Dział: Gry na tablety

Gra Badland

Jedna z ciekawszych gier na urządzenia mobilne – Badland – doczekała się odświeżenia na iOS. Tym bardziej warto ją sobie przypomnieć.

Baldur's Gate II Enhanced Edition

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w kultowe Baldur’s Gate, to teraz macie dobrą okazję, aby to nadrobić. Twórcy udostępnili paczkę App Bundle z obiema częściami gry i w ten sposób możecie je nabyć w cenie o 5 euro niższej.

IMG_0776

W sklepie App Store pojawiają się kolejne gry przystosowane pod kątem Metal API z iOS 8. Kolejnym takim tytułem jest Modern Combat 5: Blackout od Gameloftu!

Blimp HD

Jeśli jeszcze nie graliście w Blimp HD, to macie okazję to nadrobić. Tytuł przeceniono w App Store do kwoty 1,79 euro.

Interstellar

Paramount przygotowało własną grę na urządzenia z Androidem, która bazuje na motywach filmu Christopher’a Nolana – Interstellar.

goatsimulator

Są gry dziwne, są gry dziwniejsze i jest „Goat Simulator”. Tytuł, który został zapoczątkowany żartem (i takowym pozostał do końca), to jedna z głośniejszych pozycji na komputery osobiste ostatnich miesięcy. Symulator bycia kozą dla jednych stał się symbolem upadku gier jako takich. Dla zdecydowanie przeważającej części odbiorców to jednak jeden z najzabawniejszych tytułów, jaki kiedykolwiek powstał. Co ciekawe, od niedawna można w niego zagrać także na tabletach i urządzeniach mobilnych. Czy lizanie i uderzanie głową ludzi przy pomocy ekranu dotykowego sprawia taką samą frajdę?

Down Among the Dead Men

Macie ochotę poczuć się jak prawdziwy pirat? Nic prostszego. Gra Down Among the Dead Men na urządzenia z iOS właśnie wam na to pozwoli.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi