Dział: iPhone

face id iphone x truedepth

Face ID to nowa funkcja w smartfonach iPhone X. Pojawiają się już pierwsze próby kopiowania nowej opcji, jednak szef marketingu w Apple, Phil Schiller, twierdzi, że „wszystkie są do bani”. Jak tłumaczy – gigant z Cupertino poświęcił udoskonaleniu tej funkcji wiele czasu. Przed producentami smartfonów z Androidem jeszcze długa droga.

iPhone X naprawa iFixit

iPhone X zadebiutował z zupełnie nową baterię, która ma kształt litery L. W rzeczywistości Apple używało dwóch połączonych akumulatorów. W przyszłym roku zamierza jednak zastosować jednokomorowe akumulatory i te zaoferują większą pojemność. W 5,8-calowym modelu telefonu może pojawić się bateria o pojemności 2900-3000 mAh.

iPhone X Plus iPhone 9 Plus

iPhone 9 ma być jedynym nowym smartfonem Apple’a z tych zaprezentowanych we wrześniu 2018 roku, który ma dostać ekran LCD. Tymczasem nowych informacji na temat urządzenia dostarcza nam raport azjatyckiego Nikkei. Tam czytamy m.in. o obudowie wykonanej z metalu, co nie bardzo by tu pasowało. Wiecie, dlaczego?

Apple iPhone X gesty animoji Face ID

iPhone X, według Consumer Reports, jest smartfonem gorszym niż Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+ czy Note 8. Najnowszy smartfon Apple’a ma górować nad przeciwnikami pod względem kamery i technologii Face ID. Przyczyną niskiej punktacji jest między innymi brak przycisku Początek oraz wysoki koszt zakupu.

Apple iPhone X Airpods Stay

iPhone X ma wzięcie. Jak wskazują najnowsze badania firmy IHS Markit, telefon uzyskał już 2-procentowe udziały w rynku smartfonów. Urządzenie radzi sobie lepiej niż modele 8 oraz 8 Plus, a także 7 Plus. Najlepiej został przyjęty w krajach z wysokim produktem krajowym brutto, a także w państwach, w których dobrze sprzedają się modele Plus.

Apple iPhone X Airpods Stay

Jony Ive to projektant znany z Apple. Zaprojektował między innymi telefon iPhone X, ale nie tylko. Na jego koncie jest także nowa siedziba giganta z Cupertino. W nowym wywiadzie designer opowiada w kilku słowach o projektowaniu urządzeń dla swojej firmy i początkach kariery. Wiele może zawdzięczać swojemu ojcu.

Apple iPhone X iPhone 8 AirPower Apple Watch series 3

Apple, jak mówią najnowsze wiadomości, już opracowuje własne układy do zarządzania zasilaniem dla iPhone’ów. Serwis Nikkei donosi, że gigant chce używać własnych układów już w przyszłym roku. To oznacza, że mogą dostać go nowy iPhone X oraz 6,1″ model z ekranem LCD. Aktualnie firma rezygnuje ze współpracy z Dialogiem.