Dział: Lenovo

Lenovo Moto G5 Plus

Lenovo Moto G5 Plus ujawnił ostatnia całkiem sporo szczegółów za sprawą oferty, która pojawiła się na rumuńskim OLX-ie, a teraz do sieci wyciekły zdjęcia telefonu i render. Na fotkach można zobaczyć Lenovo Moto G5 Plus z uruchomioną aplikacją CPU-Z, gdzie widać pewne informacje na temat specyfikacji technicznej.

Lenovo Moto G5 Plus

Lenovo Moto G5 nie został jeszcze oficjalny zapowiedziany, a tymczasem ktoś próbuje już teraz sprzedać prototyp tego telefonu na rumuńskim OLX! Tak, to nie żart. W opisie Lenovo Moto G5 z oferty są też umieszczone zdjęcia, które jasno wskazują na to, że nie jest to jeszcze konsumencki wariant telefonu.

lenovo smart assistant

Lenovo zapowiedziało dwa nowe urządzenia do inteligentnego domu. Smart Assistant pomoże nam w tworzeniu list, dodawaniu wydarzeń do kalendarza czy odtwarzaniu muzyki. Smart Storage to urządzenie pamięci masowej o pojemności 6 TB. Oba sprzęty zadebiutują na rynku w maju tego roku.

Lenovo Moto X (2017)

Lenovo Moto X (2017) doczekał się sporego wycieku przed planowaną na przyszły rok premierą. Steve Hemmerstoffer opublikował na łamach Android Authority rendery smartfonu i wizualizację CAD. Przy okazji poznajemy nie tylko wygląd telefonu, ale także pewne informacje odnośnie specyfikacji technicznej Lenovo Moto X (2017).

Lenovo P2

Lenovo P2 to najnowszy średniak Chińczyków, który debiutuje na terenie naszego kraju. Lenovo P2 wyróżnia się przede wszystkim pojemnym akumulatorem 5100 mAh, który według producenta ma zapewnić nawet do trzech dni pracy. Smartfon ma też 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 czy 5,5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości full HD.

Lenovo Yoga Tab 3 Plus

Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10 to nowy tablet Chińczyków, który zagościł w naszym labie. Urządzenie nie jest tanie, a więc tym bardziej warto poznać jego plusy i minusy jeszcze przed zakupem. Mamy nadzieję, że odpowiedzi na nurtujące was pytania odnośnie Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10 znajdziecie w naszej recenzji. Miłej lektury.

Lenovo ZUK Edge

Lenovo ZUK Edge zobaczymy już jutro, gdyż 20 grudnia odbędzie się zapowiedź na terenie Chin. Smartfon ma dostać dosyć unikalny skaner linii papilarnych. Przycisk ten ma też obsługiwać gesty. Możliwe, że będzie przycisk, który ma iPhone 7, a więc niewciskający się do środka. Skaner linii papilarnych w Lenovo ZUK Edge ma być umieszczony pod szkłem.