Dział: Gry na tablety

Lume

Jeśli jeszcze nie graliście w Lume, prequel wyróżnionego przez Apple Lumino City, to teraz macie świetną okazję do nadrobienia. Gra przez jakiś czas będzie dostępna w App Store za darmo.

Monkey Kong Run

Monkey Kong Run jest bezpłatną grą, którą można pobrać ze Sklepu Play, ale zawiera transakcje wewnątrz aplikacji. Pobierając grę dziś, w ramach MyAppFree, możecie liczyć na bonus w postaci 25 tysięcy bananów o wartości 10,16 zł.

Infinity Blade III

Jeśli jeszcze nie graliście w Infinity Blade III, to teraz macie dobrą okazję do nadrobienia. Tytuł przeceniono w App Store do kwoty zaledwie 0,99 euro.

screen640x640

Twórca Dungeon Hunter-Ninja Assassin postanowił udostępnić grę za darmo. Obecnie możecie ją pobrać z App Store bez ponoszenia żadnych kosztów.

Maestria

Jeśli szukacie gry podobnej do Monument Valley, to powinniście zainteresować się Maestria. Tym bardziej, że tytuł udostępniono w sklepach z aplikacjami za darmo.

Aya

Jeśli jeszcze nie graliście w Aya, to teraz nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Twórcy udostępnili grę w App Store za darmo.

apki2015

Jak co miesiąc wybrałem dla Was pięć najciekawszych gier oraz pięć wartych uwagi aplikacji, które pojawiły się w ostatnim miesiącu w App Store. Mam nadzieję, że poniższe zestawienie pozwoli Wam na odkrycie ciekawych produkcji, które dostarczą Wam rozrywki lub staną się użytecznymi narzędziami.