Dział: Sony

Sony Xperia XZ Premium Rosso Kultowa Czerwień

Sony Xperia XZ Premium doczekała się kolejnej wersji kolorystycznej obudowy. To wariant o nazwie Rosso: Kultowa Czerwień. Telefon w takiej obudowie będzie dostępny także w Polsce. Już od przyszłego miesiąca. Dla dotychczasowych użytkowników tego telefonu też mamy dobre wieści. Smartfon wkrótce ma otrzymać aktualizację do systemu Android 8.0 Oreo.

Sony Xperia XA1 Plus

Sony Xperia XA1 Plus to model ze średniej półki cenowej, który oficjalną zapowiedź miał w trakcie targów IFA 2017 w Berlinie. Teraz telefon pojawia się w Polsce. Na razie będzie go jednak można zakupić tylko w ofercie operatora Plus. Tam urządzenie jest już dostępne w oficjalnym cenniku i wiemy już, na jaką kwotę smartfon został wyceniony.

Sony Xperia XZ Premium ekran 4K UHD

Sony Xperia XZ Premium nie jest zbyt wielką konkurencją dla takich telefonów jak Pixele, HTC U11 czy iPhone 8 jeśli chodzi o aparat fotograficzny. Urządzenie zdobyło 83 punkty w badaniach przeprowadzanych przez specjalistów z DxO. Ci chwalą go przede wszystkim za możliwość nagrywania wideo w 960 klatkach i dobrą stabilizację obrazu.

sony 3d creator android 8.0

Sony pokazało podczas tegorocznych targów IFA nową, ciekawą aplikację – 3D Cxreator. Trafi ona na smartfony XZ1 oraz XZ1 Compact. Teraz Sony potwierdza, że taka funkcja będzie dostępna również na telefonach XZ Premium. Pojawi się ona wraz z aktualizacją wprowadzającą system Android 8.0 Oreo.

Sony Xperia XZ Premium ekran 4K UHD

Sony zaprezentowało dziś, w trakcie targów IFA 2017 dwie nowe Xperie XZ1 oraz Xperię XA1 Plus. Dwa pierwsze ze smartfonów zadebiutują od razu z systemem Android 8.0 Oreo, który premierę miał w zeszłym tygodniu. Przy okazji Japończycy pochwalili się listą tych telefonów Xperia, które później w tym roku załapią się na aktualizację do nowego Androida.

Sony Xperia XA1 Plus

Sony Xperia XA1 Plus to kolejny smartfon Japończyków, który będzie prezentowany przez producenta w trakcie targów IFA 2017. Tym razem to model ze średniej półki cenowej. Urządzenie ma m.in. ekran o przekątnej 5,5 cala czy aparat fotograficzny Exmor RS 23 Mpix. Wiemy, że telefon trafi do Polski już jesienią tego roku i znamy jego cenę.

Sony Xperia XZ1

Sony Xperia XZ1 oraz Sony Xperia XZ1 Compact to najnowsze flagowce, które pokazano dziś na konferencji Japończyków w Berlinie. Od jutra będzie je można oglądać na stoisku firmy na targach IFA 2017. Co oferują te smartfony, poza tym, że trafią do sklepów od razu z systemem Android 8.0 Oreo? Zerknijmy na nie okiem.