Dział: iPhone

Apple A11 Fusion iPhone 8

Apple A11 Fusion to nowy procesor Apple’a, którego możemy spodziewać się w smartfonach iPhone 8 oraz iPhone 7s. Azjatyckie media raportują, że masowa produkcja nowego układu SoC rozpocznie się już w przyszłym miesiącu. Do lipca ma zostać wyprodukowanych 50 mln sztuk Apple A11 Fusion. Produkcją ponownie zajmie się TSMC.

Apple iPhone 7 Product RED czarny przód

iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus w tym tygodniu doczekały się nowych kolorów obudowy. Mowa o czerwonym kolorze w ramach (PRODUCT)RED. Apple zdecydowało się jednak połączyć czerwoną obudowę z białym przodem. Nie wszystkim podoba się ta decyzja i wiele osób wolałoby, aby telefon miał czarny przód. Zack z kanału JeeryRigEverything podpowiada, jak to zrobić samemu.

Apple iPhone 7 Plus czerwony Product RED

Apple ogłosiło smartfony iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus w wersji (PRODUCT)RED wcześniej w tym tygodniu, a teraz rozpoczęła się ich sprzedaż. Zamówienia można składać także w polskim sklepie online Apple’a i obecnie na realizację zamówień nie trzeba długo czekać.. Firma z Cupertino uruchomiła również sprzedaż nowych iPhone’ów SE i 9,7″ tabletu iPad.

Apple iPhone 8 iPhone Edition Siri

iPhone 8 może zostać pokazany we wrześniu wraz z modelami 7s i 7s Plus. Analitycy Barclays wierzą, że nowy smartfon Apple’a trafi do sprzedaży wraz z tańszymi następcami „siódemek” lub niedługo po nich. Niestety, niedługo po premierze mogą wystąpić duże problemy z dostępnością. To oznacza, że iPhone 8 niedługo po debiucie może być trudno dostępny.

Apple iPhone 6s iPhone 6

iPhone 6s był najlepiej sprzedającym się smartfonem w 2016 roku. Apple z pewnością może mieć powody do dumy, bo na drugim miejscu uplasował się iPhone 7, a na kolejnych dwóch miejscach pojawiły się modele Plus. Samsung Galaxy S7 Edge musi zadowolić się dopiero piątą pozycją. W pierwszej dziesiątce pojawił się także jeden z chińskich modeli – Oppo A53.

Apple iPhone 7 Plus czerwony Product RED

iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus dziś doczekały się nowych wersji kolorystycznych obudowy. Smartfony można będzie zamawiać od 24 marca w czerwonym kolorze. To specjalne wersje w ramach Product (RED), z których część zysków ze sprzedaży idzie na rzecz walki z AIDS. Przy okazji Apple odświeżyło także smartfony iPhone SE, który dostały więcej miejsca na dane.

Apple iPhone 2G

iPhone 8 zbliża się wielkimi krokami. Prawdopodobnie Apple już finalizuje prace nad tym telefonem i nowych informacji, tym razem związanych z wzornictwem urządzenia, dostarcza nam raport ETNews. Podobno iPhone 8 ma nawiązywać stylistycznie do pierwszego smartfona z iOS i będzie to design oparty na kropli wody.