Dział: LG

LG V30

LG V30 to zdecydowanie najciekawszy smartfon pokazany w trakcie targów IFA 2017 w Berlinie. Starania Koreańczyków docenili także organizatorzy, którzy przyznali temu modelowi aż 26 różnych nagród, w tym najwięcej w historii tytułów “Best of show”. Koreański producent z pewnością może mieć powody do zadowolenia.

lg v30

Kilka dni temu, podczas tegorocznych tragów IFA, zapowiedziany został oficjalnie LG V30. Nowy smartfon doczekał się już kilku ciekawych filmów pokazujących między innymi pierwsze wrażenia dziennikarzy, najważniejsze wydarzenia z konferencji LG na targach oraz najciekawsze funkcje, jakie znajdziemy w nowym telefonie.

LG V30

LG V30 ma wiele ciekawych funkcji w aparacie, których nie mają starsze modele, jak przykładowo G6. Możemy je jednak w prosty sposób włączyć. Udało się to grupie deweloperów, która podzieliła się nowymi metodami z innymi użytkownikami. Wymaga to jednak odrobinę wysiłku. Udało im się uruchomić w ten sposób niemalże wszystkie tryby z LG V30 w G6.

LG V30

LG V30 został zaprezentowany wcześniej w tym tygodniu, ale producent przemilczał kwestie ceny. Poznaliśmy jedynie datę premiery w Korei Południowej i dowiedzieliśmy się, że kwoty zostaną ujawnione bliżej premiery telefonu na konkretnych rynkach. Okazuje się jednak, że smartfon będzie tańszy od modelu Samsung Galaxy Note 8.

LG V30

LG V30 i LG V30+ to nowe flagowce Koreańczyków, które miałby dziś premierę w trakcie targów IFA 2017 w Berlinie. Oba smartfony będą dostępne w sprzedaży od przyszłego miesiąca i trafią także do Europy, co nie udało się modelowi V20. Producent wierzy, że będzie w stanie konkurować z topowymi modelami od Samsunga.

LG V30

LG V30 zostanie zaprezentowany już za trzy dni i na jego temat wiemy już naprawdę sporo. Niewiadomą była jednak cena. Do teraz, bo na łamach koreańskich mediów pojawiły się odnośnie kwot, które trzeba będzie zapłacić za oba warianty nowego flagowca. Tanio nie będzie, ale nowy flagowiec LG i tak ma być tańszy od Samsunga Galaxy Note 8.

LG Q6

Jeśli planujecie zakup smartfona LG Q6 z ekranem FullVision, to z pewnością powinniście zainteresować się ofertą naszego sklepu Sferis. U nas telefon dostępny jest o 100 złotych taniej niż w innych sklepach. Przy okazji możecie liczyć na bezpośrednią wysyłkę w ciągu 24 godzin czy możliwość zakupu produktu w ratach 0%.