Dział: Tablety Samsung

Samsung Galaxy TabPro S

Samsung Galaxy TabPro S2 zostanie pewnie pokazany w trakcie targów MWC 2017 w Barcelonie, a tymczasem w sieci pojawiły się nowe informacje na temat tego urządzenia. Poznajemy niemal pełną specyfikację techniczną tabletu Samsung Galaxy TabPro S2. Urządzenie będzie dostępne w kilku różnych wersjach.

Samsung Galaxy TabPro S Gold Edition

Samsung Galaxy TabPro S Gold Edition to najnowsza odsłona tabletu Koreańczyków, który zaprezentowano na początku tego roku. W urządzeniu zwiększono pamięć RAM do 8 GB i zastosowano dysk SSD o pojemności 256 GB.

Samsung Galaxy TabPro S

Samsung Galaxy TabPro S2 jest nowym tabletem Koreańczyków z systemem Windows 10, który ma być następcą modelu Galaxy TabPro S z początku tego roku.

Galaxy TabPRO S

Samsung Galaxy TabPRO S zadebiutował na wybranych rynkach i wkrótce Koreańczycy zamierzają udostępnić specjalną aplikację – Flux D, która ma zapewnić tabletowi integrację ze smartfonami z serii Galaxy. Dzięki aplikacji będziemy mogli m.in. odblokowywać Galaxy TabPRO S z użyciem skanera linii papilarnych w smartfonie czy też odpowiadać na powiadomienia przychodzące na telefon z poziomu tabletu.

Samsung Galaxy TabPro S

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, za naszą zachodnią granicą zadebiutował tablet Samsung Galaxy TabPRO S, który został zaprezentowany na początku tego roku, w trakcie styczniowych targów CES 2016 w Las Vegas. Urządzenie dostępne jest w cenie od 999 euro, a za wariant z modemem LTE trzeba już zapłacić 200 euro więcej.

Samsung Galaxy TabPro S

Samsung, w trakcie dzisiejszego Samsung Forum, potwierdził datę uruchomienia sprzedaży Galaxy TabPRO S w Europie. Urządzenie będzie dostępne na Starym Kontynencie już od 4 marca.

Samsung Galaxy TabPro S

Samsung zaprezentował 12-calowy tablet Galaxy TabPRO z systemem Windows 10 i klawiaturą na początku tego roku, w trakcie styczniowych targów CES 2016 w Las Vegas. Wtedy nie ujawniono jednak dokładnej daty premiery. Na ten temat po sieci krążą różne informacje, często sprzeczne. Tymczasem postanowiliśmy sprawdzić to na niemieckim Amazonie, gdzie już od jakiegoś czasu prowadzona jest przedsprzedaż Galaxy TabPRO S. Okazuje się, że sklep uaktualnił informacje w ofercie i pojawiła się konkretna data rozpoczęcia dostaw, która wcześniej nie była znana. Ustalono ją na 3 marca.