Dział: LG

LG V35 LG V30

LG V30 jest już dostępny w polskiej przedsprzedaży, a tymczasem Koreańczycy wprowadzili kolejną wersję tego telefonu. Mowa o LG V35, który debiutuje w Japonii. W odróżnieniu od V34 z zeszłego roku, tym razem jest to w zasadzie ten sam flagowiec z dopiskiem Plus w nazwie, który oferowany jest na innych rynkach.

LG V30

LG V30 w końcu jest dostępny w polskiej przedsprzedaży. Telefon możecie zamawiać w wybranych sklepach w kraju, jak i operatorów sieci komórkowych. Jeśli zdecydujecie się na przedpremierowy zakup, to możecie liczyć na prezent o wartość aż 1299 złotych. To wysokiej jakości słuchawki BeoPlay H4, które będą dołączane do zamówień złożonych przed 5 grudnia.

LG G6 gold złoty

LG G6 doczekał się w kraju piątego wariantu kolorystycznego obudowy. Tym razem jest to wersja gold, czyli złoty kolor. Ten dołącza do czterech innych odcieni, w których można zakupić ten telefon w polskich sklepach. Są to biały, czarny i platynowy, a latem dołączył do nich również niebieski. Dostępność złotego modelu jest jednak ograniczona.

LG V30 Jarosław Bukowski

LG V30 będzie dostępny w polskiej przedsprzedaży od piątku. Dziś w Warszawie odbywa się lokalna premiera nowego flagowca. Jarosław Bukowski z LG Polska udzielił nam odpowiedzi na kilka pytań odnośnie nowego telefonu. Dlaczego zdecydowano się na taką, a nie inną cenę? Jakie są główne zalety smartfona? Odpowiedź na te, jak i inne pytania poznacie w dalszej części.

LG V30 cena polska przedsprzedaż

LG V30 w końcu doczekał się premiery w Polsce. W tym tygodniu rozpocznie się przedsprzedaż nowego telefonu Koreańczyków w kraju, która będzie prowadzona do 5 grudnia. Jeśli zdecydujecie się na przedpremierowy zakup flagowca, to możecie liczyć na cenny prezent o wartości aż 1299 złotych. Gratis będzie jednak oferowany tylko w przedsprzedaży.

LG V30

LG V30 to smartfon, na którego producent cały czas każe nam cierpliwie czekać. Dziś miała rozpocząć się oficjalna przedsprzedaż nowego flagowca w Polsce. Niestety, tak się nie stanie, bo użytkownicy są informowani przez sklepy, że doszło do opóźnienia. Oczywiście, z przyczyn od nich niezależnych. Datę przesunięto na 17 listopada.

LG V30 aktualizacja Android 8.0 Oreo beta

LG V30 jeszcze nie pojawił się w Polsce i w kraju producent cały czas każe nam czekać na nowy telefon. Tymczasem firma zaprasza użytkowników z Korei Południowej do wzięcia udziału w programie pilotażowym systemu Android 8.0 Oreo w wersji beta. Przy okazji dowiadujemy się, że aktualizacja ma ruszyć w grudniu.