Dział: LG

LG G6

LG G6 będzie smartfonem dedykowanym miłośnikom fotografii. Koreański gigant ujawnił dziś informacje na temat aparatów, które dostanie LG G6. Jeśli wierzyć zapewnieniom producenta, to nowy smartfon znajdzie uznanie wśród użytkowników serwisu Instagram. Ma to być możliwe dzięki specjalnemu trybowi dla zdjęć w kwadracie.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 i LG G6 zbliżają się wielkimi krokami do rynkowego debiutu. Tymczasem Evan Blass opublikował na Twitterze nowe rendery obu telefonów, które zamknięto w przezroczystych, zewnętrznych obudowach. Dzięki temu można obejrzeć modele LG G6 i Samsung Galaxy S8 w pełnej krasie z obu stron obudowy.

LG G6 prototyp

LG G6 zostanie pokazany na MWC 2017, a tymczasem doczekał się kolejnego wycieku. Tym razem telefon możemy obejrzeć na zdjęciach, które prezentują tył i przód jednego z prototypów. Na fotce widać włączony ekran LG G6 z aktywowaną funkcją Always on Display. Smartfon cechuje się także bardzo wąskimi ramkami.

LG G6

LG G6 to obecnie jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów. Telefon zostanie pokazany już za półtora tygodnia na MWC 2017, a tymczasem Koreańczycy opublikowali wideo i informacje o ekranie FullVision, który dostanie LG G6. Ujawniono także, czego możemy spodziewać się pod nowej nakładce na Androida – UX 6.0.

LG G6

LG G6 zobaczymy już dokładnie za dwa tygodnie. Smartfon ujawnił do tej pory wiele informacji, także związanych ze specyfikacją techniczną. Tymczasem w sieci pojawił się slajd z prezentacji pokazywanej na CES 2017. Widać na nim kluczowe informacje związane ze specyfikacją LG G6, jak o Snapdragonie 821 czy ekranie Full Vision.

LG G6 True Vision

LG G6 zostanie pokazany już w trakcie targów MWC 2017, a tymczasem Koreańczycy podgrzewają atmosferę przed tym wydarzeniem. Producent udostępnił nową grafikę z zaproszeniem na konferencję do Barcelony, gdzie ujawnia ekran LG G6. Ten będzie bardzo duży, a ramki wąskie. LG nazywa nowy wyświetlacz True Vision.

LG Watch Style

LG Watch Sport to jeden z dwóch nowych smartwatchy Koreańczyków z systemem Android Wear 2.0, których premiera odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Tymczasem LG Watch Sport dostrzeżono w bazie benchmarku Geekbench. Przy okazji poznajemy nowe szczegóły odnośnie specyfikacji technicznej. Sercem smartwatcha jest 4-rdzeniowy procesor Qualcomma.