Dział: LG

LG V30

LG V30 jest nachodzącym flagowcem Koreańczyków, w którym firma pokłada duże nadzieje, z racji słabszej niż oczekiwano sprzedaży G6. Smartfon zostanie zaprezentowany pod koniec sierpnia tego roku, a tymczasem możemy go obejrzeć na wizualizacji Concept Creator. Ta robi niezłe wrażenie i oddaje wygląd LG V30 bliski oryginałowi.

LG G6

Dziś poznaliśmy polską cenę LG G6, a tymczasem w naszym kraju pojawił się nowy wariant kolorystyczny flagowca LG G6. To Marine Blue, czyli niebieski. Jest to jeden z dwóch nowych kolorów dla G6, które producent zapowiedział kilka tygodni temu. Drugim jest Terra Gold, ale tej wersji na razie w naszych sklepach nie ma.

LG Q6

LG Q6 został zaprezentowany w Polsce wcześniej w tym miesiącu. Niestety, producent milczał w kwestii ceny nowego telefonu. Wiedzieliśmy tylko, że nad Wisłą sprzedawany będzie model z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci flash na dane. Teraz, za sprawą raportu jednego z serwisów, poznaliśmy polską cenę LG Q6.

LG Q8

Koreańczycy nie zwalniają i wprowadzają do oferty nowego smartfona z serii Q. Tym razem jest to LG Q8, który debiutuje w Europie. Urządzenie jest swego rodzaju smartfonem LG V20 mini. Też ma dwa ekrany oraz podwójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy. Na razie nie wiadomo jeszcze, czy ten model trafi także do Polski.

LG V30

LG V30 jest już testowany i został dostrzeżony w bazie benchmarku Geekbench. W ten sposób otrzymujemy częściowe potwierdzenie specyfikacji technicznej. Baza testu ujawnia nam, jaki procesor ma LG V30 oraz ile otrzymał pamięci operacyjnej RAM. Niestety, wiele pytań dotyczących danych technicznych nowego flagowca Koreańczyków nadal pozostaje bez odpowiedzi.

LG V30

LG V30 zbliża się wielkimi krokami i dziś już wiemy, że nowy flagowiec Koreańczyków zadebiutuje dokładnie 31 sierpnia, czyli tuż przed IFA 2017. Mogliśmy go już wcześniej oglądać na wizualizacji, a tymczasem w sieci pojawiły się rendery prezentujące LG V30, a dokładniej tył jego obudowy, w zewnętrznej obudowie marki Ringke.

LG V30

LG zapowiedziało… zapowiedź. Na najnowszej grafice, którą pokazała światu koreańska firma widać, że ma ona zamiar zaprezentować nowego smartfona jeszcze przed zbliżającymi się targami IFA 2017. Do oficjalnej zapowiedzi ma dojść 31 sierpnia. Z grafiki można wnioskować, że wspomnianym telefonem będzie LG V30.