Dział: iPhone

iPhone 8 oficjalnie zostanie pokazany przez Apple’a dopiero we wrześniu. Tymczasem Steve Hemmerstoffer daje nam do zrozumienia, że ma jakieś zdjęcia, które mogą prezentować wygląd jubileuszowego telefonu z iOS. Leaker opublikował na Twitterze dwa tweety, gdzie na jednym widać kawałek aparatu, a na drugim katalog z zamazanymi zdjęciami. Coś może być na rzeczy.

Siri iOS 11 Apple iPhone 8

iPhone 8 zostanie zaprezentowany dopiero we wrześniu, a tymczasem w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia, które prezentują makietę tego telefonu. To oznacza, że nie mamy tutaj do czynienia z prawdziwym, jubileuszowym telefonem Apple’a, a jego repliką. Co nie zmienia faktu, że finalny iPhone 8 może rzeczywiście być bardzo podobny.

iPhone 8 Olixar

iPhone 8 zadebiutuje dopiero we wrześniu, ale duże zamówienia Apple’a już teraz zdają się powodować problemy z dostawami pamięci dla innych producentów telefonów. Co ciekawe, w międzyczasie producent akcesoriów Olixar uruchomił sprzedaż zewnętrznych obudów dla iPhone’a 8 i twierdzi, że te będą pasowały do finalnej wersji telefonu, który zobaczymy za kilka miesięcy.

forstall apple iphone

Scott Forstall, były SVP w Apple, postanowił przerwać pięcioletnie milczenie i opowiedzieć kilka ciekawych anegdot na temat tworzenia pierwszego iPhone’a. Mówił między innymi, jak Steve Jobs pomógł mu pokonać chorobę i jak pokazywał z nim iPhone’a kierownictwu firmy Cingular na kilka tygodni przed premierą smartona Apple.

iPhone 8 iOS 11 koncept wizualizacja

iPhone 8 zostanie pokazany dopiero we wrześniu, ale graficy już teraz starają się odpowiedzieć na pytanie, jak będzie wyglądał jubileuszowy smartfon Apple’a. W sieci pojawiły się dwie nowe wizualizacje iPhone’a 8. Jedna z nich prezentuje telefon wraz z systemem iOS 11, który zostanie udostępniony dla wszystkich we wrześniu.

Apple iPhone 8 iPhone Edition Siri

iPhone 8 rzeczywiście może dostać ekran o rozdzielczości 1125 x 2436 pikseli. Zdają się to sugerować zapiski w logach Macrumors, gdzie coraz częściej serwis odwiedzany jest z urządzeń z ekranami o rozdzielczości 375 x 812 pikseli. Jeśli jednak pomnożymy te wartości razy trzy, to rzeczywiście otrzymujemy pierwszy z podanych wymiarów.

Apple iPhone 2G

Pierwszy iPhone obchodził w styczniu dziesiąte urodziny. Do dziś jednak wciąż wiele rzeczy odnośnie produkcji telefonu Apple zostaje tajemnicą. Wiele ujawnia nowa książka – The One Devive: The secret history of the iPhone. Można w niej przeczytać kilka ciekawych rzeczy, które ujawniają ówcześni pracownicy Apple’a.