Dział: iPhone

Apple iPhone X

iPhone X, który już wkrótce trafi do sklepów, być może jednak nie pozwoli firmie Apple utrzymać drugiej pozycji na rynku smartfonów. IDC sugeruje, że Huawei w niedługim czasie zdoła przegonić giganta z Cupertino i będzie to możliwe m.in. dzięki premierze modeli Mate 10. Na samej górze, gdzie znajduje się Samsung, na zmiany na razie się nie zapowiada.

Apple iPhone X box

iPhone X zadebiutuje w sklepach dokładnie 3 listopada, ale już teraz chińskie fabryki Foxconnu opuszczają pierwsze partie telefonów. Te skierowano do Holandii oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Niestety, dostawy te obejmują tylko kilkadziesiąt sztuk smartfonów, co jak na Apple’a nie jest zbyt dużą ilością.

iPhone 8

Na świecie pojawiło się już kilka przypadków, kiedy iPhone 8 Plus rozszczelnił się przez wadliwą baterię w różnych sytuacjach. Nowa sprawa dotycząca egzemplarza standardowego modelu „ósemki” jest jednak nieco poważniejsza. Telefon zapalił się po tym, jak ładował się całą noc. Sytuacja miała miejsce w Chinach.

Apple iPhone 9 Plus Face ID iPhone Xs

iPhone 9, 9 Plus i iPhone X(s)? to smartfony, które zobaczymy za niespełna rok. Tymczasem analityk firmy KGI Securities, Ming Chi Kuo stwierdza, że Apple w przyszłym roku definitywnie rozstanie się z funkcją Touch ID, która towarzyszyła nam w telefonach z iOS od kilku lat. Jej miejsce zajmie nowe Face ID, które jednak sprawia problemy produkcyjne.

iPhone 8 Foxconn produkcja

Qualcomm nie przestaje walczyć z Apple i złożył w Państwie Środka wniosek do sądu o zablokowanie sprzedaży i produkcji iPhone’ów na terenie Chin. Firma twierdzi, że gigant z Cupertino narusza trzy jej patenty, za które powinien zapłacić. Dotyczą one zarządzania energią i funkcji Force Touch, która jest w smartfonach z iOS.

Apple iPhone X box

iPhone X zadebiutuje w sprzedaży już 3 listopada, ale jeśli myślicie, że będzie wśród szczęśliwców, którym uda się nabyć ten telefon zaraz po premierze, to możecie się przeliczyć. Trudności na etapie produkcji, które związane są przede wszystkim z kamerą TrueDepth sprawiają, że telefonów w momencie sklepowego debiutu będzie naprawdę mało.

Tim Cook iPhone 8

Premiera smartfona iPhone X jeszcze przed nami. Tim Cook może już jednak korzysta z nowego telefonu. Jeśli zastanawialiście się, jaki kolor preferuje CEO Apple, to już nie musicie nad tym myśleć. Podczas jednego z wywiadów telefon przez przypadek lekko wysunął się z kieszeni Cooka pokazując, z jakiej wersji kolorystycznej korzysta prezes.