Dział: Gry na tablety

halloween pokemon go

Pokemon Go doczekało się nowej aktualizacji. Zapowiada się także pierwsze wydarzenie w grze związane z nadchodzącym Halloween.

pokemon go

Szał na Pokemon Go już nieco opadł, ale i tak nadal jest to najpopularniejsza gra mobilna. Tytuł zarobił w rekordowo krótkim czasie aż 600 mln dolarów.

Minecraft Story Mode

Jeśli jeszcze nie graliście w Minecraft Story Mode na iGadżetach, to teraz macie dobrą okazję do nadrobienia. Telltale udostępniło pierwszy epizod gry za darmo.

pokemon go aktualizacja

Niantic poinformowało, że aktualizacja do Pokemon Go w wersji na iOS i Androida zostaje powoli wdrażana. Na liście nowości są bonusy za łapanie Pokemonów oraz nowe zasady dotyczące trenowania stworków w Gymach.

Oddworld Stranger's Wrath

Jeśli jeszcze nie graliście w Oddworld: Stranger’s Wrath na Androidzie, to macie świetną okazję do nadrobienia. Tytuł obecnie kupicie za jedyne 50 groszy!

Humble Bundle Mobile 21

Szukacie tanich i dobrych gier na Androida? To na pewno zainteresuje was Humble Bundle Mobile 21, w ramach którego uzyskacie dostęp do ciekawych tytułów.

Carmageddon

Twórcy gry Carmageddon postanowili udostępnić ją na Androida za darmo. Oczywiście, w zamian za reklamy. Niestety, przy okazji pojawiły się problemy…