Dział: Sony

Sony Xperia L1

Sony Xperia L1 to najnowszy smartfon Japończyków, który będzie dostępny w sprzedaży w drugiej połowie przyszłego miesiąca. Sony Xperia L1 jest propozycją z niższej półki cenowej. Smartfon ma 5,5-calowy ekran o rozdzielczości HD i został zamknięty w dosyć eleganckiej obudowie. Co jeszcze oferuje nowa Xperia? Sprawdźmy.

Sony Xperia XZ

Sony już wkrótce zacznie dystrybuować aktualne poprawki bezpieczeństwa dla swoich smartfonów., Na pierwszy rzut pójdą Xperia XZ, X Performance, X oraz X Compact. Pierwsze z dwóch wymienionych telefonów Xperia otrzymają firmware o numerze 39.2.A.0.442, pozostałe z nich dostaną uaktualnienie oznaczone ciągiem znaków 34.2.A.0.333

Sony Xperia XZs

Sony Xperia XZs zobaczyliśmy na MWC 2017 w Barcelonie, a teraz rozpoczęła się przedsprzedaż telefonu na terenie Europy. Xperię XZs dostrzeżono w ofercie holenderskiego sklepu Belsimpel. Podobnie jak Xperia XZ Premium, nowy smartfon oferowany jest w nieco niższej cenie niż mówiono na MWC. Przy okazji klienci mogą liczyć na bonus w postaci głośnika Sony SRS-XB30.

Sony Xperia XA1

Sony Xperia XA1 zaprezentowano w trakcie targów MWC 2017. Brytyjski Clove rozpoczął już przedsprzedaż telefonu i dowiadujemy się, że realizacja zamówień rozpocznie się wcześniej niż sugerowano, bo już 10 kwietnia. Poza tym Sony Xperia XA1 w Clove wyceniono na nieco niższą kwotę niż mówiono na MWC 2017.

Sony Xperia XZ Premium ekran 4K UHD

Sony Xperia XZ Premium można już zamawiać w przedsprzedaży na brytyjskim Amazonie. Co jednak najciekawsze, cena nowego flagowca dosyć pozytywnie zaskakuje. Sony Xperia XZ Premium w Amazon.co.uk można nabyć za 649 funtów, a więc około 3200 złotych. To mniej niż sugerowano w trakcie MWC 2017, gdzie mówiono o 799 dolarach.

Sony Xperia XZ Premium ekran 4K UHD

Sony Xperia XZ Premium to nowy, flagowy smartfon Japończyków, który wśród innych telefonów wyróżnia się przede wszystkim ekranem 4K UHD ze wsparciem dla funkcji HDR. Sony Mobile opublikowało na własnym blogu kilka ciekawych informacji o wyświetlaczu zastosowanym w smartfonie Sony Xperia XZ Premium, o którym opowiedział Gavin McCarron.

Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium została wyróżniona nagrodą dla najlepszego smartfona zaprezentowanego w trakcie targów MWC 2017 w Barcelonie, które wczoraj dobiegły końca. Nagrodę przyznało GSMA. Tym samym Sony Xperia XZ Premium zdeklasowała inne modele konkurencyjnych firm, jak smartfony LG G6 czy Huawei P10 Plus.