Dział: iPhone

Apple A11 Fusion iPhone 8

iPhone 8 dostanie nowy procesor firmy z Cupertino, czyli układ SoC Apple A11 Fusion. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, które rzekomo mają prezentować ten chip. Nie wiemy, czy fotki rzeczywiście prezentują nowy procesor Apple’a. Pewnym jest jednak, że w jubileuszowym telefonie z iOS pojawi się właśnie taki SoC.

Apple iPhone 7 Plus

Najnowsze analizy rynku przeprowadzone przez Strategy Analytics pokazują, że iPhone 7 jest wciąż popularniejszy niż Samsung Galaxy S8. Analizy wskazują, że iPhone 7 z wersją Plus sprzedały się w liczbie 32 mln egzemplarzy w Q2 2017, natomiast Samsung Galaxy S8 z większą wersją nie przekroczyły 20 mln sprzedanych sprzętów.

Apple iPhone 8 iOS 11

iPhone 8 nie od dziś pojawia się w przeciekach jako pierwszy smartfon marki Apple, który ma otrzymać funkcję bezprzewodowego ładowania baterii. Zdają się to potwierdzać nowe zdjęcia, które opublikowano na łamach chińskiego Weibo. Prezentują one rzekomo elementy dla funkcji bezprzewodowego ładowania w iPhonie 8.

iPhone 7s Plus

iPhone 7s i 7s Plus, które będą następcami zeszłorocznych „siódemek”, mają otrzymać ciut grubsze obudowy względem modeli z 2016 roku. Apple podobnie zrobiło w modelach 6s, które też dostały nieco grubsze obudowy. Spokojnie, nie powinno to mieć wpływu na kompatybilność z dotychczasowymi akcesoriami, jak etui i pokrowce.

iPhone 8 Foxconn produkcja

iPhone 8 jest już produkowany i wiemy, że odbywa się to w chińskich fabrykach Foxconnu. Tymczasem w sieci pojawiły się dwa krótkie filmiki, które rzekomo zarejestrowano na linii produkcyjnej jubileuszowego telefonu Apple’a. Po ich obejrzeniu ma się jednak wrażenie, jakoby te nie miały zbyt wiele wspólnego z prawdą.

iPhone 8 Blush Gold

iPhone 8 ma być dostępny w trzech kolorach i jednym z nich jest odcień złotego, który w przeciekach pojawia się jako wariant miedzianozłoty. Nowe informacje na ten temat pochodzą z chińskiego serwisu Weibo. Podobno złoty iPhone 8 w Foxconnie, gdzie odbywa się produkcja telefonów, nazywany jest jako Blush Gold.

iPhone 8 aplikacje

iPhone 8 skrywa przed nami coraz mniej tajemnic. Smartfon co chwilę jest obiektem nowych przecieków i dziś już wiemy, jaki dostanie ekran. Jeden z grafików, Maksim Petriv, postanowił przygotować koncepcyjne grafiki, na których zaprezentował aplikacje uruchomione na iPhonie 8. Kto wie, a może jego koncept jest naprawdę bliski prawdzie.