Dział: Lenovo

Motorola Moto Z2 Force Moto Mod 360 Camera

Motorola Moto Z2 Force to nowy flagowiec Chińczyków, który trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Wczoraj w Nowym Jorku odbyła się konferencja, w trakcie której zaprezentowano ten telefon, jak i nowy moduł Moto Mod 360 Camera do nagrywania 360-stopniowych filmów w jakości 4K UHD. Dodatek też będzie dostępny od przyszłego miesiąca.

Motorola Moto Z2 Force

Motorola Moto Z2 Force zobaczymy już za dwa dni, a tymczasem, tuż przed oficjalną premierą, możemy obejrzeć ten telefon na zdjęciach prezentujących rzeczywisty wygląd urządzenia. Obyło się bez niespodzianek, bo Motorola Moto Z2 Force z nowych zdjęć przypomina smartfona, którego mogliśmy oglądać już na renderach.

Motorola Moto Z2 Force

Motorola Moto Z2 Force zobaczymy już w przyszłym tygodniu, a tymczasem nowych informacji o tym smartfonie dostarcza nam raport Evana Blassa, czyli Evleaks. Telefon ma otrzymać aż o 22% mniej pojemną baterię od poprzednika, co nie jest dobrą wiadomością. Poza tym, nie wszędzie Motorola Moto Z2 Force będzie dostępna z 6 GB pamięci RAM.

Motorola Moto G5S Plus

Lenovo już za niecały tydzień pokaże nowe smartfony, w tym model Motorola Moto G5S Plus, który właśnie doczekał się nowych przecieków. W sieci pojawiły się informacje o cenie na indyjski rynek, nowy render prasowy, jak i dodatkowe szczegóły związane ze specyfikacją techniczną telefonu Motorola Moto G5S Plus.

Motorola Moto Z2 Play

Motorola Moto Z2 Play zaprezentowano półtora miesiąca temu i smartfon zaczyna pomału pojawiać się w polskich sklepach. Dzięki temu poznaliśmy polską cenę tego modelu i ta jest niższa od ceny, w której debiutował w kraju poprzednik. Motorola Moto Z2 Play kosztuje w Polsce mniej niż dwa tysiące złotych.

Motorola Moto G5S Plus

Motorola Moto G5S Plus to nowy smartfon Lenovo, który już za dziesięć dni zostanie oficjalnie zaprezentowany. Tymczasem już teraz urządzenie możemy zobaczyć na nowych zdjęciach, które opublikował TechDroider. Wygląd telefonu pokrywa się z tym, co mogliśmy zobaczyć na wcześniejszych fotkach Moto G5S Plus.

Motorola Moto Z2 Force

Motorola Moto Z2 Force dostrzeżono w bazie benchmarku AnTuTu pod nazwą XT1789-05. Smartfon ujawnił tam całkiem sporo informacji o specyfikacji technicznej. Testowany model telefonu miał m.in. 6 GB pamięci operacyjnej RAM i 128 GB pamięci flash na dane. Niewykluczone jednak, że Motorola Moto Z2 Force będzie dostępna także z 4 GB RAM.