Dział: Sony

Sony Xperia X Performance

Sony w niedługim czasie zaprezentuje co najmniej dwa nowe smartfony z linii Xperia, a tymczasem pewne informacje o dwóch modelach, które ukrywają się pod nazwami G3112 i G3221 ujawniają ich profile UAProf. Dowiadujemy się, że te smartfony Sony Xperia dostaną procesory MediaTek Helio P20. Poznajemy tez informacje odnośnie rozdzielczości ekranów.

sony Xperia ear

Sony wprowadziło do sprzedaży w Polsce najnowsze urządzenie – Xperia Ear. Słuchawka, poza standardowymi funkcjami, może służyć także jako asystent użytkownika. Pomoże między innymi w odczytywaniu wiadomości i wyszukiwaniu informacji. Jest to więc gadżet z asystentem AI.

Sony Xperia XZ

Jeśli jesteście fanami smartfonów z linii Sony Xperia i zastanawiacie się, czy firma nie pójdzie w ślady konkurencji, która porzuca złącze minijack w telefonach, to mamy dobre wieści. Sony w tym roku nie planuje jeszcze pozbywać się ze smartfonów Xperia standardowego złącza słuchawkowego. Minijack ma w nich pozostać i nic mu na razie nie grozi.

Sony Xperia XZ

Sony Xperia XZ to jeden z najpopularniejszych smartfonów drugiej połowy 2016 roku. Oczywiście, z czasem doczeka się następcy i kto wie, czy właśnie go nie poznaliśmy. Do sieci wyciekło zdjęcie, które rzekomo prezentuje przedni panel smartfona Sony Xperia XZ 2017. Zdjęcie jest rozmazane, ale widać design nawiązujący do poprzednika.

Sony Xperia XZ

Sony Xperia XZ i X Performance niedawno otrzymały aktualizacje do systemu Android 7.0 Nougat, a teraz producent udostępnia właścicielom tych smartfonów kolejne uaktualnienie. Tym razem jest to uaktualnienie zawierające grudniowe poprawki bezpieczeństwa od Google’a. Nowy firmware oznaczony jest ciągiem znaków 39.2.A.0.361.

Sony Xperia XZ

W tym roku na rynek trafiło wiele flagowców z Androidem. Jedne sprzedają się lepiej, a inne gorzej. Okazuje się, że Sony Xperia XZ jest najpopularniejszym ze smartfonów z systemem Google’a, które pokazano w drugiej połowie tego roku. Dowodzi tego raport Apteligent. Na drugim miejscu znalazł się Google Pixel XL.

Sony Xperia X Compact

Sony sukcesywnie wdraża system Android 7.0 Nougat na kolejne smartfony Xperia. Tym razem aktualizacja trafiła do użytkowników modeli Xperia X (F5121), Xperia X Dual (F5122) oraz Xperia X Compact (F5321). Nowy firmware oznaczony jest ciągiem znaków 34.2.A.0.266 i jest już dostępny na terenie kilku państw.