Dział: Xiaomi

Xiaomi

Xiaomi testuje smartfona z procesorem Qualcomm Snapdragon 660. Na razie nie ma jeszcze pewności, jaki to dokładnie model, ale urządzenie ukrywa się pod nazwą kodową Jason i zostało dostrzeżone w bazie benchmarku GFXBench. Możliwe, że to Xiaomi Mi 6c, ale wcale nie ma co do tego pewności. W każdym razie, telefon jest naprawdę mocny.

Xiaomi salon Warszawa Arkadia

ABC Data otwiera pierwszy salon Xiaomi Mi Zone w warszawskiej Arkadii. Informacja pojawiła się wczoraj w przeciekach i dziś została potwierdzona. Media otrzymały zaproszenie na spotkanie, które odbędzie się 2 czerwca. Tego dnia zostanie też otworzony warszawski Mi Zone. Na miejscu będzie m.in. prezentowany flagowiec Xiaomi Mi Note 2.

Xiaomi salon Warszawa Arkadia

ABC Data nie zasypia gruszek w popiele i przymierza się do otwarcia sklepu Xiaomi w Polsce. Zostanie on zlokalizowany w Warszawie, dokładnie w galerii Arkadia przy alei Jana Pawła II. Oficjalnie otwarcie pierwszego salonu Xiaomi w Polsce odbędzie się dokładnie 2. czerwca i zostanie połączone z konferencją dla prasy i mediów.

Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Mi Max 2 to nowy phablet Chińczyków z 6,44-calowym ekranem, który dziś miał zapowiedź w Chinach. Urządzenie wyróżnia się na pewno baterią o pojemności aż 5300 mAh z szybkim ładowaniem Quick Charge 3.0. Xiaomi chwali się także innymi udoskonaleniami w Mi Maksie 2 względem poprzednika, jak lepszym aparatem czy przystosowaniem do pracy z użyciem jednej ręki.

Xiaomi Mi Max 2

Na temat Xiaomi Mi Max 2, którego premiera odbędzie się już za dwa dni, wiemy już naprawdę wiele. Tajemnicą pozostawała m.in. dokładna pojemność baterii. Plotki mówiły, że będzie to akumulator o pojemności około 5000 mAh. Dokładniejsze informacje na temat baterii Xiaomi Mi Max 2 pojawił się na łamach chińskiego serwisu Weibo.

Xiaomi Mi Mix

Xiaomi Mi Mix 2 oraz Mi Note 3 są obiektem kolejnych plotek, które pojawiły się na łamach serwisu Weibo. Tym razem związane są one z dostawcami ekranów dla telefonów. Podobno jednym z nich ma być Samsung Display, który ma dostarczyć zagięte wyświetlacze AMOLED dla obu modeli smartfonów. LG i inni producenci nie mają jednak zostać wykluczeni z dostaw.

Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition

Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition to specjalna wersja tegorocznego flagowca Chińczyków, na dostępność którego trzeba było trochę poczekać. Już jutro Xiaomi zamierza uruchomić sprzedaż ceramicznego Mi 6, ale nie liczcie na to, że będzie ich dużo. Obudowa telefonu powstaje z użyciem skomplikowanego procesu, co przekłada się na niewielką produkcję.