Dział: Aplikacje na iOS

Spotify Premium Promocja

Spotify Premium jest płatną usługą i normalnie dostęp do niej kosztuje 19,99 złotych/miesiąc. Tymczasem Szwedzi uruchomili ponownie promocję, gdzie za trzymiesięczny dostęp trzeba zapłacić jedyne 99 groszy. Nowa oferta obowiązuje do końca grudnia tego roku i jak zapewne się domyślacie, nie jest dla wszystkich.

Mapy Google

Mapy Google w niedługim czasie doczekają się wielu zmian wizualnych. Gigant z Mountain View poinformował na oficjalnym blogu tej aplikacji, że wkrótce wprowadzi nowy wygląd. To dotyczy nawigacji, trybu samochodowego czy eksploracji map. Aplikacja ma po prostu lepiej odzwierciedlać otaczający nas świat.

Smog najlepsze aplikacje

Wraz z początkiem jesieni rozpoczyna się niezwykle toksyczny dla mieszkańców większych polskich miejscowości okres smogowy. Z myślą o osobach żyjących w tych ciężkich warunkach powstały aplikacje informujące o poziomie toksycznej substancji w otoczeniu, dlatego też pragnę wam je przedstawić — zarówno na telefony z systemem Android, jak i te pracujące pod kontrolą iOS. Z tymi apkami będziecie wiedzieć, gdzie jest SMOG.

swiftkey

SwiftKey doczekał się nowej opcji. Pozwala ona na wykorzystanie naszych własnych, zapisanych w telefonie zdjęć. Pojawiają się również zdjęcia już przygotowane przez profesjonalistę. Jest nim Keith Ladzinski znany z National Geographic. Nowa opcja uwzględnia również dostosowanie takich zdjęć do naszych potrzeb.

App Store Apple aplikacje i gry

Wybraliśmy dla was najlepsze nowe aplikacje i gry października z App Store. W poniższym zestawieniu znajdziecie wyselekcjonowane pozycje na iOS, które powinny przypaść Wam do gustu i umilić jesienny czas. Szczególnie polecam zwrócić uwagę na Stranger Things: The Game, a także aplikację IKEA Place. To najlepsze naszym zdaniem produkcje, jakie zadebiutowały w tym miesiącu w sklepie Apple’a.

halloween facebook

Facebook zapowiedział, że wdraża już aktualizację wprowadzającą wiele motywów do swojej aplikacji w wersji na iOS i Androida. Pojawią się tematyczne tła, maski, ramki czy filtry, które wprowadzą nas w odpowiedni, halloweenowy nastrój. Nowości dotyczą również transmisji na żywo, a także aplikacji Messenger, która także otrzyma osobną aktualizację.

whatsapp

WhatsApp poinformował oficjalnie, że zaczyna wdrażanie nowej wersji aplikacji. Uaktualnienie wnosi przede wszystkim możliwość usuwania wcześniej wysłanych wiadomości. Taka wiadomość zostanie na stałe usunięta z okna wiadomości odbiory. Opcja ma jednak pewne ograniczenia. Wciąż będziemy musieli zatem uważać na słowa.