Dział: Xiaomi

Xiaomi Redmi 3s

Xiaomi Redmi 3S debiutował w Polsce jesienią zeszłego roku i okazuje się, że jest to jeden z najpopularniejszych smartfonów sprzedawanych w sklepach z elektroniką! Popularniejszymi modelami od Xiaomi Redmi 3S są tylko Samsung Galaxy XCover 3 VE oraz iPhone 7 z 32 GB pamięci flash. Sukces smartfon zawdzięcza przede wszystkim atrakcyjnej cenie.

Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Mi Max 2 będzie następcą 6,44-calowego phabletu Chińczyków z zeszłego roku. Jeśli wierzyć plotkom, to nowy Xiaomi Mi Max zadebiutuje w okolicy maja tego roku. Smartfon ma doczekać się ulepszeń względem poprzednika. Możemy m.in. spodziewać się procesora Qualcomm Snapdragon 660 czy do 6 GB pamięci operacyjnej RAM.

Xiaomi MIUI 8.2 Global Stable ROM

MIUI 8.2 zaczęto udostępniać drogą OTA dokładnie 16 lutego. Upłynął tydzień i aktualizacja wkrótce dostępna będzie dla kolejnych smartfonów Chińczyków, w tym Xiaomi Mi 5 i Xiaomi Redmi 4A, które są dostępne w oficjalnej dystrybucji na terenie naszego kraju. MIUI 8.2 Global Stable ROM można zaktualizować drogą OTA, jak i wgrywając je z plików.

Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi 6 zbliża się wielkimi krokami i jego premiery możemy spodziewać się w marcu lub kwietniu. Tymczasem w sieci pojawiły się nowe plotki na temat nadchodzącego flagowca Chińczyków. Jeśli są prawdziwe, to spodziewajmy się dwóch różnych wersji smartfona z różnymi ekranami. W obu przypadkach Xiaomi Mi 6 dostanie płaskie wyświetlacze, ale mają one mieć różną rozdzielczość.

Xiaomi Redmi 5

Xiaomi Redmi 5 będzie tegorocznym niskobudżetowym smartfonem Chińczyków i możliwe, że od jego premiery dzieli nas naprawdę niewiele czasu. Prawdopodobnie Xiaomi Redmi 5 pojawił się na stronie chińskiej organizacji TENAA. Dostrzeżono tam telefon o nazwie kodowej MAE136 i jest bardzo możliwe, że rzeczywiście mamy tu do czynienia z następcą Redmi 4.

Xiaomi MIUI 8.2 Global Stable ROM

Xiaomi udostępniło większą aktualizację własnego oprogramowania dla smartfonów – MIUI 8.2 Global Stable ROM. Jest to aktualizacja w wersji międzynarodowej, którą mogą już pobrać właściciele wybranych modeli. Od 20 lutego Xiaomi zamierza wdrażać MIUI 8.2 Global Stable ROM na kolejne urządzenia, których lista jest dosyć pokaźna. Potem nadejdzie czas na MIUI 9.

Biały Xiaomi Mi Mix Pearl White

Lei Jun z Xiaomi powiadomił, że Philippe Starck będzie ponownie współpracował z chińskim gigantem nad projektem nowego telefonu. Mówi się, że Xiaomi Mi Mix 2 ma mięć ekran, który będzie rozciągał się na całą przednią powierzchnię telefonu, czyli możliwe, że nie będzie miał żadnych przycisków fizycznych z przodu.