Dział: Gry na tablety

IMG_0776

Ponad półtora roku po premierze „Modern Combat 4: Zero Hour” francuskie studio gier Gameloft udostępniło graczom kolejną odsłonę serii gier FPS – „Modern Combat 5: Blackout”. Już po kilku minutach rozgrywki można zauważyć, że paryżanie nie próżnowali, a wydana na iOS, Android i Windows Phone produkcja jest z całą pewnością jedną z najciekawszych gier na urządzenia mobilne w tym roku. Jeżeli jesteście fanami gier z serii „Call of Duty” to będziecie zachwyceni. Możliwość rozwoju postaci, rozbudowany tryb single player, pełen wyzwań tryb multiplayer i fabuła, będąca jedynie małym uzupełnieniem ciągłego strzelania do przeciwników, to cechy charakterystyczne „Blackout”.

Avadon 2: The Corruption HD

Jeśli szukacie ciekawej gry typu RPG, to być może dacie szansę Avadon 2: The Corruption HD. Tym bardziej, że obecnie tytuł dostępny jest w App Store za 4,49 euro.

The Descent HD

Igor Migun udostępnił w App Store za darmo kilka własnych gier, które normalnie kosztują 3,59 euro. W tym The Descent HD.

nexusae0_2014-05-04-01.21.56_thumb

Dwie kultowe pozycje od Valve – Half-Life 2 i Portal, które jakiś czas temu przeniesiono na Androida, doczekały się wsparcia dla nowego tabletu od Nvidii.

Modern Combat 5: Blackout

Gameloft długo kazał sobie czekać na nowe Modern Combat. Do teraz, gdyż gra jest już dostępna w App Store oraz Google Play store.

Teenage Mutant Ninja Turtles

W App Store pojawiła się oficjalna gra oparta na motywach filmu Teenage Mutant Ninja Turtles. Tytuł wyceniono na 3,59 euro.

Dracula 4: The Shadow Of The Dragon HD

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Dracula 4: The Shadow Of The Dragon HD, to teraz nadarza się ku temu dobra sposobność. Tytuł obecnie dostępny jest w App Store za darmo.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi