Dział: Sony

Sony Xperia XA

Sony Xperia XA (2017) zobaczymy już w trakcie barcelońskich targów MWC 2017. Producent zamierza pochwalić się nowymi telefonami w poniedziałek 27 lutego. Tymczasem Sony Xperia XA (2017) dostrzeżono na stronie komisji FCC. Dzięki temu poznajemy pewne nowe szczegóły związane ze specyfikacją techniczną, w tym dotyczące baterii telefonu.

Sony Xperia M5

W trakcie targów MWC 2017 zobaczymy kilka nowych smartfonów z serii Sony Xperia. Wśród nich najpewniej pojawi się także model ze średniej półki ukrywający się pod nazwą kodową „Pikachu”. Właśnie pod takim kryptonimem dostrzeżono jeden z nowych smartfonów Sony Xperia w benchmarku GFXBench, gdzie poznajemy część specyfikacji technicznej.

Sony Xperia Z3+

Sony wznowiło proces aktualizacji do systemu Android 7.0 Nougat dla urządzeń, dla których wcześniej go wstrzymano. Mowa o smartfonach z serii Sony Xperia Z5 oraz Z3+ oraz tablecie Xperia Z4 Tablet. Nowy firmware oparty na Nougacie dla tych modeli oznaczony jest ciągiem znaków 32.3.A.0.376 i najpewniej nie powoduje już problemów.

Sony Xperia XZ

Sony Xperia XZ i jeszcze kilka innych modeli Xperi z zeszłego roku, w tym Xperie X, X Performance oraz X Compact dostają lutowe poprawki bezpieczeństwa. Japończycy rozpoczęli ich dystrybucję już wczoraj i trzeba przyznać, że jest to bardzo szybka reakcja ze strony producenta. Inni powinni brać z Sony przykład.

Sony Xperia XA (2017)

Sony Xperia XA (2017) zbliża się wielkimi krokami. Premiera telefonu ma odbyć się w trakcie lutowych targów MWC 2017 w Barcelonie, a tymczasem w sieci na kilka tygodni przed debiutem pojawiło się wideo z nowym smartfonem Sony Xperia w roli głównej. Na krótkim filmie możemy obejrzeć nowy telefon z każdej strony.

Sony Xperia XZ

Sony zamierza pokazać nowe smartfony Xperia w trakcie targów MWC 2017. Będą to nie tylko tańsze modele, bo nowe informacje sugerują także flagowca Sony Xperia „Yoshino”. Ten model ma m.in. dostać ekran o rozdzielczości 4K UHD, procesor Qualcomm Snapdragon 835 czy udoskonalony aparat fotograficzny z sensorem Sony IMX400.

Sony Xperia X Performance

Sony w niedługim czasie zaprezentuje co najmniej dwa nowe smartfony z linii Xperia, a tymczasem pewne informacje o dwóch modelach, które ukrywają się pod nazwami G3112 i G3221 ujawniają ich profile UAProf. Dowiadujemy się, że te smartfony Sony Xperia dostaną procesory MediaTek Helio P20. Poznajemy tez informacje odnośnie rozdzielczości ekranów.