Dział: Gry na tablety

Little Big Adventure

Little Big Adventure to świetna okazja, aby przypomnieć sobie, jak wyglądały gry 20 lat temu. Teraz tytuł ten zakupimy w promocyjnej cenie w Google Play.

Limbo

Gra Limbo debiutowała na urządzeniach z Androidem w zeszłym miesiącu, a teraz doczekała się dużej przeceny. Tytuł zakupić w Sklepie Play za jedyne 4,05 zł!

Devils & Demons Premium

Jeśli jeszcze nie graliście w Devils & Demons Premium, to teraz nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Tytuł dostępny jest w Sklepie Play za jedną złotówkę.

Star Wars Rebels: Recon Missions

Star Wars Rebels: Recon Missions jest nową grą od Disneya, która zadebiutowała w App Store i Sklepie Play. Tytuł udostępniono za darmo.

Hearthstone Blackrock Mountain

Firma Blizzard zapowiedziała, że w przyszłym tygodniu zadebiutuje nowy dodatek do gry Heathstone: Heroes of Warcraft o nazwie Czarna Góra.

Avadon 2: The Corruption HD

Jeśli szukacie ciekawej gry RPG na iPada, to być może zainteresujecie się Avadon 2: The Corruption HD. Tym bardziej, że gra obecnie dostępna jest w promocji za połowę ceny.

final-fantasy-record-keeper

Już od jakiegoś czasu firmy Square Enix i DeNA planowały wypuszczenie Final Fantasy Record Keeper poza Japonią. Nie minął miesiąc od zapowiedzi, a gra zagościła na rynku europejskim.