Dział: Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi Redmi Note 4 doczekał się debiutu w Polsce. Smartfon dostępny jest w wersji z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci flash na dane. Przy okazji doczekaliśmy się także premiery Xiaomi Redmi 4A w wersji ze zwiększoną do 32 GB pamięcią flash na dane. Obecnie prowadzona jest przedsprzedaż, a realizacja zamówień ma ruszyć 31 marca.

Xiaomi Mi Pad 3

Xiaomi Mi Pad 3 jest nowym tabletem Chińczyków, który ma być dostępny w kilku wersjach. To dotyczy także opcji kolorystycznych obudowy i jeśli wierzyć nowemu przeciekowi, to prawdopodobnie poznaliśmy kolory, w których będą dostępne nowe tablety. Xiaomi Mi Pad 3 zostanie prawdopodobnie zaprezentowany wraz z flagowcami Mi 6.

Xiaomi Mi 6 Plus

Xiaomi Mi 6 Plus ma zadebiutować z mniejszym Mi6. Podobnie było w przypadku jesiennej premiery smartfonów Mi 5s oraz Mi 5s Plus. Tymczasem na chińskim Weibo opublikowano zdjęcie, które ma rzekomo prezentować rzeczywisty wygląd Xiaomi Mi 6 Plus. Smartfon ma z tyłu obudowy podwójny aparat fotograficzny z podwójną diodą doświetlającą LED.

Xiaomi Mi6 Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi6 jest obiektem coraz to większej liczby przecieków, a więc premiera musi być naprawdę blisko, choć firma cały czas każe nam czekać. Na chińskim Weibo opublikowano grafikę, na której rzekomo widzimy prawdziwy wygląd Xiaomi Mi6. Telefon ma podwójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy oraz skaner linii papilarnych pod ekranem.

Xiaomi Mi6 Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi6 to telefon, na którego premierę cały czas musimy czekać. Niestety, wynika to m.in. z problemów z dostępnością procesorów Snapdragon 835. Tymczasem Xiaomi Mi6 pojawił się w sklepie Oppomart oraz został rzekomo uchwycony na pierwszym zdjęciu, które opublikowano w chińskim serwisie społecznościowym Weibo.

Xiaomi Redmi 4A ciemnoszary

Xiaomi Redmi 4A, czyli najtańszy smartfon w ofercie Chińczyków, najpierw dostępny był w dwóch kolorach. Potem dostrzeżono go także w ciemnoszarej barwie i teraz doczekaliśmy się jakby oficjalnego potwierdzenia takiego modelu. Ciemnoszary Xiaomi Redmi 4A oferowany jest w Indiach, ale w Polsce takiego koloru obudowy na razie nie kupimy.

Xiaomi Mi6 Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi6 to mocno wyczekiwany przez fanów marki smartfon. W sieci pojawiły się nowe plotki na temat premiery nowego flagowca, jak i większej wersji Xiaomi Mi6 Plus. Oba smartfony zostaną pokazane podobno 11 kwietnia. Data wydaje się być całkiem w porządku, choć pamiętajmy, że na razie to tylko plotki.