Dział: Samsung

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 trafi do kraju i zdaje się, że poznaliśmy polską cenę. Ta, jak nietrudno było się domyślić, przekroczy kwotę 4 tysięcy złotych. Jeśli planujecie zakup nowego flagowca z piórkiem S Pen, to rzeczywiście musicie szykować gruby portfel. Przedsprzedaż telefonu w naszym kraju ma rozpocząć się niedługo po Unpacked.

Samsung Galaxy Note 8 DeX

Samsung Galaxy Note 8 zadebiutuje na dniach. Evan Blass ujawnił, że telefon trafi na rynek już 15 września, a więc zapewne wcześniej niż iPhone 8. Przy okazji poznaliśmy także zawartość zestawów przedsprzedażowych, które przygotował Samsung. W Europie Galaxy Note 8 będzie dostępny z gratisem o wartości około 500 złotych.

Samsung Galaxy Note 8 w kolorze Deep Sea Blue

Samsung Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany już za cztery dni. Tymczasem telefon dostrzeżono na stronie sklepu producenta. Oczywiście, nie potrwało to długo, bo Samsung zaraz usunął sekcję poświęconą nowemu flagowcu z piórkiem S Pen. Serwis Android Police przechwycił jednak kilka zrzutów ekranowych z tej strony.

Apple iPhone 7 Plus

Najnowsze analizy rynku przeprowadzone przez Strategy Analytics pokazują, że iPhone 7 jest wciąż popularniejszy niż Samsung Galaxy S8. Analizy wskazują, że iPhone 7 z wersją Plus sprzedały się w liczbie 32 mln egzemplarzy w Q2 2017, natomiast Samsung Galaxy S8 z większą wersją nie przekroczyły 20 mln sprzedanych sprzętów.

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany już za kilka dni i do tej pory był obiektem mnóstwa przecieków. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia materiałów promocyjnych, na których przedstawiono wiele szczegółów związanych z nadchodzącym flagowcem z S Pen. Dostajemy potwierdzenie na temat podwójnego aparatu fotograficznego z zoomem czy informacji o specyfikacji.

Samsung Galaxy Note 8 w kolorze Deep Sea Blue

Samsung Galaxy Note 8 będzie dostępny w kilku kolorach obudowy i wśród nich ma pojawić się nowy odcień o nazwie Deep Sea Blue. W sieci pojawił się pierwszy render nowego flagowca z S Pen w tym kolorze. Opublikował go dziś na Twitterze Evan Blass. Widzimy, że kolor ten różni się od wcześniejszego Coral Blue.

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 zostanie pokazany dopiero za tydzień, a tymczasem telefon pojawił się w kolejnych bazach benchmarków. Tym razem w AnTuTu, gdzie wykręcił prawie 180 tysięcy punktów oraz GFXBench, gdzie przy okazji potwierdził sporo informacji o specyfikacji technicznej. Wcześniej Galaxy Note 8 pojawił się w bazie Geekbench.