Dział: Lenovo

Motorola Moto Android 8.0 Oreo aktualizacja

Motorola ujawniła listę smartfonów, które załapią się na aktualizację do systemu Android 8.0 Oreo. Wykaz zgodnych modeli nie jest jednak zbyt długi i obejmuje tylko kilka telefonów. Zła informacja jest taka, że właściciele popularnych modeli Moto G4 będą musieli obejść się smakiem i zostaną pozbawieni aktualizacji do nowego Androida.

Motorola Moto X4

Motorola Moto X4 to najnowszy smartfon Lenovo, który premierę miał w trakcie targów IFA 2017. To jeden z pierwszych telefonów z procesorem Qualcomm Snapdragon 630. Urządzenie ma trafić do sprzedaży w kraju w przyszłym miesiącu. Znamy też już polską cenę, która do najniższych nie należy. Zobaczmy, co oferuje ten model.

Motorola Moto X4

Motorola Moto X4 zbliża się wielkimi krokami i telefon ten najpewniej zobaczymy w trakcie targów IFA 2017. Tymczasem w sieci pojawiły się dwa zdjęcia, które prezentują rzeczywisty wygląd tego modelu. Smartfona możemy obejrzeć zarówno z przodu, jak i tyłu obudowy. Nowa “Motka” może się naprawdę podobać.

Motorola Moto X4

Motorola nie zwalnia w tym roku i wręcz zasypuje nas nowymi smartfonami. Kolejnym z nich będzie Moto X4, który już wkrótce powinien oficjalnie zadebiutować. Tymczasem Lenovo nie dochowało tajemnicy do premiery. Urządzenie doczekało się sporego przecieku. Motorolę Moto X4 możemy obejrzeć na renderze dla prasy, jak i zapoznać się ze specyfikacją techniczną.

Motorola Moto G5S Plus

Moto G5S Plus i Moto G5S to dwa nowe średniaki marki Motorola, które dziś oficjalnie zaprezentowano. Smartfony trafią do sprzedaży w Europie jeszcze w tym miesiącu i spodziewajmy się ich także w Polsce. Motorola Moto G5S Plus ma metalową obudowę, 5,5-calowy ekran i podwójny aparat fotograficzny z obiektywami 13 Mpix.

Motorola Moto G5S Plus

Motorola Moto G5S Plus i Moto G5S to nadchodzące średniaki Lenovo, które już niedługo powinny oficjalnie zadebiutować. Tymczasem poznaliśmy przybliżone ceny obu telefonów w euro i te są całkiem korzystne. Pod warunkiem, że plotki są prawdziwe. Na temat nowych telefonów Motoroli wiemy jednak znacznie więcej.

Motorola Moto Z2 Force Moto Mod 360 Camera

Motorola Moto Z2 Force to nowy flagowiec Chińczyków, który trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Wczoraj w Nowym Jorku odbyła się konferencja, w trakcie której zaprezentowano ten telefon, jak i nowy moduł Moto Mod 360 Camera do nagrywania 360-stopniowych filmów w jakości 4K UHD. Dodatek też będzie dostępny od przyszłego miesiąca.