Dział: Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 5

Xiaomi Redmi Note 5 to obecnie jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów Chińczyków, co wcale nie dziwi. Z racji niższej ceny będzie to telefon, który powinien cieszyć się zainteresowaniem u klientów z mniej zasobnymi portfelami. W sieci pojawiło się nowe zdjęcie, na którym można zobaczyć częściową specyfikację techniczną urządzenia.

Xiaomi Mi 6 Android 8.0 Oreo beta MIUI 9

Xiaomi Mi 6 może być jednym z pierwszych smartfonów Chińczyków, który załapie się na aktualizację do systemu Android 8.0 Oreo. Producent przymierza się do uruchomienia zamkniętych beta testów i obecnie jest już w trakcie szukania pierwszych testerów. Na otwartą betę nowego oprogramowania jednak trochę sobie poczekamy.

Xiaomi Mi 2 Android 8.0 Oreo

Aktualizacje w świecie Androida to temat rzeka. Tymczasem pięcioletni smartfon Xiaomi Mi 2, który debiutował w 2012 roku, doczekał się nieoficjalnej aktualizacji do systemu Android 8.0 Oreo. Dokonali tego modderzy z XDA-Developers, którym udało się przenieść nowe oprogramowanie na pokład leciwego telefonu.

Xiaomi Mi Note 3

Xiaomi Mi Note 3 zadebiutował w dwóch wersjach, z których każda miała po 6 GB pamięci RAM. Teraz Chińczycy wprowadzają do oferty tańszy model, w którym pamięć operacyjną zredukowano do 4 GB. W ten sposób udało się obniżyć cenę telefonu poniżej magicznej bariery dwóch tysięcy juanów.

Xiaomi MIUI 9 tapety

Xiaomi jest obecnie na etapie udostępniania aktualizacji do MIUI 9 dla kolejnych smartfonów. Okazuje się jednak, że część z urządzeń, które dostanie to uaktualnienie, nie otrzyma w przyszłości już żadnych nowych wersji. To oznacza, że wsparcie dla nich, zresztą po naprawdę wielu latach, zostanie w końcu wstrzymane.

Xiaomi Redmi Note 5

Xiaomi Redmi Note 5 pojawił się w wykazie sklepu Oppomart. To zwiastuje jego rychłą premierę, której to spodziewamy się w zasadzie już na dniach. Sklep opublikował informacje o cenie i specyfikacji technicznej. Jest też render, który jednak niekoniecznie musi oddawać dokładny wygląd nowego średniaka Chińczyków.

Xiaomi Redmi 4A Android 7.0 Nougat

Xiaomi Redmi 4A to jeden z najpopularniejszych smartfonów Chińczyków w Polsce. Głównie z racji niskiej ceny. Jeśli macie ten model telefonu, to zapewne wypatrujecie aktualizacji do systemu Android Nougat, prawda? Tymczasem ten jest już testowany i na razie został udostępniony w becie MIUI 9 z numerem 7.11.16 wydanej wczoraj.