Dział: Gry na tablety

AG Drive

Jeśli nie mieliście okazji zagrać jeszcze w AG Drive, to teraz nadarza się dobra okazja. Grę po raz pierwszy udostępniono w App Store za darmo.

pokemon go

Pokemon Go 0.37 to najnowsza aktualizacja popularnej gry na urządzenia z Androidem. Uaktualnienie wnosi m.in. opcję Pokemona-towarzysza.

Pokemon go plus

Pokemon Go Plus, specjalna opaska kompatybilna ze słynną grą firmy Niantic, zadebiutuje już za kilka dni, 16 września.

Humble Bundle

Podczas nowej akcji Humble Bundle na Androida możemy zakupić za grosze kilka ciekawych tytułów. Na liście jest między innymi Cloud Chasers, dwie części Tomb Raider i Last Horizon.

peek-a-choo

W sieci pojawił się zwiastun gejowskiej parodii gry Pokemon Go. W F*uckemon Go bohaterowie będą musieli pokonywać stworki w ciekawy sposób.

pokemon go

Ostatnio pojawiła się informacja, że w Pokemon Go zostanie dodana opcja Pokemona-towarzysza. Teraz Niantic potwierdza plotki.

space marshals 2

Wakacje już za nami. Co robić w chłodne, jesienne wieczory? Mamy receptę na chandrę – grajcie w gry. Jeśli nie wiecie jakie warto jest pobrać na swoje sprzęty, mamy dla Was kilka ciekawych propozycji. Oto lista najciekawszych, według nas, gier, które w minionym miesiącu trafiły na smartfony i tablety.