Dział: Lenovo

Lenovo Moto G5 Plus

Lenovo Moto G5 Plus i Moto G5 zobaczymy już w trakcie targów MWC 2017 w Barcelonie, a tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia i informacje związane ze specyfikacją techniczną obu telefonów. Lenovo Moto G5 i G5 Plus będą mniejszymi smartfonami od poprzedników. Mają dostać ekrany o przekątnej 5″ oraz 5,2″.

Lenovo ZUK EDGE II Special Edition

Lenovo ZUK EDGE II Special Edition to specjalna wersja flagowca Chińczyków z końca 2016 roku, która wkrótce pewnie zostanie oficjalnie ogłoszona. Względem poprzednika Lenovo ZUK EDGE doczekał się zakrzywionego ekranu oraz podwójnego aparatu fotograficznego z tyłu obudowy. Co jeszcze oferuje ten smartfon?

Lenovo Moto G5 Plus

Lenovo Moto G5 Plus zobaczymy już najpewniej na targach MWC 2017, a tymczasem w sieci pojawiło się nowe zdjęcie smartfona. Tym razem możemy też dostrzec sporo informacji odnośnie specyfikacji technicznej telefonu. Lenovo Moto G5 Plus ma m.in. 5,2-calowy ekran Full HD czy aparat fotograficzny 12 Mpix Rapid Focus.

Lenovo K6 Note

Lenovo K6 Note i Lenovo K6 to dwa nowe smartfony chińskiego giganta, które pojawiły się w ofercie na terenie naszego kraju. Oba modele są dostępne w ofercie operatorów sieci komórkowych, jak i w wybranych sklepach. Co oferują telefony Lenovo K6 Note i Lenovo K6? Producent zapewnia, że będą idealną propozycja dla osób aktywnych i fanów multimediów.

Lenovo Yoga Book A12

Lenovo Yoga A12 to nowy laptop konwertowalny Chińczyków, który ma klawiaturę Halo. Urządzenie jest znacznie tańsze od poprzednich wersji, bo kosztuje tylko 299 dolarów, ale ma słabsze podzespoły. Poza tym nowa wersja Lenovo Yoga A12 dostępna jest tylko z systemem Android. Opcji z Windows 10 nie przewidziano.

Lenovo Moto M

Lenovo Moto M to średniak, który jesienią zeszłego roku debiutował na terenie Chin. Teraz telefon dostrzeżono na polskiej stronie producenta. To oznacza, że Lenovo Moto M wkrótce będzie można zakupić także w sklepach nad Wisłą. Specyfikacja techniczna nie będzie jednak identyczna z tą dla modelu na chiński rynek. Polski Moto M dostanie inny układ SoC.

Lenovo Moto Z Moto Mods

Lenovo prawdopodobnie przygotowuje się do wprowadzenia do oferty odświeżonych smartfonów Moto Z. W bazie benchmarku Geekbench dostrzeżono model XT-1650 z procesorem Qualcomm Snapdragon 835 systemem Android 7.1.1 Nougat. Lenovo Moto Z (2017) może być już blisko premiery i jest niemal pewnym, że telefon zadebiutuje w tej połowie roku.