Dział: Samsung

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 nie ma podwójnego aparatu z tyłu obudowy. Co nie zmienia faktu, że będzie dysponować jednymi z najlepszych kamer wśród smartfonów. Jej szczegóły poznamy już za kilka dni, a tymczasem w sieci pojawiły się informacje o specyfikacji kamer, które Samsung chce zastosować w telefonach Galaxy S8.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 i S8+ zostaną pokazane już 29 marca. I jest możliwe, że europejska przedsprzedaż rozpocznie się zaraz po tym wydarzeniu, choć wcześniejsze informacje sugerowały jej uruchomienie dopiero w kwietniu. Co jednak ciekawe, Samsung Galaxy S8 na wybranych rynkach w przedsprzedaży może być oferowany bez prezentów.

Samsung Galaxy S8 Unpacked strona z newsletter

Samsung Galaxy S8 i S8+ nachodzą. Premiera nowych flagowców Koreańczyków odbędzie się już 29 marca w Nowym Jorku. Tego dnia odbędzie się konferencja Unpacked i wydarzenie będzie strumieniowane na żywo w sieci. Samsung pozwoli oglądać premierę Galaxy S8 na kilka sposobów, w tym na własnej stronie czy w dedykowanej aplikacji Unpacked.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910F

Samsung nie zapomina o właścicielach smartfonu Galaxy Note 4. I choć nie ma w planach udostępnić jego użytkownikom Androida 7.0 Nougat, tak wydał inną większą aktualizację, która zawiera marcowe poprawki bezpieczeństwa. Samsung Galaxy Note 4 w nowej aktualizacji doczekał się także optymalizacji obejmujących baterię.

Samsung Galaxy S8 Orchid Grey złoty

Samsung Galaxy S8 będzie dostępny w kilku różnych kolorach obudowy. Do tej pory na oficjalnych renderach widzieliśmy smartfona w kolorach Black Sky, Arctic Silver i nowym Orchid Grey. Samsung Galaxy S8 będzie jednak dostępny w jeszcze jednym kolorze i będzie to złoty wariant, który możemy obejrzeć na nowym renderze.

Samsung Galaxy S8

Samsung podobno umożliwi klientom zwrot smartfonów Galaxy S8 czy Galaxy S8+ nawet po trzech miesiącach od zakupu. Takie telefony mają być przejmowane pod żadnego słowa. Informacja dotyczy rynku koreańskiego i na razie nie ma pewności, że smartfony Samsung Galaxy S8 na terenie innych krajów też będzie można zwracać po tak długim okresie.

Samsung Galaxy S8 Plus Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S8 zostanie pokazany za tydzień i wiemy, że producent przygotował dla nowego flagowca kilka akcesoriów. Wśród nich jest stacja dokujące DeX, która zapewni dla Galaxy S8 tryb desktopowy. Drugim akcesorium jest powerbank Samsung EB-PG950. Oba gadżety możemy już teraz obejrzeć na zdjęciach.