Dział: Xiaomi

Xiaomi MIUI 9

Xiaomi zaprezentuje system MIUI 9 już w przyszłym tygodniu i niedługo po tym zapewne uruchomi publiczne beta testy, gdzie już można zgłaszać chęć uczestnictwa. Tymczasem jeden z użytkowników serwisu Weibo opublikował zrzut ekranowy z MIUI 9, gdzie można zobaczyć funkcję odpowiedzialną za blokowanie spamu w powiadomieniach.

Xiaomi Mi 5X

Xiaomi Mi 5X to nadchodzący średniak Chińczyków i wiemy, że jego oficjalna premiera odbędzie się już w tę środę. Tymczasem w sieci pojawiają się kolejne rendery prasowe tego telefonu, na których możemy obejrzeć Xiaomi Mi 5X w zasadzie z prawie każdej strony. Smartfon ma podwójny aparat fotograficzny i wygląda naprawdę ciekawie.

Xiaomi MIUI 9 beta testy

Xiaomi zaprezentuje system MIUI 9 już dokładnie 26 lipca, ale już teraz możecie zgłaszać chęć udziału w beta testach oprogramowania. Obecnie Xiaomi poszukuje osób chętnych do testowania MIUI 9 China ROM, ale już niedługo mają rozpocząć się testy globalnej wersji oprogramowania. Przy okazji, udostępniono dwie tapety z nowego systemu.

Xiaomi Mi 5X render

Xiaomi Mi 5X zostanie zaprezentowany za niecały tydzień, a tymczasem do sieci wyciekły oficjalne rendery tego telefonu, na których możemy obejrzeć urządzenie w pełnej krasie. Xiaomi Mi 5X zdaje się być trochę wzorowany na iPhonie 7 Plus, co producentowi zapewne w ogóle nie przeszkadza. Smartfon zostanie oficjalnie pokazany w środę.

Xiaomi MIUI 9

Xiaomi zapowie najnowszą wersję swojej nakładki. MIUI 9 ma zostać oficjalnie zaprezentowana dopiero 26 lipca, ale już teraz Xiaomi chciało pokazać dwa nowe zrzuty ekranu pokazujące, jak wygląda nakładka w rzeczywistości. Podobno MIUI 9 ma wprowadzić kilka nowych motywów, które pojawią się wraz z debiutem nakładki.

Xiaomi Mi 5X teaser MIUI 9

Xiaomi zaprasza na konferencję. Wydarzenie odbędzie się dokładnie 26 lipca i wtedy firma zaprezentuje smartfona Xiaomi Mi 5X, który niedawno pojawił się w przeciekach. Przy okazji dowiadujemy się, że tego samego dnia odbędzie się zapowiedź MIUI 9, czyli nowej nakładki Chińczyków. W wydarzeniu weźmie udział aktor Kris Wu.

Xiaomi Mi 5X

Xiaomi Mi 5X to nadchodzący średniak Chińczyków, którego premiera może odbyć się w niedługim czasie. Wszystkie szczegóły dotyczące tego telefonu na razie nie są znane, ale w sieci pojawiło się zdjęcie plakatu tego modelu. To oznacza, że debiut Xiaomi Mi 5X zapewne jest bardzo blisko. Co już wiadomo o tym telefonie?