Dział: Smartfony

Xiaomi Redmi Note 5

Xiaomi Redmi Note 5 to obecnie jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów Chińczyków, co wcale nie dziwi. Z racji niższej ceny będzie to telefon, który powinien cieszyć się zainteresowaniem u klientów z mniej zasobnymi portfelami. W sieci pojawiło się nowe zdjęcie, na którym można zobaczyć częściową specyfikację techniczną urządzenia.

Samsung Galaxy Note 8 Star Wars Edition

Samsung Galaxy Note 8 w niedługim czasie ma doczekać się nowej, specjalnej edycji. Tym razem inspirowanej serią Star Wars. Biorąc pod uwagę, że zbliża się premiera filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, to moment z pewnością jest odpowiedni. Telefon prawdopodobnie będzie jednak oferowany tylko na terenie Chin.

OnePlus 5T cena

OnePlus 5T zadebiutował w sprzedaży dopiero wczoraj. Już jednak chińska firma zdążyła poinformować swoich fanów, że jest to najszybciej sprzedający się smartfon w jej ofercie. Nie podano jednak żadnych konkretnych wyników. Nie wiadomo zatem, w jakim nakładzie sprzedały się nowe smartfony. Można jednak stwierdzić, że pobiły wyniki modelu 5.

iPhone X Plus iPhone 9 Plus

iPhone 9 i nowe modele X to smartfony, które są już w przygotowaniu. Apple zaprezentuje je dopiero za około dziesięć miesięcy. Tymczasem nowych informacji o usprawnieniach, które mają się pojawić, dostarcza nam analityk KGI Securities, Ming Chi Kuo. Ten wspomina o ulepszonych antenach, które zapewnią szybszą transmisję danych w sieciach LTE.

LG V35 LG V30

LG V30 jest już dostępny w polskiej przedsprzedaży, a tymczasem Koreańczycy wprowadzili kolejną wersję tego telefonu. Mowa o LG V35, który debiutuje w Japonii. W odróżnieniu od V34 z zeszłego roku, tym razem jest to w zasadzie ten sam flagowiec z dopiskiem Plus w nazwie, który oferowany jest na innych rynkach.

iPhone X Apple Watch series 3

TIME wybrał najciekawsze gadżety 2017 roku. Na liście 10 produktów nie zabrakło miejsca dla smartfona iPhone X, który uplasował się na wysokiej, drugiej pozycji. W zestawieniu znalazł się także Apple Watch series 3. Co jednak ciekawe, według magazynu najciekawszym urządzeniem jest konsola Nintendo Switch.

Samsung Galaxy Note 8

Samsung postanowił „podkraść” klientów Apple’owi. Firma wystartowała właśnie z nowym programem – Galaxy Experience. W założeniach pozwala on na testowanie Galaxy S8 lub Note 8 cały miesiąc. Chwilowo program jest dostępny jedynie w Korei Południowej. Nie wiadomo, czy pojawi się też w innych krajach.