iPhone X coraz bliżej premiery. Apple umieszcza wielkie billboardy

Dritone, 2017-10-12 10:55
0

iPhone X zbliża się wielkimi krokami do premiery. Przedsprzedaż telefonu zostanie uruchomiona już za dwa tygodnie, a tydzień później jubileuszowy smartfon z iOS trafi do sklepów. Apple już teraz inwestuje wiele pieniędzy w reklamę i w wielu miastach zaczynają pojawiać się wielkie billboardy z datą premiery urządzenia.

iPhone X billboard

Fot.: Redditor turnaround_

iPhone X został zaprezentowany we wrześniu i wczoraj wspominaliśmy wam, że był to jeden z najtrudniejszych projektów, których podjęło się Apple. Jony Ive, szef designu w firmie z Cupertino ujawnił, że telefon powstawała ponad dwa lata i to, że udało się go rzeczywiście sfinalizować na dziesięciolecie smartfonów z iOS, było dużym zbiegiem okoliczności. Sprzedaż rozpocznie się już na początku przyszłego miesiąca. Dokładnie 3 listopada i zostanie ona poprzedzona przedsprzedażą, która rozpocznie się 27 października.

Nie przegap: Apple udostępnia iOS 11.0.3

Apple już uruchamia machinę marketingową i w wielkich miastach zaczynają pojawiać się potężne billboardy, gdzie znajdują się grafiki ze smartfonem iPhone X. Jest tam także data sklepowej premiery. To tak na wypadek, gdy ktoś o tym nie wiedział. Takie reklamy pojawiają się już w miastach na całym świecie, a nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia zrobione w Toronto, Londynie, San Francisco czy Tokio. Wkrótce powinno być ich coraz więcej.

Apple nie nadąży z podażą

iPhone X nie będzie jednak łatwo dostępny. Sugeruje się, że Apple będzie miało duże problemy z zapewnieniem odpowiedniej do popytu podaży. Pomimo wysokiej ceny telefonu, gdzie w Polsce trzeba będzie zapłacić aż 4979 złotych za podstawowy model z 64 GB miejsca na dane. Trudności w trakcie produkcji sprawiają elementy dla zaawansowanej kamery TrueDepth. Wybrane jej komponenty dostarczane są w bardzo ograniczonych ilościach. To sprawia, że fabryki nie są w stanie produkować tyle egzemplarzy, ile mogłyby w rzeczywistości. Niedługo po rynkowej premierze iPhone X zapewne będzie trudno dostępny i czas realizacji zamówień zacznie się wydłużać.

iPhone X – dane techniczne

Zobacz także: iOS 11 pozwoli ci łatwo zwolnić miejsce w iPhonie i iPadzie

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

źródło: Macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Apple iOS · iPhone · Smartfony · · · · · · · · ·