Dział: Gry na tablety

IMG_0110

W 1908 r., w carskiej jeszcze wtedy Rosji, doszło do ogromnej eksplozji, która zniszczyła wszystko w promieniu 50 km. Można ją było usłyszeć aż do 1000 km, a na skutek pyłu, który podniósł się z ziemi, wywołała zjawisko białych nocy, które trwało trzy doby w całej Europie. Mimo, iż minęło ponad 100 lat od tamtego wydarzenia, a nasi wschodni sąsiedzi dwa razy zmieniali system polityczny, nie wiemy, co tak naprawdę zdarzyło się nad rzeką Tunguzka w środkowej części Syberii. Najwięcej naukowców, którzy badali teren wybuchu podejrzewa, że nastąpił on na skutek uderzenia w Ziemię meteorytu. O rozwiązanie tej zagadki podejmujemy się w grze Tajne Akta: Tunguska.

Gra Catch The Berry

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Catch The Berry, to teraz nadarza się ku temu dobra okazja. Tytuł udostępniono w App Store za darmo.

Gra Bug Heroes 2

Jeśli szukacie ciekawej gry, która jest połączeniem tower defense z odrobiną akcji, to powinniście zainteresować się Bug Heroes 2, które właśnie zadebiutowało na Androidzie.

Gra Secret Files Tunguska

Gra Secret Files Tunguska po niemal 10 latach po premierze na PC doczekała się przeniesienia na urządzenia z systemem iOS. Tytuł wyceniono w App Store na 4,49 euro.

fort

Gry mobilne nie mają dziś łatwego życia jeśli chodzi o ich pozycję względem bardziej rozbudowanych produkcji. Trudno się zresztą takiej opinii dziwić – zaglądając na odpowiedni dział w App Store lub Google Play od razu widać, że największą popularnością cieszą się tam tytuły maksymalnie uproszczone, nieposiadające fabuły i przepełnione denerwującymi mikropłatnościami. Są jednak jeszcze pozycje, które nijak nie poddają się temu nurtowi i oferują doświadczenie wyjątkowe, oryginalne i kompletne. Pozycje takie jak „Leo’s Fortune”.

superfrog-hd

Estetyka retro już na dobre wpisała się w gamę gatunków gier, które cieszą się dziś największą popularnością. Współczesne konsole i inne urządzenia mobilne są idealnym gruntem do przeniesienia prostej oprawy i ogromnych pokładów przyjemności płynącej z rozgrywki w starym stylu. Co ciekawe, opisywany klimat dotyczy zarówno produkcji zupełnie nowych, czerpiących inspiracje z pionierów gatunku, jak i samych klasyków, które są „odświeżane”, na nowo przystosowywane do obecnych wymogów.

Google Ingress

Google długo kazało czekać fanom iUrządzeń na premierę gry Ingress. Tytuł w końcu pojawił się w App Store i jest dostępny za darmo.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi