Dział: Gry na tablety

Oddplanet

Jeśli jeszcze nie graliście w OddPlanet autorstwa Piotra Króla, to teraz macie świetną okazję do nadrobienia. Gra jest dostępna w App Store za darmo.

This War of Mine

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w This War of Mine na urządzeniach z iOS i Androidem, to teraz macie najlepszą okazję do nadrobienia. Tytuł przeceniono w App Store i Sklepie Play do kwoty kilkunastu złotych.

game of thrones

Wszyscy fani Gry o tron łączcie się! Jeśli liczycie godziny i minuty do najnowszego odcinka serialu lub z prędkością światła „pożeracie” kolejne książki napisane przez George’a R.R. Martina, z pewnością spodobają się Wam aplikacje na iOS i Androida, które pieczołowicie wybraliśmy dla wszystkich fanów uniwersum.

Syberia

Jeśli jeszcze nie graliście w żadną z części Syberii, to teraz macie najlepszą okazję do nadrobienia. Anuman obniżyło ceny gier o 60%.

Lume

Jeśli jeszcze nie graliście w Lume, prequel wyróżnionego przez Apple Lumino City, to teraz macie świetną okazję do nadrobienia. Gra przez jakiś czas będzie dostępna w App Store za darmo.

Monkey Kong Run

Monkey Kong Run jest bezpłatną grą, którą można pobrać ze Sklepu Play, ale zawiera transakcje wewnątrz aplikacji. Pobierając grę dziś, w ramach MyAppFree, możecie liczyć na bonus w postaci 25 tysięcy bananów o wartości 10,16 zł.

Infinity Blade III

Jeśli jeszcze nie graliście w Infinity Blade III, to teraz macie dobrą okazję do nadrobienia. Tytuł przeceniono w App Store do kwoty zaledwie 0,99 euro.