Dział: Gry na tablety

IMG_0396

Wśród użytkowników, którzy korzystają z iPada, nie brakuje miłośników gier strategicznych różnej maści. Tablet Apple dzięki dużemu ekranowi i mocnym podzespołom stał się platformą, która spełnia wymagania wielu graczy. W poniższym zestawieniu opisałem pięć gier, które są zdecydowanie warte uwagi. Każda pozycja odznacza się innym podejściem do tematu strategii, dlatego mam nadzieję, że każdemu z Was choć jedna przypadnie do gustu.

IMG_0378

Pierwsza część „Assasin’s Creed” zachwyciła graczy na całym świecie. Po sukcesie gry na konsolach i komputerach PC, jej twórcy zdecydowali się na produkcje przeznaczone na urządzenia mobilne, których poziom zaawansowania rósł z każdą kolejną odsłoną. Wraz z najnowszą częścią serii – „Assasin’s Creed: Identity” – różnica między wersją tabletową, a znaną ze stacjonarnych platform prawie się zatarła. Po raz pierwszy gracze będą mogli zaznać rozgrywki, której akcja będzie toczyła się w otwartym świecie zakonu asasynów.

Lord of the Rings: Legends

Po iUrządzeniach gra Lord of the Rings: Legends trafiła również do Sklepu Play. Tytuł jest dostępny na urządzenia z Androidem za darmo.

Gra NBA 2K15

Gra NBA 2K15 jest już dostępna w sklepie App Store. Dla fanów NBA i koszykówki oraz iGadżetów jest to absolutny mus!

The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth

Po Hobbicie przyszła pora na kolejną grę od Kabam, którą osadzono w realiach Śródziemia i jest to The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth. Gra jest już dostępna w App Store.

Gra Crow

Jeśli jeszcze nie graliście w Crow na iUrządzeniach, to nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Tytuł przeceniono w App Store do kwoty 0,89 euro!

oster_z

Trent Oster to ojciec serii Baldur’s Gate Enhanced Edition. To właśnie w jego głowie zrodził się pomysł przeniesienia gier na urządzenia mobilne. Udało nam się wypytać go nie tylko o BGEE, ale również o Icewind Dale: Enhanced Edition, którego premiery spodziewamy się w listopadzie.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi