Dział: Gry na tablety

republique

Po iUrządzeniach przyszła pora na tablety z Androidem. Bardzo udana gra République jest już dostępna w sklepie Google Play, w cenie 10 złotych.

A Few Days Left

A Few Days Left jest nową grą, która debiutuje na iUrządzeniach. Tytuł wyceniono w App Store na 3,59 euro.

Retry

Retry jest nową grą od Rovio, która doczekała się premiery na urządzeniach z Androidem i iOS. Tytuł jest już dostępny do pobrania za darmo w Google Play store.

Galaxy on Fire – Alliances

Kultowa mobilna strategia trafiła na Androida: Gra Galaxy on Fire – Alliances dostępna w Google Play na całym świecie!

Gra Miika

Miika jest nową grą logiczną, która doczekała się premiery w sklepie App Store. Tytuł cechuje się ładną oprawą graficzną i został wyceniony na kwotę 1,79 euro.

Shadowrun Returns

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Shadowrun Returns, to teraz nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Tytuł przeceniono w App Store o 40%.

IMG_0396

Wśród użytkowników, którzy korzystają z iPada, nie brakuje miłośników gier strategicznych różnej maści. Tablet Apple dzięki dużemu ekranowi i mocnym podzespołom stał się platformą, która spełnia wymagania wielu graczy. W poniższym zestawieniu opisałem pięć gier, które są zdecydowanie warte uwagi. Każda pozycja odznacza się innym podejściem do tematu strategii, dlatego mam nadzieję, że każdemu z Was choć jedna przypadnie do gustu.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi