Dział: Lenovo

Motorola Moto X4 cena opinie

Motorola Moto X4 to smartfon, który premierę miał w trakcie wrześniowych targów IFA 2017. Teraz doczekaliśmy się jego debiutu w kraju. Telefon trafił do sklepów w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy i są to Super Black oraz Sterling Blue. Znamy już cenę, która to jednak do najniższych nie należy i kto wie, czy nie lepiej zdecydować się na inny model.

Lenovo Tab 7 Essential

Lenovo Tab 7 i Tab 7 Essential to dwa nowe tablety Chińczyków. Tym razem to propozycja z niższej półki cenowej. Urządzenie mają podstawową specyfikację techniczną, która obejmuje m.in. 7-calowe ekrany IPS o małej rozdzielczości czy procesory MediaTeka. Ceny są niskie, ale z drugiej strony nie oczekujcie po tych modelach zbyt wiele.

Tablety Lenovo Tab 4

Lenovo Tab 4 8, Lenovo Tab 4 8 Plus, Lenovo Tab 4 10 oraz Lenovo Tab 4 10 Plus to cztery nowe tablet Chińczyków, które zaprezentowane są w trakcie barcelońskich targów MWC 2017. Urządzenia te trafiły do sprzedaży w naszym kraju. Wraz z dedykowanymi akcesoriami. Ceny są już znane i zaczynają się od 649 złotych.

Motorola Moto Android 8.0 Oreo aktualizacja

Motorola ujawniła listę smartfonów, które załapią się na aktualizację do systemu Android 8.0 Oreo. Wykaz zgodnych modeli nie jest jednak zbyt długi i obejmuje tylko kilka telefonów. Zła informacja jest taka, że właściciele popularnych modeli Moto G4 będą musieli obejść się smakiem i zostaną pozbawieni aktualizacji do nowego Androida.

Motorola Moto X4

Motorola Moto X4 to najnowszy smartfon Lenovo, który premierę miał w trakcie targów IFA 2017. To jeden z pierwszych telefonów z procesorem Qualcomm Snapdragon 630. Urządzenie ma trafić do sprzedaży w kraju w przyszłym miesiącu. Znamy też już polską cenę, która do najniższych nie należy. Zobaczmy, co oferuje ten model.

Motorola Moto X4

Motorola Moto X4 zbliża się wielkimi krokami i telefon ten najpewniej zobaczymy w trakcie targów IFA 2017. Tymczasem w sieci pojawiły się dwa zdjęcia, które prezentują rzeczywisty wygląd tego modelu. Smartfona możemy obejrzeć zarówno z przodu, jak i tyłu obudowy. Nowa “Motka” może się naprawdę podobać.

Motorola Moto X4

Motorola nie zwalnia w tym roku i wręcz zasypuje nas nowymi smartfonami. Kolejnym z nich będzie Moto X4, który już wkrótce powinien oficjalnie zadebiutować. Tymczasem Lenovo nie dochowało tajemnicy do premiery. Urządzenie doczekało się sporego przecieku. Motorolę Moto X4 możemy obejrzeć na renderze dla prasy, jak i zapoznać się ze specyfikacją techniczną.