Dział: Xiaomi

Xiaomi Mi A1 Google Android One

Xiaomi Mi A1 to pierwszy smartfon Chińczyków z linii Android One, który zaprezentowano na początku tego miesiąca. Już wtedy dowiedzieliśmy się, że urządzenie z czasem trafi do Polski, a teraz poznaliśmy jego polską cenę. Ta jest naprawdę atrakcyjna. Dowiadujemy się również, że realizacja zamówień rozpocznie się już na początku października.

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi Mix 2 został zaprezentowany w zeszły poniedziałek. Smartfon trafił już do sprzedaży, ale pierwsza partia rozeszła się w mniej niż minutę. Bezramkowiec jest niezwykle popularny. Jego projektem zajął się Philippe Starck, który postanowił wypowiedzieć się w nowym wideo o procesie tworzenia telefonu. O smartfonie kilka słów powiedział też Lei Jun.

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi Mix 2 to ładny telefon, z którym trzeba będzie jednak ostrożnie się obchodzić. Sama obudowa, która jest ceramiczna, powinna wiele znieść w trakcie upadku. Tymczasem w przypadku ekranu z wąskimi ramkami pewnie będzie wręcz odwrotnie. Na szczęście, producent o tym pomyślał i oferuje dodatkową ochronę.

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi Mix 2 miał premierę w poniedziałek i dziś odbyła się jego pierwsza błyskawiczna sprzedaż. Jak można było się domyślić, telefon wyprzedał się w rekordowym tempie i zajęło to niespełna minutę. Pomimo tego, że smartfon był dostępny do zamówienia w kilku różnych sklepach, jak Lynx, Jingdong czy Suning.

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi Mix 2 miał premierę wczoraj, ale okazuje się, że pierwotne plany Chińczyków związane z tym wydarzeniem były inne. W rzeczywistości nowy bezramkowiec miał zostać pokazany dziś, czyli 12 września. Taką informację przekazał po konferencji CEO firmy, czyli Lei June. Zapewne domyślacie się, że do zmiany doszło ze względu na nowe Phone’y?

Xiaomi Mi Note 3

Xiaomi Mi Note 3 jest nowym smartfonem, który zaprezentowano dziś w Chinach wraz z bezramkowym Mi Miksem 2. Tym razem mamy do czynienia z nieco odgrzewanym kotletem, bo urządzenie jest w rzeczywistości przerośniętą kopią flagowca Mi 6 z kwietnia tego roku, ale nie otrzymało procesora Qualcomm Snapdragon 835.

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi Mix 2 to nowy flagowiec Chińczyków, który dziś miał premierę w Pekinie. Smartfon wyróżnia się przede wszystkim bezramkowym ekranem, gdzie zastosowano panel o proporcjach 18:9. Telefon jest mniejszy od poprzednika i ma bardzo mocne podzespoły, które obejmują m.in. procesor Qualcomm Snapdragon 835 czy aparat 12 Mpix z sensorem Sony IMX386.