Dział: Lenovo

Lenovo Moto Z2 Play

Lenovo Moto Z2 Play to jeden z nowych smartfonów Chińczyków z wyższej półki cenowej, którego premiery spodziewamy się ciągu kilku najbliższych tygodni. W sieci pojawił się render prasowy prezentujący Lenovo Moto Z2 Play. W ten sposób możemy zobaczyć nowego smartfona z kilku różnych stron. Względem poprzednika pojawia się trochę zmian.

Lenovo Moto G5 Plus

Czekacie na premierę Lenovo Moto G5 Plus w Polsce? To mamy dla was dobre wieści. Smartfon zostanie zaprezentowany w kraju pod koniec kwietnia. Dokładnie 27 dnia tego miesiąca w Warszawie. Niedługo po tym powinna ruszyć sprzedaż Lenovo Moto G5 Plus w Polsce. Znamy też prawdopodobną cenę telefonu w kraju.

Lenovo Moto Z2

Steve Hemmerstoffer nie zasypia głuszek w popiele i teraz skupia się na nowych smartfonach Lenovo. W sieci pojawił się pierwszy render prasowy Moto Z2 Force. Na zdjęciu widać design zapoczątkowany już w zeszłym roku. Poza tym Lenovo Moto Z2 Force ma podwójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy. Można też dostrzec skaner linii papilarnych pod ekranem.

Lenovo Moto Z2

Nie uwierzycie, ale tegoroczne flagowce Chińczyków trafią na rynek pod nazwą Lenovo Moto Z2. Grafikę z taką nazwą opublikował na Twitterze nie kto inny, jak Evan Blass. Tak więc otrzymaliśmy solidny dowód potwierdzający nazwę nowych telefonów, których premiery spodziewamy się w czerwcu. Lenovo Moto Z2 nadal będą wspierać moduły.

Lenovo Moto X 2017

Lenovo Moto X (2017) był już obiektem wcześniejszych przecieków, a teraz w sieci pojawił się render prasowy tego telefonu, jak i informacje związane ze specyfikacją techniczną. Lenovo Moto X (2017) jest podobny z wyglądu do modeli Moto Z, ale pod względem użytych podzespołów bliżej mu do Moto M. Zobaczmy, co przygotowuje Lenovo.

Lenovo Moto G5

Lenovo Moto G5 jest już dostępny do kupienia w Polsce. I co ciekawe, w naszym sklepie telefon kupicie w naprawdę atrakcyjnej cenie. W dodatku w wersji z 3 GB pamięci RAM. Pewnie jednak zastanawiacie się nad tym, jaką odpornością cechuje się Lenovo Moto G5? Z pomocą przychodzi Zack z kanału JerryRigEverything, który wziął ten model na standardowe „tortury”.

Lenovo Moto G5

Lenovo Moto G5, którego prezentacja odbyła się na MWC 2017 w Barcelonie, doczekał się premiery w Polsce. Telefon jest już dostępny w naszym sklepie Sferis, gdzie oferowany jest w bardzo przystępnej cenie. Lenovo Moto G5 wyróżnia się 5-calowym ekranem oraz aparatem fotograficznym 13 Mpix. Poza tym pracuje pod kontrolą Androida 7.0 Nougat.