Dział: Huawei

Huawei Honor V9

Huawei zaprezentowało dziś w Chinach nowego smartfona. Jest nim model Honor V9, który jest pierwszym flagowcem firmy na ten rok. Huawei Honor V9 ma procesor Kirin 960 oraz do 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Jest też pierwszym smartfonem Chińczyków z podwójnym aparatem, który dostał wsparcie dla zdjęć 3D.

Huawei P10 Plus MWC 2017

Huawei już odlicza do konferencji przed MWC 2017, w trakcie której pokaże smartfony Huawei P10 oraz P10 Plus. Chińczycy opublikowali na własnym kanale w YouTube teaser poświęcony nowym telefonom. Huawei P10 oraz P10 Plus mają zmienić to, jak widzicie kolory, co najpewniej powiązane jest z nowym aparatem fotograficznym opracowanym z firmą Leica.

Huawei MediaPad T3 8.0 Honor Pad 3

Huawei MediaPad T3 8.0 jest nowym tabletem Chińczyków, który w Państwie Środka może zadebiutować pod nazwą Honor Pad 3. Tablet pojawił się na stronie organizacji TENAA. Urządzenie ukrywa się pod nazwą kodową KOB-L09 i zostanie pewnie oficjalnie zaprezentowane już w trakcie targów MWC 2017, ale możemy mu się przyjrzeć z bliska już teraz.

Huawei P10

Huawei P10 zostanie pokazany już za niecałe dwa tygodnie. Tymczasem smartfon został dostrzeżony w bazie benchmarku Geekbench oraz na stronie komisji FCC. Dowiadujemy się, że Huawei P10 dostanie baterię o pojemności 3100 mAh oraz poznajemy pewne szczegóły związane ze specyfikacją techniczną telefonu, który zostanie pokazany na MWC 2017.

Huawei P10

Huawei P10 zostanie zaprezentowany już w trakcie targów MWC 2017 w Barcelonie, co potwierdził sam producent. Tymczasem Steve Hemmerstoffer przygotował wizualizację CAD nowego flagowca, gdzie Huawei P10 możemy obejrzeć dosłownie z każdej strony. Smartfon różni się nieco od zeszłorocznego flagowca Huawei P9.

Huawei P10

Huawei P10 Plus i jego mniejszy brat P10 zostaną pewnie pokazane już w trakcie targów MWC 2017, a tymczasem do sieci wyciekł slajd z prezentacji poświęconej nowym telefonom. Widać na nich nie tylko zdjęcie obu smartfonów, ale także wersje wraz z cenami. Oczywiście, nie ma pewności, że są to prawdziwe informacje odnośnie cen Huawei P10 i wersji Plus.

Huawei P8 Lite

Huawei Maya – tak może nazywać się nowy budżetowy smartfon Chińczyków, który został dostrzeżony w sieci pod nazwami kodowymi MYA-L03 oraz MYA-L23. Pierwszy z nich pojawił się w bazie benchmarku Geekbench, a drugi na stronie komisji FCC. Premiera Huawei Maya jest już pewnie blisko, a tymczasem zobaczmy, co już wiemy na temat tego modelu.