Dział: Gry na tablety

apki2015

Jak co miesiąc wybrałem dla Was pięć najciekawszych gier oraz pięć wartych uwagi aplikacji, które pojawiły się w ostatnim miesiącu w App Store. Mam nadzieję, że poniższe zestawienie pozwoli Wam na odkrycie ciekawych produkcji, które dostarczą Wam rozrywki lub staną się użytecznymi narzędziami.

Angry Birds Action

Przedstawiamy 10 najlepszych, naszym zdaniem, gier, które w kwietniu mogliśmy pobierać na urządzenia z systemami iOS i Android.

Game of Thrones

Za nami premiera szóstego sezonu serialu Gra o Tron i z tej okazji Telltale Games znacząco przeceniło grę w App Store i Sklepie Play.

kotor recenzja 1

Jeśli jeszcze nie graliście w Star Wars: Knights of the Old Republic, to teraz nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Tytuł przeceniono w App Store o 70%.

BADLAND 2

Jeśli jeszcze nie graliście w BADLAND na iOS, to teraz macie świetną okazję do nadrobienia. Frogmind przecenił obie części gry w App Store i teraz można je nabyć w niższych cenach.

Flappy Bird

Pewnemu posiadaczowi eVic-VTC Mini udało się tak zaprogramować swojego e-papierosa, by dało się na nim zagrać w niezwykle popularną grę Flappy Bird. Efekty pokazał w wideo opublikowanym w serwisie YouTube.

Machinarium

Nie graliście jeszcze w Machinarium? Nic straconego, bo gra obecnie dostępna jest w Sklepie Play za połowę ceny i możecie ją zakupić za mniej niż 9 zł.