Dział: iPhone

Apple iPhone 8 iPhone Edition Siri

iPhone 8 pomału jest finalizowany, a tymczasem na chińskim Weibo pojawiły się nowe schematy nadchodzącego smartfona Apple’a. Na rysunkach widać m.in. inaczej zaprojektowany aparat fotograficzny iSight czy płytę główną z procesorem Apple A11 Fusion, który zagości w iPhonie 8. Nie ma jednak pewności, że nowe rysunki są autentyczne.

Apple iPhone 7 Plus test recenzja opinia

W serwisie internetowym eBay pojawiła się oferta sprzedaży telefonu iPhone 7 Plus. Smartfon jest po naprawie, ale ma gwarancję Apple, która będzie obowiązywała jeszcze przez kolejne 5 miesięcy. Ma także widoczne ślady używania, takie jak zadrapania czy wgniecenia. Bardzo możliwe, że to Apple zaczęło sprzedawać iPhone’y 7 Plus po naprawie.

Apple iPhone 8 iPhone X iPhone Edition iPhone 2G

iPhone 8 to obecnie jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów i jego premiera zapewne odbędzie się we wrześniu, wraz z modelami 7s i 7s Plus. Co nie zmienia faktu, że na rynkową dostępność pewnie poczekamy dłużej. Apple boryka się z problemami związanymi z odpowiednimi dostawami wybranych elementów. To może sprawić, że iPhone 8 w najgorszym przypadku zadebiutuje dopiero na początku 2018 roku.

Apple iPhone 8

Apple finalizuje prace nad smartfonem iPhone 8. Urządzenie zadebiutuje dopiero we wrześniu tego roku, a tymczasem w sieci pojawiają się już pierwsze zdjęcia atrap, które bazują na dotychczasowych przeciekach. iPhone 8 pewnie jednak nie będzie tak wyglądać i w rzeczywistości spodziewajmy się innego wzornictwa.

Apple iPhone stłuczony ekran gwarancja

Apple jest firmą, która słynie z zaangażowania w ochronę środowiska, ale jej produkty, w tym iPhone’y, iPady, Maki czy inne urządzenia, nadal wymagają materiałów pochodzących z kopalni. Apple chce to zmienić i wierzy w to, że każdy iPhone czy inny jego produkt może powstawać z materiałów pochodzących z recyklingu.

Apple iPhone 8

Apple finalizuje prace nad jubileuszowym smartfonem iPhone 8 i podobno ma problemy z umieszczeniem Touch ID na ekranie. Do sieci wyciekł nowy schemat techniczny nowego telefonu Apple’a. Widać na nim duże zmiany we wzornictwie. iPhone 8 na nowym rysunku ma inaczej rozmieszczone obiektywy i otwór dla Touch ID pod logo nadgryzionego jabłka.

Apple iPhone 8 iPhone 7s przejściówka minijack

iPhone 8 oraz iPhone 7s i 7s Plus, których premiera odbędzie się we wrześniu tego roku, nadal mają być sprzedawane z przejściówką z Lightning na złącze słuchawkowe minijack. Apple nie zamierza pozbawić klientów tego drobiazgu, choć pojawiały się taki plotki. Oczywiście, na powrót złącza minijack w nowych smartfonach nie ma co liczyć.