Dział: LG

LG G6

LG G6 zbliża się wielkimi krokami i mamy go zobaczyć już pod koniec lutego tego roku, przed targami MWC 2017. LG jednak już teraz podgrzewa atmosferę przed oficjalną premierą telefonu i dowiadujemy się, że G6 ma mieć baterię ze specjalnym ciepłowodem. Zdaje się, że w ten sposób LG chce dać pstryczka w nos firmie Samsung i jego Galaxy Note 7.

LG G6 teaser MWC 2017

LG G6 zobaczymy tuż przed barcelońskimi targami MWC 2017, ale Koreańczycy już teraz chcą zwrócić na siebie uwagę. Na kanale LG Mobile opublikowano teaser, który sugeruje nam, co mniej więcej można spodziewać się po nowym flagowcu. LG G6 ma być m.in. wodoszczelny oraz dostanie większy ekran prawdopodobnie o przekątnej 5,7″.

LG G6

Z nowych raportów wynika, że LG G6 może doczekać się własnego, nowego asystenta głosowego. W pracach nad projektem Koreańczykom ma pomóc albo Amazon, albo Google. LG aktualnie nie komentuje sprawy. Nowy smartfon ma zostać zaprezentowany podczas tegorocznych targów Mobilne World Congress.

LG G6

LG G6 nie dostanie modułów. Takie plotki pojawiły się już wcześniej, a teraz jeden z przedstawicieli koreańskiej firmy w trakcie rozmowy z The Wall Street Journal to potwierdził. LG G5 i jego moduły nie spotkały się z uznaniem i firma odsuwa się od modularności. Przy okazji dowiadujemy się, że premiera LG G6 jest już naprawdę blisko.

LG G6

LG G6 pojawiło się na zdjęciu z kolejnego wycieku. Można na nim zobaczyć telefon w obudowie. Fotografia potwierdza wcześniejsze informacje o tym, że smartfon ma mieć podwójny aparat główny, a pod nim znajdować się ma czytnik linii papilarnych. Niestety, obudowa zasłania większość urządzenia, więc nie sposób zobaczyć, czy smartfon będzie modularny.

LG G6

LG G6 doczekał się sporego wycieku na kilka tygodni przed spodziewaną premierą. Steve Hemmerstoffer, czyli Onleaks opublikował wizualizację i rendery CAD nowego telefonu Koreańczyków. Stylistyka zapoczątkowana wraz z LG G5 pozostała bez dużych zmian. Oba smartfony na pierwszy rzut oka są do siebie bardzo podobne.

LG G6

LG G6 może wizualnie być dosyć podobny do modelu G5 z tego roku. Zdaje się to potwierdzać pierwszy schemat techniczny telefonu, który pojawił się w sieci. Rysunek pochodzi od Shai Mizrachi, który w przeszłości dostarczał już sprawdzone informacje z obozu koreańskich firm. Nie tylko LG, ale też Samsunga.