Dział: Aplikacje na iOS

facebook live

Facebook Live, czyli funkcja umożliwiająca transmisję na żywo, doczeka się dwóch nowych funkcji. Pierwsza z nich pozwala na czat na żywo z przyjaciółmi odnośnie danego tematu. Druga natomiast będzie umożliwiała zaproszenie innego użytkownika do transmisji na żywo. Live With będzie dostępne jedynie w aplikacji Facebook w wersji na iOS.

YouTube TV iOS AirPlay

Google uaktualniło aplikację YouTube TV na urządzenia z iOS. W nowej wersji dodano wsparcie dla technologii AirPlay na Apple TV, gdzie w ten sposób można przesyłać obraz i dźwięk z iPhone’a na telewizor. Niestety, dostępność YouTube TV na razie jest bardzo ograniczona i w Polsce z tego rozwiązania i tak nie skorzystamy.

Facebook Messenger

Facebook Messenger w najbliższej przyszłości doczeka się nowego wyglądu. Zmieni się przede wszystkim interfejs użytkownika, który ma być bardziej przejrzysty i wygodny w użyciu dla użytkowników. Warto wspomnieć, że nowy wygląd aplikacji Facebook Messenger był testowany od jakiegoś czasu w wersji na smartfony z Androidem.

Jeśli aktywnie spędzacie czas, może zainteresuje was nowa oferta na jedną z aplikacji z serii Runtastic. Teraz możecie pobrać całkowicie za darmo Runtastic Road Bike PRO. Jak sama nazwa wskazuje jest to aplikacja dla zainteresowanych wycieczkami rowerowymi. Pozwala na monitorowanie tras, wyszukiwanie ich, a także na dokładne badanie naszych przejazdów.

Apple App Store iOS gry i aplikacje

Zgodnie z zapowiedziami z zeszłego tygodnia, dziś Apple podniosło ceny w europejskim App Store, gdzie obowiązuje waluta w euro, a więc także w naszym kraju. Poziom 1 ustalono teraz na 1,09 euro, ale Apple wprowadziło także do Europy alternatywny poziom A dostępny wcześniej w Chinach czy Indiach, a ten wynosi 0,49 euro.

YouTube porady triki aplikacja iOS Android

Aplikacja YouTube doczekała się ostatnio sporej liczby nowości – zarówno w wersji na system iOS, jak i Android. Przygotowaliśmy dla Was materiał wideo, w którym możecie zobaczyć wszystkie warte uwagi funkcje, które trafiły do programu Google na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. I okazuje się, że Google przez ten czas nie próżnowało i YouTube doczekał się licznych udoskonaleń.

Apple App Store iOS gry i aplikacje

Wybraliśmy dla was najlepsze nowe aplikacje i gry kwietnia z App Store. W poniższym zestawieniu znajdziecie wyselekcjonowane pozycje na iOS, które powinny przypaść Wam do gustu. Szczególnie polecam zwrócić uwagę na grę CATS, a także aplikację Clips stworzoną przez Apple. To najlepsze naszym zdaniem produkcje, jakie zadebiutowały w tym miesiącu i które już czekają by znaleźć się na Waszych iPhone’ach i iPadach.