Dział: Gry na tablety

iOS Screenshot 20140828-152833 06

Gdy w 2007 roku gra BioShock trafiła na rynek, została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez recenzentów, jak i przez graczy. Interesująca fabuła, piękna jak na tamten czas grafika, wysoki poziom grywalności i przede wszystkim mroczny, przerażający klimat sprawiły, że produkcja 2K do teraz cieszy się uznaniem. Świadczyć może o tym również wydanie drugiej i trzeciej części gry w kolejnych latach oraz konsolowy debiut w 2008 r. Dzisiaj w nocy BioShock zadebiutował w sklepie App Store, a ja przez kilka godzin miałem okazję ponownie przyjrzeć się grze i ocenić, jak twórcom udało się ją przenieść na urządzenia mobilne.

mikey

Jeśli nie mieliście okazji zagrać w Castle of Illusion Starring Mickey Mouse, to teraz nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Gra dostępna jest w promocji za jedyne 0,89 euro.

Gra Back to Bed

W sklepie z aplikacjami na iUrządzenia pojawiła się nowa gra od Bedtime Digital Games – Back to Bed, którą wyceniono na 3,59 euro.

Gra Bioshock

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra Bioshock z 2007 roku od 2K Games pojawiła się w App Store. Tytuł wyceniono na 13,99 euro.

Lego LOTR

Jeśli jeszcze nie graliście w LEGO The Lord of the Rings na iPadzie, to teraz macie dobrą okazję, aby to nadrobić. Grę przeceniono w App Store aż o 80%!

Icebreaker: A Viking Voyage

Jeśli jeszcze nie graliście w grę Icebreaker: A Viking Voyage, to teraz możecie to nadrobić. Tym bardziej, że gra obecnie dostępna jest w App Store za darmo.

Gra Pentumble

Gra Pentumble dopiero co debiutowała na iUrządzeniach, a już doczekała się przeceny do 0,89 euro.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi