Dział: Samsung

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 jest już przygotowywany, bo Koreańczycy rozpoczęli prace nad tym telefonem jeszcze przed sklepową premierą modeli S8 i S8+. W chińskim serwisie Weibo pojawiły się nowe plotki dotyczące tego modelu, które sugerują, Samsung szykuje dla Galaxy S9 nowy procesor o nazwie Exynos 9810. Ten ma być zgodny z CDMA.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910F

Dobre wieści dla użytkowników smartfona Samsung Galaxy Note 4 z polskiej dystrybucji. Urządzenie już otrzymuje w kraju aktualizację zawierającą czerwcowe poprawki bezpieczeństwa, których jest naprawdę sporo. Samsung i Google załatali w nich ponad 100 różnych błędów. Aktualizacja wprowadza także poprawki obejmujące optymalizację użycia baterii.

OnePlus 5 vs Samsung Galaxy S8 bateria

Za nami premiera OnePlus 5, czyli tegorocznego pogromcy flagowców. Firma udostępnia na własnym kanale filmy, gdzie stara się szukać porównań, na własną korzyść, w starciu z głównym rywalem, czyli smartfonem Samsung Galaxy S8. Chińczycy starają się pokazać, jak Dash Charge z OnePlus 5 wpływa na szybsze ładowanie akumulatora.

samsung bixby

Samsung Galaxy S8 zadebiutował z nowym inteligentnym asystentem o nazwie Bixby, ale ten na razie nie potrafi rozmawiać po angielsku. Teraz producent zachęca do wzięcia udziału w programie testów usługi Bixby Voice po angielsku, który już został uruchomiony. Z czasem Samsung udostępni anglojęzyczną wersją asystenta dla wszystkich użytkowników Galaxy S8.

Samsung Galaxy J7 (2017)

Samsung Galaxy J7 (2017) został zapowiedziany wraz z nowymi modelami J3 i J5. Wkrótce telefon będzie dostępny na polskim rynku i jeśli wierzyć plotkom, to jego cena w kraju będzie niższa niż w Zachodniej Europie po przewalutowaniu z euro. Co nie zmienia faktu, że i tak przekroczy barierę tysiąca złotych.

Samsung Galaxy S8 Galaxy Note 8

Samsung Galaxy S8 był testowany z podwójnym aparatem fotograficznym. Na chińskim Weibo pojawiły się nowe zdjęcia prototypu takiego urządzenia. Flagowce, które trafiły do sprzedaży w kwietniu, takiej kamery nie dostały. Możliwe jednak, że taki aparat Samsung zaimplementuje w nowym modelu z S Pen, czyli Galaxy Note 8.

Samsung Galaxy S8 Android 7.0 Nougat

Samsung Galaxy S8 w regionie XEO, czyli z polskiej dystrybucji, otrzymuje aktualizację, która wprowadza czerwcowe poprawki bezpieczeństwa. Te zawierają poprawki łącznie ponad 100 różnych błędów, które załatały firmy Samsung i Google. Najnowsza aktualizacja dla Galaxy S8 z Polski zawiera także inne udoskonalenia, które zapewne przypadną wam do gustu.