Dział: Huawei

EMUI 8.0 to najnowsza nakładka Huawei dla smartfonów, która bazuje na systemie Android 8.0 Oreo. Pierwszymi modelami z tym oprogramowaniem będą Mate 10 i 10 Pro, które pokazano wczoraj w Monachium. Producent zapewnia jednak, że starsze flagowce też otrzymają aktualizację. Najpierw będzie to Mate 9, a potem także P10.

Huawei Mate 10 pro

Huawei Mate 10 Pro i Mate 10 to nowe flagowce Chińczyków, które zaprezentowano dziś w Monachium. Smartfony wyróżnia się na pewno za sprawą podwójnego aparatu fotograficznego przygotowanego we współpracy z Leicą. Mają też wiele funkcji z zakresu AI, które mają na celu ułatwić codziennie życie użytkowników.

Huawei Mate 10 Lite

Huawei Mate 10 Lite to najtańszy z zaprezentowanych dziś telefonów w Monachium. Tym razem mamy do czynienia z modelem ze średniej półki cenowej. Ten jednak wyróżnia się ekranem o proporcjach 18:9 z bardzo wąskimi ramkami. Smartfon ma także dwa podwójne aparaty fotograficzne i pracuje pod kontrolą Androida 7.0 Nougat.

Huawei Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro zostanie zaprezentowany już jutro, a tymczasem smartfon na dzień przed premierą jest w ogniu przecieków. Chińczycy zorganizowali już zamknięte pokazy, gdzie pochwalili się nowym telefonem. Nie wszyscy jednak dochowali tajemnicy i w sieci pojawia się coraz więcej zdjęć prezentujących nowego flagowca z EMUI.

Huawei Honor 6C Pro

Honor 6C Pro to najnowszy smartfon Huawei, który zapowiedziano na rynek europejski. Urządzenie nie jest drogie, bo kosztuje mniej niż 200 euro. Specyfikacja techniczna jest tu dosyć podstawowa i obejmuje m.in. 5,2-calowy ekran HD czy procesor MediaTek MT6750. Rodzi się więc pytanie: co ten telefon ma wspólnego z “Pro”.

Huawei Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro zostanie zaprezentowany już w najbliższy poniedziałek i zapewne przez najbliższe kilka dni będzie obiektem coraz większej ilości przecieków. Evan Blass opublikował na Twitterze dwa nowe rendery tego telefonu. Na jednym z nich możemy zobaczyć zablokowany ekran, a na drugim coś, co przypomina rysik.

Huawei Mate 10 Lite

Huawei Mate 10 Lite zostanie zaprezentowany już za kilka dni, a tymczasem nowych informacji o dostępności tego telefonu ujawnia nam jeden z holenderskich sklepów. Smartfon trafi na sklepowe półki na początku listopada. Znamy także europejską cenę tego średniaka, która nie wydaje się być wygórowana.