Dział: Aplikacje na iOS

youtube iphone

YouTube wciąż się zmienia. Google ciągle testuje nowe funkcje i niektóre nie trafiają do pełnej wersji aplikacji. Teraz jednak Google dodało do YouTube’a nową funkcję, która była testowana kilkadziesiąt dni temu. Jest nią możliwość zmiany prędkości odtwarzania filmu. Funkcja jest dostępna zarówno w aplikacji w wersji na iOS, jak i Androida.

youtube iphone

YouTube doczekał się nowej aktualizacji, w ramach której dodane i odświeżone zostaną funkcje przeznaczone dla streamerów. Aplikacja doczeka się zmian w trybie streamowania. Mniejsze też będzie opóźnienie w komentarzach. Nowe opcje wchodzą do aplikacji YouTube już dziś, zarówno tej w wersji na iOS, jak i Androida.

8mm Vintage Camera dla iOS do pobrania za darmo

8mm Vintage Camera to bardzo udana aplikacja, która pozwala na urządzeniach z systemem iOS nagrywać filmy w stylu retro. Program normalnie kosztuje w App Store niespełna 10 złotych. Teraz jednak jest do pobrania za darmo w ramach Free App of the Week. Oczywiście, akcja promocyjna wiecznie nie potrwa i z pobieraniem warto się pospieszyć.

Tinder Gold to nowa wersja aplikacji, która pozwala na podglądanie, kto dokładnie polubił nasz profil. Koszt zakupu nowej wersji to 4,99 dolara miesięcznie. Nowa wersja jest dostępna jedynie dla użytkowników, którzy wykupili subskrypcję do Plusa. Aktualnie Tinder Gold jest aktywny jedynie w Stanach Zjednoczonych.

YouTube

Google ponownie wprowadziło zmiany do aplikacji YouTube. Tym razem doczekała się ona porządnego odświeżenia logo. Ale to nie koniec zmian. YouTube w nowej wersji wprowadził również opcję zmiany szybkości odtwarzania wideo. Nowa wersja jest dostępna zarówno na iOS, jak i na Androidzie.

apple ios 11 aplikacje arkit

Poznaliśmy już kilka ciekawych projektów, które wykorzystują ARKit w iOS 11. Niedługo nowy system Apple zadebiutuje dla szerszego grona odbiorców. Teraz jednak jest on dostępny jedynie w wersji beta dla deweloperów. Pojawia się już wiele projektów, które wykorzystują nowy framework z iOS 11. Na jakie będziemy mogli liczyć zaraz po wydaniu systemu?

Apple App Store iOS gry i aplikacje

Wybraliśmy dla was najlepsze nowe aplikacje i gry sierpnia z App Store. W poniższym zestawieniu znajdziecie wyselekcjonowane pozycje na iOS, które powinny przypaść Wam do gustu i umilić wakacyjny czas. Szczególnie polecam zwrócić uwagę na War Wings, a także aplikację Little Fire Station. To najlepsze naszym zdaniem produkcje, jakie zadebiutowały w tym miesiącu w sklepie Apple’a i które już czekają by znaleźć się na Waszych iPhone’ach i iPadach.