Dział: LG

LG V30

LG V30 zostanie pewnie zaprezentowany we wrześniu czy październiku tego roku, a tymczasem w sieci pojawiły się grafiki prezentujące koncept tego telefonu. Widać na nich nowy pomysł na implementację dwóch ekranów. Projekt ukrywał się pod nazwą Project Joan, ale nie ma pewności, że nie został porzucony i w rzeczywistości LG V30 może wyglądać zupełnie inaczej.

LG G6 LG Pay

LG G6 dostępny jest w Polsce od około miesiąca, a tymczasem ceny telefonu już mocno spadają. Jeśli zastanawialiście się nad zakupem, to być może zainteresuje was oferta naszego sklepu Sferis, gdzie LG G6 zakupicie już o ponad 700 złotych taniej niż na początku sprzedaży. Oferta jest więc naprawdę atrakcyjna i warta uwagi.

LG G6

LG stara się nie iść utartą ścieżką i nie kopiować cudzych rozwiązań. Najnowsze informacje, jakie wyciekły wraz z wnioskiem patentowym, pokazują, jak w przyszłości mogą wyglądać nowe smartfony giganta. Możliwe, że będą miały podwójny ekran oraz ciekawe i praktyczne ułożenie kamery. Być może jest to wygląd LG V30 lub G7.

LG G6

LG G6 przedstawiony został na ciekawej infografice. Telefon przeszedł łącznie 14 różnych testów na wytrzymałość, takich jak chociażby upadek z wysokości, zanurzenie w wodzie, niskie ciśnienie, wilgoć, wibracje, deszcz, piasek i kurz. Dokładnie sprawdzono również bezpieczeństwo baterii w LG G6 sprawdzając jej wytrzymałość na różne wypadki.

LG X Power2

LG X Power2 doczekał się debiutu w naszym kraju. Smartfona wprowadzono do oferty w Polsce. Na wolnym rynku można go zakupić za niespełna tysiąc złotych. LG X Power2 dostępny jest także w ofercie operatorów Plus i Play. Telefon wyróżnia się przede wszystkim dużym akumulatorem o pojemności aż 4500 mAh.

LG G6

Zack z kanału JerryRigEverything ostatnio przerobił sobie własnego Galaxy S8, któremu zafundował przezroczyste plecki. Youtuber postanowił zrobić to samo z LG G6. Smartfon Koreańczyków też ma szklaną obudowę i usunięcie jej dodatkowych warstw sprawia, że LG G6 z tyłu staje się przezroczysty. Efekt końcowy jest naprawdę dobry.

LG G6 LG Pay

LG G6, który zadebiutował wcześniej niedawno na polskim rynku, całkiem nieźle się sprzedaje. Tymczasem możliwe, że Koreańczycy mają, a w zasadzie to mieli w planach także model LG G6 mini. Smartfon miałby otrzymać 5,4-calowy ekran, który nadal oferowałby proporcje 18:9, ale w rzeczywistości nie spodziewajmy się, że takie urządzenie trafi na rynek.