Dział: Lenovo

Motorola Moto G5S Plus

Motorola Moto G5S Plus to nowy średniak Lenovo, którego premiera odbędzie się pewnie już w bardzo niedługim czasie. Urządzenie doczekało się przecieku w postaci renderów prasowych. Widać na nich, że Motorola Moto G5S Plus ma podwójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy. Jego mniejszy brat, czyli Moto G5S ma pojedynczą kamerę.

Motorola Moto Z2 Play

Motorola Moto Z2 Play i Moto Z2 Force to dwa nowe smartfony Lenovo, które wkrótce zostaną oficjalnie zaprezentowane. Producent jednak nie może dochować tajemnicy przed premierą. Pierwszy z modeli dostrzeżono na stronie organizacji TENAA. Natomiast Motorola Moto Z2 Force doczekała się przecieku w postaci oficjalnego renderu dla prasy.

Motorola Moto E4 Plus i Moto E4 to dwa nowe smartfony Lenovo z niższej półki cenowej, które zadebiutują w sprzedaży za około miesiąc. Tymczasem już teraz możemy przyjrzeć się z bliska ich specyfikacji technicznej, jak i zapoznać się z cenami. Nowe telefony Motoroli nie będą drogie i ich ceny w Europie będą niższe od 200 euro.

Lenovo Motorola Moto G5 Plus

Motorola Moto G5 Plus na polski rynek została zapowiedziana pod koniec kwietnia. Teraz smartfon jest już dostępny w sklepach, również w naszym Sferis, gdzie urządzenie można zamawiać w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy. Motorola Moto G5 Plus można nabyć w kolorach złotym i szarym.

Motorola Moto C Plus

Moto C i Moto C Plus to nowe smartfony Lenovo pod wskrzeszoną marką Motorola. Telefony są bardzo proste. Mamy tu do czynienia z modelami z najniższej półki cenowej. Oba modele będą dostępne w sprzedaży na terenie Europy czy Ameryki Łacińskiej i spodziewamy się, że trafią również do Polski. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Lenovo Moto Z2 Play

Motorola Moto Z2 Play to następca zeszłorocznej „Motki Z Play”, która już wkrótce doczeka się premiery. Niestety, Lenovo nie udało się dochować tajemnicy i smartfon ujawnił niemal wszystkie informacje o specyfikacji. Motorola Moto Z2 Play ma otrzymać, co jest złą wiadomością, znacznie mniejszy akumulator od poprzednika.

Motorola Moto Xoom tablet

Motorola przygotowuje nowy tablet z systemem Android, który ma otrzymać ekran o przekątnej około 9-10 cala. Urządzenie ma zaoferować tryb produktywności, który jest już obecny m.in. w Lenovo Yoga Book. Niestety, nowy tablet z logo Motoroli na razie ukrywa przed nami jeszcze wiele tajemnic. Specyfikacja nie jest znana.