o modele z serii Surface Pro. Niemniej, dział ten cały czas przynosił straty finansowe. Z kwartału na kwartał coraz mniejsze, ale nadal nie był to zysk. Do teraz, gdyż zeszły kwartał okazał się być pierwszym dla Microsoftu, w trakcie którego sprzedaż tabletów Surface okazała się być w końcu dochodową!

Dell Latitude 13 7000

Dell Latitude 13 7000 jest nową hybrydą amerykańskiej firmy, która już wkrótce trafi do sprzedaży. Co oferuje to urządzenie? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

ONDA V891w

Firma Onda wprowadza do oferty kolejny, niedrogi tablet z systemem Windows 8.1 – model V891w, który w Chinach wyceniono na kwotę zaledwie 799 juanów.

Tablet Surface Pro 2

Surface Pro 2 debiutował w sprzedaży w zeszłym roku. Tymczasem gigant z Redmond, bez większego rozgłosu, po prostu usunął ten model tabletu z oferty własnego sklepu internetowego. Obecnie oferowany jest tam jedynie Surface 2. generacji z systemem Windows RT oraz Surface Pro 3, który trafił do sprzedaży w czerwcu tego roku.

Dell Venue 11 Pro 7000

Już w przyszłym miesiącu Dell uruchomi sprzedaż nowego tabletu z Windows 8.1 – modelu Venue 11 Pro 7000, który otrzyma procesor Intel Core M (Broadwell).

pipo-w6

W6 jest nowym tabletem od chińskiej firmy Pipo, który wyposażono między innymi w 8,9-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oraz system Windows 8.1.

Medion Akoya S6214T

Już 30 października Aldi rozpocznie sprzedaż nowej hybrydy od firmy Medion – modelu Akoya S6214T (MD 99440), który wraz z klawiaturą wyceniono na kwotę 499 euro.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi