Dział: Samsung

Samsung Galaxy J7 (2017)

Samsung Galaxy J7 (2017) zbliża się wielkimi krokami. Smartfon doczekał się kolejnego przecieku. Tym razem są to oficjalne zdjęcia prasowe, na których telefon można obejrzeć niemal z każdej strony. Samsung Galaxy J7 (2017) ma przeprojektowaną obudowę i będzie dostępny w czterech kolorach. Wraz z nim spodziewajmy się nowego modelu Galaxy J5.

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 jest już testowany, co w zasadzie nie powinno dziwić. Premiera nowego flagowca z piórkiem S Pen zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawiły się nowe informacje o firmware dla tego modelu. Poza tym na Weibo opublikowano zdjęcia makiety smartfona Samsung Galaxy Note 8, które pochodzą z druku 3D.

Samsung Galaxy S7 edge

Samsung Galaxy S7 edge otrzyma w tym tygodniu prestiżową nagrodę za najlepszy ekran w urządzeniu mobilnym. Nagroda została przyznana przez Society for Information Display. Samsung będzie mógł ją odebrać podczas rozpoczynającego się dzisiaj Display Week, które odbywa się w Los Angeles Convention Center.

Samsung Galaxy S8

Niejeden serwis pokazywał już wnętrze telefonu Samsung Galaxy S8 czy S8+. Teraz jednak sam koreański gigant postanowił podzielić się informacjami na temat tego, co znajduje się w środku najnowszego flagowca. W swoim najnowszym wpisie na blogu Samsung postanowił wyszczególnić i opisać poszczególne elementy urządzenia.

Samsung Galaxy C10

Samsung Galaxy C10 ma być pierwszym smartfonem Koreańczyków z podwójnym aparatem fotograficznym. Potem podobna funkcja ma trafić na pokład Galaxy Note 8. W sieci pojawił się render prasowy, który ma rzekomo prezentować zdjęcie Samsunga Galaxy C10 dla prasy. Nie wiadomo, czy jest autentyczne, ale jeśli tak, to w końcu dowiadujemy się, jak Koreańczycy zaprojektowali podwójną kamerę.

Samsung Galaxy Note 8 Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy Note 8 może być jednym z pierwszych smartfonów Koreańczyków, które dostaną podwójny aparat fotograficzny. Planowano to już wraz z Galaxy S8, ale wtedy rzekomo na drodze do implementacji takiej kamery stanęły zbyt duże koszty produkcji. Wraz z Galaxy Note 8 prawdopodobnie Samsung już nie będzie na zwracał uwagi.

Samsung Galaxy S8 Google Daydream VR

W trakcie konferencji Google I/O 2017 zapowiedziano, że Samsung Galaxy S8 wkrótce stanie się smartfonem zgodnym z Daydream VR. To platforma, którą ogłoszono w trakcie zeszłorocznej konferencji I/O. Samsung i Google zapewnią dla niej obsługę w Galaxy S8 poprzez aktualizację oprogramowania, która zostanie wydana w tym roku.