Dział: Gry na tablety

the walking dead michonne

2015 rok obfitował w ciekawe produkcje. Ale 2016 rok też będzie miał wiele do zaoferowania.

mobikid

Siedmioletni Faisall Shuga wydał na ulepszanie dinozaurów w Jurassic World 5900 dolarów. Zapamiętał hasło do konta Apple ID swojego taty, które później wykorzystywał do robienia zakupów wewnątrz aplikacji.

DuckTales: Remastered

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w DuckTales: Remastered na urządzeniach z Androidem, to teraz macie świetną okazję do nadrobienia. Tytuł dostępny jest w Sklepie Play za niecałe 5 zł.

apki2015

Koniec roku to zawsze czas podsumowań. Wielu z nas analizuje swoje życie prywatne i zawodowe oraz rozpoczyna snucie planów i postanowień związanych z kolejnymi dwunastoma miesiącami. My postanowiliśmy z kolei wybrać najlepsze aplikacje i gry 2015 r. Wybór nie był łatwy, ale wierzymy, że wybraliśmy prawdziwy crème de la crème App Store.

gry

Rok 2015 już prawie dobiegł końca i obecnie mamy okres podsumowań. Oczywiście, ten rok obfitował nie tylko w premiery ciekawych smartfonów i tabletów. Pojawiło się również mnóstwo ciekawych gier na urządzenia mobilne. Wybraliśmy dla was 10 najciekawszych, naszym zdaniem, gier, które pojawiły się w tym roku w App Store i Sklepie Play.

rayman adventures

Święta, święta i po świętach. Grudzień też już prawie za nami. Jeśli macie kilka chwil wolnego i macie ochotę pograć na smartfonie lub tablecie, a nie wiecie, w jakie gry zainwestować w najbliższym czasie, z chęcią Was wyręczyliśmy i wybraliśmy dziesięć najlepszych naszym daniem gier, które w tym miesiącu trafiły do App Store i Sklepu Play. A jest w czym przebierać. Grudzień obfitował w ciekawe gry. W zdecydowanej większości są to kontynuacje słynnych produkcji. Zresztą – zobaczcie sami!

badland

Grudniowy czas sprawił, że oprócz prezentów pod choinką, znaleźliśmy również kilka interesujących pozycji w App Store. Jak co miesiąc przygotowałem dla Was listę dziesięciu najciekawszych z nich. Jestem pewien, że znajdziecie wśród nich coś interesującego.