Dział: Smartfony

Samsung Galaxy S8

Za nami premiera smartfonów Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+, które pokazano na Unpacked 2017 w Nowym Jorku. Oba telefony są już dostępne w przedsprzedaży, również w naszym sklepie. Zamawiając smartfony Samsung Galaxy S8 już teraz można liczyć na wcześniejszą dostawę oraz. Samsung przygotował też pakiet usług Guard S8.

Samsung Galaxy S8

Za nami konferencja Unpacked 2017, w trakcie której zaprezentowano smartfony Samsung Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Oba telefony wkrótce trafią do sprzedaży. Także na terenie naszego kraju. To tylko kwestia kilku najbliższych tygodni. Samsung Galaxy S8 i S8+ debiutują z wielkimi ekranami czy asystentem głosowym Bixby.

Samsung Galaxy S8 cena

Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ nie będą tanimi smartfonami, prawda? To w zasadzie wiemy już nie od dziś, ale informacje o polskich cenach do tej pory nie były znane. Do teraz, bo GSMOnline dostrzegł polskie ceny smartfonów Samsung Galaxy S8 w ofercie operatorów komórkowych T-Mobile oraz Plus. Trzymajcie się, tanio nie będzie.

Samsung Galaxy S8 Orchid Grey złoty

Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ zostaną pokazane już za kilka godzin w trakcie konferencji Unpacked 2017. Już wcześniej w sieci pojawiały się ceny smartfonów w euro, a teraz poznajemy ceny w czeskich koronach. Ujawnił je czeski Vodafone. Wiemy też, kiedy Samsung zamierza uruchomić przedsprzedaż nowych flagowców za naszą południową granicą.

HTC U Ocean

HTC U to nowy flagowiec Tajwańczyków, który ukrywa się pod nazwą kodową Ocean. Evan Blass dotarł do informacji na temat tego telefonu i dowiadujemy się, że HTC U ma dostać ramkę reagujące na różnego typu gesty. Poza tym poznaliśmy najważniejsze informacje związane ze specyfikacją techniczną. Smartfon będzie mocny.

Huawei Honor 8 pro

Honor 8 Pro to najnowszy smartfon Huawei, który właśnie doczekał się oficjalnej zapowiedzi w Rosji. Nastąpiło to na tydzień przed globalną premierą telefonu, której spodziewamy się w przyszłym tygodniu. Huawei Honor 8 Pro to tak naprawdę Honor V9, który został zaprezentowany w Chinach w lutym tego roku.

APFS Apple File System iOS 10.3 tvOS 10.2

Za nami premiera iOS 10.3, który wczoraj został udostępniony dla wszystkich. Aktualizacja wprowadziła m.in. Apple File System, czyli nowy system plików i inne ulepszenia. Po aktualizacji być może wydaje wam się, że wasz iPhone działa szybciej. I rzeczywiście, możecie mieć takie wrażenie, bo iOS 10.3 wnosi także liczne udoskonalenia w animacjach.