Dział: Samsung

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 Plus ma być większym wariantem nowego flagowca Koreańczyków. W sieci pojawiły się nowe rendery, które prezentują rysunki CAD obudowy dla tego modelu. Możliwe, że Samsung Galaxy S8 Plus rzeczywiście może dostać podwójny aparat fotograficzny. Pojawia się także dodatkowy przycisk, który ma być dedykowany asystentowi Bixby.

Samsung Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 7 to piękny smartfon, który jednak miał wielkiego pecha. W wyniku licznych zapaleń baterii został ostatecznie wycofany z rynku i obecnie czekamy na oficjalne stanowisko firmy w kwestii przyczyny problemów. Samsung przekazał, że zakończył śledztwo i przyczyna zapaleń baterii w Galaxy Note 7 zostanie ujawniona w poniedziałek.

Android 7.0 Nougat

Samsung opublikował oficjalną listę smartfonów, które dostaną niedługo aktualizację do systemu Android 7.0 Nougat. Gigant zapewnia, że uaktualnienie dla tych urządzeń zostanie wydane w pierwszej połowie tego roku. Na liście znalazło się także Galaxy A3, jednak Samsung nie podaje szczegółów odnośnie modelu.

Samsung Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 7 został ostatecznie wycofany w październiku. Koreański gigant ustalił już podobno przyczyny zapalających się telefonów i ma zamiar ujawnić je już wkrótce. W sieci pojawiły się za to informacje o tym, jak Samsung zniszczy 4 milionów odzyskanych smartfonów. Zrobi to z myślą o środowisku.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 zbliża się wielkimi krokami i wiemy, że ma zadebiutować z nowym wirtualnym asystentem Bixby. Nowych informacji na temat tej funkcji z telefonu Samsung Galaxy S8 dostarcza nam raport Sammobile. Bixby ma pozwolić na dostęp do aparatu smartfona i ten sposób będzie w stanie rozpoznawać tekst czy rzeczy.

Samsung Galaxy J7 (2017) wkrótce zostanie oficjalnie zaprezentowany, a tymczasem w sieci pojawiły się nowe rendery tego telefonu. Tym razem w postaci zdjęć w zewnętrznej obudowie jednego z partnerów Koreańczyków. Samsung Galaxy J7 (2017) na renderach ujawnia własne oblicze i pokazuje zmiany we wzornictwie, na które postawił producent.

Samsung Galaxy S7 edge Blue Coral

Samsung Galaxy S7 edge oficjalnie debiutuje w Polsce w nowym kolorze – Blue Coral. Smartfon jest już dostępny w salonach Brand Store, u partnerów sklepowych oraz w ofercie operatorów sieci komórkowych. To już siódmy wariant kolorystyczny smartfona Samsung Galaxy S7 edge i zarazem ósmy w przypadku wszystkich modeli S7.