Dział: LG

LG G6 LG Pay

LG G6, który jest już dostępny na terenie Korei Południowej, wkrótce trafi na kolejne rynki. W tym także do Polski. Producent już wcześniej podkreślał, że bateria w LG G6 jest bezpieczna. Nawiązując do fiaska, które poniósł Samsung Galaxy Note 7. Teraz firma postanowiło ponownie o tym przypomnieć. Nieprzypadkowo, bo za dwa dni odbędzie się Unpacked 2017.

LG G6 LG Pay

LG G6 jest już dostępny w Korei Południowej i za kilka tygodni pojawi się także w Polsce. Smartfon ma otrzymać niedługo wsparcie dla usługi LG Pay. Dzięki temu użytkownicy będą mogli dokonywać płatności smartfonem w zgodnych terminalach. Ma to nastąpić już w czerwcu tego roku, ale będzie to działać na nieco innej zasadzie niż Samsung Pay.

LG G6 UX 6.0

LG G6 zadebiutuje z nową nakładką na system Android, którą nazwano UX 6.0. Przystosowano ją pod kątem nowego ekranu Koreańczyków nazwanego FullVision. UX 6.0 dla LG G6 to jednak nie tylko możliwość dzielenia ekranu na dwa kwadraty. Koreańczycy zaszyli w nowej nakładce wiele więcej funkcji i pochwalili się nimi na nowym wideo.

LG G6 LG Pay

Czekacie na polską premierę LG G6? Pewnie tak. Ja sama czekam. Telefon zapowiada się naprawdę ciekawie, ale, niestety, w kraju na dostępność LG G6 będziemy musieli sobie trochę poczekać. Koreański gigant nie traktuje naszego rynku priorytetowo, co w sumie na pewno nie powinno dziwić i nowy flagowiec prawdopodobnie pojawi się u nas w drugiej połowie kwietnia.

LG G6

LG G6 pojawi się w Polsce dopiero w kwietniu. Jest bardzo możliwe, że dopiero w drugiej połowie przyszłego miesiąca. Tymczasem chłopaki z GSMManiaka raportują, że wiedzą, jak będzie polska cena LG G6. Ta, niestety, jest trochę wyższa niż spekulowano wcześniej na podstawie ceny w Euro. G6 na początku ma być droższy od G5 o 400 złotych.

LG G6 UX 6.0 FullVision

LG G6 doczekał się dziś debiutu na terenie Korei Południowej. 22 marca smartfon ma pojawić się już w międzynarodowej sprzedaży, ale nie liczcie na to, że w tym miesiącu kupicie go w Polsce. To, niestety, się nie wydarzy. LG G6 na lokalnych półkach sklepowych pojawi się dopiero w przyszłym miesiącu i możliwe, że nie nastąpi to w pierwszej połowie kwietnia.

LG G6

LG G6 jeszcze nie trafił na sklepowe półki, ale już doczekał się pierwszej rozbiórki. Przeprowadził ją twórca kanału JerryRigEverything, który przede wszystkim słynie z „demolowania” smartfonów. LG G6 został rozebrany i dzięki temu możemy zobaczyć, co nowy flagowiec LG skrywa pod obudową. Tam m.in. ciepłowód odprowadzający ciepło.