Dział: Gry na tablety

asphalt xtreme

Za nami kolejny miesiąc. Jeśli nie wiecie, jakie gry warto w tym roku zabrać ze sobą na święta, aby zagrać w wolnym czasie, możecie wesprzeć się stworzoną przez nas listą. Poniżej znajdziecie 10 najciekawszych naszym zdaniem propozycji, jakie w minionym miesiącu trafiły na urządzenia mobilne z iOS i Androidem.

pokemon go mew

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Pokemon Go doczeka się aktualizacji w grudniu. PokeVS donosi, że łatka doda do gry 100 stworków, z czego kilka z nich będzie stanowiło Pokemony legendarne. Mówi się też, że aktualizacja wniesie też tryb PvP, a także możliwość wychowywania Pokemonów po ich wykluciu z jajka.

Cyber Week Sklep Play gry w promocji

Google uruchomiło Cyber Week, czyli przeceny w Sklepie Play na gry na urządzenia z systemem Android. W ten sposób możecie zakupić wiele tytułów do 80% taniej. Wśród przecenionych gier znajdują się też kultowe tytuły, jak Monument Valley, This War of Mine czy Limbo, a dopiero początek listy, bo ta jest znacznie dłuższa.

pokemon go ditto

Pokemon Go doczekało się kolejnej aktualizacji. Teraz w grze pojawił się także Ditto, czyli Pokemon, który ma ciekawą umiejętność transformacji. Schwytanie go nie będzie jednak łatwe. Stworek skrywa się pod wizerunkiem innych Pokemonów. Złapiemy go polując na Ratattę i Pidgey’a. Potwierdziły się zatem wcześniejsze plotki.

pichu pokemon

Według najnowszych plotek Pokemon Go ma doczekać się wkrótce nowej aktualizacji. Ma ona dodawać przede wszystkim tryb walki pomiędzy graczami, ale również możliwość wymiany Pokemonami. Poza tym mówi się także o wprowadzeniu dzieci stworków, takich jak Pichu. Cleffa czy Iggybuff. Zmienić się ma też system wykluwania jajek.

pokemon go pikachu

CEO Niantic, John Hanke, zapowiedział, że Pokemon Go skrywa ciekawą tajemnicę. Nie chciał jednak ujawnić, jaką dokładnie.

pokemon go pokemony

Wczorajsza aktualizacja przyniosła zmiany w kodzie Pokemon Go, które sugerują, że niedługo w grze pojawi się 2. generacja Pokemonów oraz Ditto.