Dział: iPhone

iPhone 6s iPhone 6

„iPhone 6 i iPhone 6 Plus mają wkrótce zostać objęte programem wymiany baterii”. Takie plotki pojawiły się dziś, ale szybko zostały zanegowane i Apple nie ma na razie w planach takiego programu, który kontynuowany jest w przypadku smartfonów iPhone 6s. Co nie zmienia faktu, że Apple może nim objąć starsze modele z czasem.

Apple iPhone 8 Pro

iPhone 8 to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych w tym roku smartfonów. Co nie powinno dziwić, skoro plotki sugerują, że Apple naprawdę ma się tym razem przyłożyć. iPhone 8 zostanie pokazany dopiero we wrześniu, a tymczasem jeden z grafików postanowił stworzyć wizualizację nowego telefonu Apple’a na podstawie plotek.

T-Mobile salon wright

Shinobia Montoria Wright pojawiła się w salonie T-Mobile, by wymienić uszkodzonego iPhone’a. W lokalu poinformowano ją, że będzie musiała zapłacić za usługę. Kobieta wróciła następnego dnia i wjechała w lokal swoim samochodem. Poczyniła szkody na 30 tysięcy dolarów i zraniła dwóch pracowników. Policja zatrzymała ją na obserwację psychiatryczną.

Apple iPhone 8

iPhone 8 i Samsung Galaxy S8 mają mieć maksymalną wodoszczelność. Takie informacje opublikował wczoraj koreański The Investor. Apple planuje zwiększyć wodoszczelność w smartfonach iPhone 8 do poziomu IP68. To oznacza, że będą one mogły być zanurzane na większą głębokość niż smartfony iPhone 7 i 7 Plus.

Apple iPhone 7s iPhone 8

iPhone 8 ma mieć obudowę łączącą stal nierdzewną ze szkłem, a więc podobną do modeli 4 i 4s. Apple może w ten sposób nieco zadowolić prezydenta elekta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, który chce, aby firma z Cupertino produkowała smartfony w USA. Możliwe, to odbędzie się to m.in. za sprawą Jabil, które będzie mogło zostać dostawcą stali dla smartfonów iPhone 8.

Apple iPhone 2G

iPhone 2G, czyli pierwszy iPhone w tym tygodniu świętuje 10 urodziny. Nieżyjący CEO Apple’a, Steve Jobs zaprezentował telefon, który zmienił rynek telekomunikacyjny dokładnie 9 stycznia 2007 roku. iFixit również postanowiło powspominać historię iPhone’ów i ujawniło, jak każdy z modeli Apple’a wypadał pod kątem naprawiania.

iphone

W sieci pojawiło się kolejne wideo pokazujące prototypy interfejsu użytkownika w pierwszym smartfonie iPhone. Jeden zaprojektował Tony Fadell, drugi – Scott Forstall. Model Fadella mogliśmy zobaczyć kilka dni temu na wycieku z wideo. Jest oparty na Click Wheel. Model Forstalla bardziej przypomina ikony interfejsu, jaki trafił do ostatecznej wersji iOS.