Dział: Windows 8/RT

Terra Mobile Industry Pad 885

Terra Mobile Industry Pad 885 jest nowym tabletem zaprojektowanym do zadań specjalnych, którego wyceniono na kwotę 1199 euro. Co oferuje w zamian to urządzenie?

Tablet Vido W11C

Nowa hybryda z Windows 8.1 od Vido – model W11C na chińskim rynku można obecnie zakupić już w cenie zaledwie 1999 juanów.

Windows 8.1

Jeśli wierzyć plotkom wprost z Rosji, to już 12 września, a więc w trakcie najbliższego Patch Tuesday, Microsoft udostępni użytkownikom okienek większe uaktualnienie w postaci Windows 8.1 Update 2.

Tablet Mopa V8

Mopa V8 jest nowym tabletem wprost z Państwa Środka, który wyceniono na kwotę zaledwie 599 juanów, co daje nam równowartość niespełna 300 złotych!

Asus Transformer Book Trio

Na niemieckim rynku pojawiła się oferta promocyjna na Asusa Transformera Book Trio z funkcją dual boot, który pozwala na pracę z Androidem lub Windows 8.1. Urządzenie wyceniono na kwotę 666 euro!

Lenovo ThinkPad 8

Lenovo oficjalnie rozwiało informacje przekazane niedawno przez serwis ITWorld. Firma wcale nie wycofuje z amerykańskiego rynku mniejszych tabletów z Windows, a wręcz przeciwnie. Przygotowuje nowe modele.

Teclast X89 HD

Firma Teclast uruchomiła przedsprzedaż nowego tabletu – X89 HD, który oferowany jest, do wyboru, z Androidem lub Windows 8.1.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi