Dział: Windows 8/RT

Ramos i9s Pro

Ramos i9s Pro jest interesującym tabletem, który pozwala nam uruchamiać dwa systemy operacyjne: Androida lub Windows. Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży.

Toshiba Portégé Z20t

I już od razu warto wspomnieć, że tanio nie będzie. Toshiba Portégé Z20t trafi do sprzedaży w Europie w cenie 1450 euro.

Switch to Surface

Święta coraz bliżej, a więc Microsoft kuje żelazo póki to jest gorące. Gigant z Redmond przyzwyczaił nas już we własnych kampaniach reklamowych do porównywania własnych Surface’ów do produktów Apple, w tym MacBooków i iPadów. Oczywiście po to, aby pokazać wyższość własnych tabletów. Nie inaczej jest w najnowszej kampanii pod tytułem ‚Switch to Surface”, w której Microsoft podpowiada, jak bezboleśnie przesiąść się z MacBooka na tablet Surface Pro 3.

Linx 8 tablet

Zakup tabletu z Windows 8.1 za mniej niż 500 złotych nie stanowi już dziś żadnego problemu. Tymczasem brytyjski Staples oferuje takie urządzenie z 8″ ekranem w cenie stanowiącej równowartość zaledwie niespełna 110 złotych! Gdzie tkwi haczyk?

LENOVO MIIX 2

Jeśli szukacie ciekawej hybrydy z Windows 8.1, to być może zainteresuje was LENOVO MIIX 2 z klawiaturą, który obecnie w naszym sklepie Sferis zakupicie już za 1299 złotych.

171568019

Pioneer W10 jest nowym tabletem z okienkami Microsoftu, który wyposażono między innymi w 10″ ekran i 64 GB pamięci wewnętrznej na dane.

Allview Wi7

Najtańszy w Polsce tablet z systemem Windows 8.1 – Allview Wi7 teraz jest jeszcze tańszy i kosztuje zaledwie 279 złotych!

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi