Dział: Gry na tablety

Age of Empires: World Domination

Już latem tego roku Microsoft zamierza udostępnić grę Age of Empires: World Domination. Tytuł trafi na urządzenia z Androidem i iOS oraz telefony z Windows Phone.

The Walking Dead: Season One

Telltale Games kazało długo czekać użytkownikom Androida na grę The Walking Dead. Do teraz, gdyż pierwszy, bezpłatny epizod jest już dostępny w Google Play store, a pozostałe można zakupić wewnątrz aplikacji.

Gra Monument Valley

Iluzje optyczne intrygują ludzi od dawna. Ileż to różnych ich zestawień można znaleźć w Internecie. „Monument Valley” opiera się właśnie na takich złudzeniach i zabawie przestrzenią, jednak wynosi te wrażenia na zupełnie inny poziom.

america

Pierwszy Avenger zawitał na urządzeniach mobilnych dzięki grze opartej o drugą część filmu z jego udziałem.

Cut the Rope 2

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w sequel kultowego Cut the Rope, to teraz nadarza się ku temu najlepsza okazja. Gra jest obecnie dostępna na urządzenia z Androidem za darmo!

Colin McRae Rally na Androida

Prawdziwa gratka dla tych wszystkich z was, którym do tej pory nie udało się jeszcze zakupić gry Colin McRae Rally na Androida. Tytuł obecnie jest dostępny w Google Play store za około 7 złotych!

gameofthrones

Premiera czwartego sezonu serialu opartego o prozę George’a R.R. Martina już wkrótce. Pora więc na towarzyszącą jej grę.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi