Dział: Sony

Sony Xperia XZ Premium ekran 4K UHD

Sony Xperia H8541 to jeden z nadchodzących flagowców Japończyków. W serwisie Reddit pojawiło się zdjęcie, na którym wyszczególniono specyfikację techniczną telefonu. Ta jest z wyższej półki. Telefon ma m.in. 5,7-calowy ekran o rozdzielczości 4K UHD czy procesor Qualcomm Snapdragon 835 z 4 GB pamięci operacyjnej RAM.

Sony Xperia XZ Android 8.0 Oreo

Sony Xperia XZ i Xperia XZs to kolejne smartfony Japończyków, które załapały się na aktualizację do systemu Android 8.0 Oreo. Uaktualnienie dla obu modeli jest już wdrażane i bazuje na oprogramowaniu z aktualnymi, listopadowymi poprawkami bezpieczeństwa. Nowy firmware oznaczony jest ciągiem znaków 41.3.A.0.401.

Sony Xperia R1 Plus

Sony Xperia R1 i Xperia R1 Plus to dwa nowe smartfony Japończyków z niższej półki cenowej, które wkrótce będą dostępne na terenie Indii, a z czasem pewnie pojawią się także w innych krach. Oba modele są do siebie bardzo podobne i różnią się w zasadzie jedynie rozmiarem pamięci operacyjnej RAM, jak i miejsca na dane.

Sony Xperia XZ Premium Rosso Kultowa Czerwień

Sony Xperia XZ Premium doczekała się kolejnej wersji kolorystycznej obudowy. To wariant o nazwie Rosso: Kultowa Czerwień. Telefon w takiej obudowie będzie dostępny także w Polsce. Już od przyszłego miesiąca. Dla dotychczasowych użytkowników tego telefonu też mamy dobre wieści. Smartfon wkrótce ma otrzymać aktualizację do systemu Android 8.0 Oreo.

Sony Xperia XA1 Plus

Sony Xperia XA1 Plus to model ze średniej półki cenowej, który oficjalną zapowiedź miał w trakcie targów IFA 2017 w Berlinie. Teraz telefon pojawia się w Polsce. Na razie będzie go jednak można zakupić tylko w ofercie operatora Plus. Tam urządzenie jest już dostępne w oficjalnym cenniku i wiemy już, na jaką kwotę smartfon został wyceniony.

Sony Xperia XZ Premium ekran 4K UHD

Sony Xperia XZ Premium nie jest zbyt wielką konkurencją dla takich telefonów jak Pixele, HTC U11 czy iPhone 8 jeśli chodzi o aparat fotograficzny. Urządzenie zdobyło 83 punkty w badaniach przeprowadzanych przez specjalistów z DxO. Ci chwalą go przede wszystkim za możliwość nagrywania wideo w 960 klatkach i dobrą stabilizację obrazu.

sony 3d creator android 8.0

Sony pokazało podczas tegorocznych targów IFA nową, ciekawą aplikację – 3D Cxreator. Trafi ona na smartfony XZ1 oraz XZ1 Compact. Teraz Sony potwierdza, że taka funkcja będzie dostępna również na telefonach XZ Premium. Pojawi się ona wraz z aktualizacją wprowadzającą system Android 8.0 Oreo.