Dział: iPhone

Apple iPhone 7 Plus czerwony

iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus od marca mają być dostępne w nowym wariancie kolorystycznym obudowy. Apple zamierza pokazać czerwone smartfony w trakcie marcowej konferencji wraz z nowym iPadami Pro oraz iPhone’em SE w wersji mającej 128 GB pamięci flash na dane. Informacje przekazało sprawdzone w przeszłości źródło.

Apple iPhone 8 iPhone 7s

Apple przejęło izraelski startup RealFace, który specjalizuje się w technologiach związanych z rozpoznawaniem twarzy. Sugeruje się, że iPhone 8 może być pierwszym smartfonem, który otrzyma takie funkcje i ma to być powiązane z technologiami AR, czyli rozszerzonej rzeczywistości. Apple nie komentuje sprawy.

Apple iPhone 8 iPhone 7s

Apple przygotowuje technologie z zakresu bezprzewodowego ładowania baterii we współpracy z firmą Broadcom, o czym raportuje CNBC. Informacje ujawnił analityk firmy JPMorgan. Nie ma jednak pewności, że rozwiązanie Apple’a będzie gotowe do wprowadzenia w iPhone’ach jeszcze w tym roku. Możliwe, że dopiero w przyszłym.

Apple iPhone prototyp case

iPhone każdego roku, jeszcze przed oficjalną premierą, budzi duże zainteresowanie. Apple doskonale zdaje sobie z tego sprawę i stara się chronić telefon przed wyciekami. iPhone, jeszcze zanim trafi do sprzedaży, transportowany jest do siedzib azjatyckich partnerów Apple’a. W sieci pojawiły się zdjęcia case’a, który firma z Cupertino używa do „ochrony” nowych smartfonów.

Apple iPhone 7 Plus reklama

Apple kilka dni temu opublikowało dwie nowe reklamy smartfona iPhone 7 Plus. Seria nie zakończyła się jednak na dwóch filmach. W sieci pojawiły się kolejne wideo prezentujące tryb portretowy, który iPhone 7 Plus otrzymał w aktualizacji do iOS 10.1. Nie wiadomo, czy Apple nie będzie publikowało kolejnych, ciekawych reklam swojego flagowca.

Apple iPhone SE

Reuters donosi, że dwa niezależne źródła związane z Apple potwierdzają, że gigant ma zamiar rozpocząć produkcję iPhone’ów w Indiach w ciągu kilku kolejnych miesięcy. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie to nastąpi. Plotka głosi, że pierwszym smartfonem produkowanym w nowej fabryce Apple ma być iPhone SE.

Huawei P10

Huawei P10 zostanie pokazany już w trakcie targów MWC 2017, a tymczasem do sieci wyciekły oficjalne rendery prasowe nowego telefonu. Opublikował na Twitterze nie kto inny, jak sam Evan Blass. Dzięki temu Huawei P10 możemy obejrzeć w trzech wersjach kolorystycznych obudowy: złotym, zielonym oraz niebieskim.