Dział: Sony

Sony Xperia XZ1 Compact

Sony Xperia XZ1 Compact zobaczymy już za kilkanaście dni, a tymczasem smartfon doczekał się przecieku w postaci renderów Steve’a Hemmerstoffera, którego znamy jako Onleaks. W ten sposób nowego flagowca Sony w kompaktowej obudowie możemy obejrzeć dokładnie z każdej strony. Urządzenie ma m.in. USB C oraz złącze słuchawkowe.

Sony Xperia XZ Premium ekran 4K UHD

Sony Xperia XZ1 zobaczymy dokładnie w trakcie berlińskich targów IFA 2017, które odbędą się na początku września. Nowy flagowiec Japończyków który doczekał się kolejnego przecieku w postaci zdjęć prezentujących rzeczywisty wygląd telefonu. Sony Xperia XZ1 nawiązuje designem do innych smartfonów producenta.

Sony Xperia X Compact

Sony Xperia XZ1 Compact jest nowym flagowcem Japończyków, który zostanie zamknięty w niewielkiej obudowie. Premiery tego telefonu, jak i kilku innych Xperii, spodziewamy się już pod koniec sierpnia, tuż przed targami IFA 2017 w Berlinie. Nowe informacje sugerują, że Sony będzie chciało skierować smartfona do sklepów jeszcze przed premierą nowych iPhone’ów.

Sony Xperia X Compact

Sony Xperia XZ1 Compact może być jednym z nowych smartfonów Japończyków, które zobaczymy w trakcie targów IFA 2017 w Berlinie. Zdaje się to sugerować nowy przeciek, bo w bazach benchmarków Geekbench i AnTuTu dostrzeżono telefon o nazwie kodowej Sony G8441. Wiele wskazuje na to, że jest to nowa Xperia w wersji kompaktowej.

Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium jest już dostępna od kilku tygodni w sprzedaży i do tej pory w sieci pojawiło się wiele recenzji tego telefonu. Oczywiście, nie mogło zabraknąć także tej od Zacka z JerryRigEverything i w końcu się jej doczekaliśmy. Youtuber sprawdził wytrzymałość smartfona Sony Xperia XZ Premium i wydał swój werdykt.

Sony Xperia L1

Sony Xperia L1 zapowiedziano w marcu tego roku, a teraz producent uruchomił przedsprzedaż telefonu. Można go zamawiać w cenie niespełna 900 złotych i dostępne są dwa kolory obudowy: biały i czarny. Realizacja zamówień złożonych w ramach przedsprzedaży na Sony Xperia L1 ma rozpocząć się z dniem 6. czerwca.

Sony Xperia XZ Premium ekran 4K UHD

Sony Xperia XZ Premium w trakcie targów MWC 2017 zapowiedziano w dwóch kolorach obudowy. Potem dodano jeszcze jeden wariant o nazwie Pink Bronze. Tymczasem na tym nie koniec. Sony Xperia XZ Premium będzie dostępna także w czerwonym kolorze. Taki smartfon na pewno będzie dostępny w Japonii i możliwe, że pojawi się na innych rynkach.