Dział: Huawei

Huawei honor 9

Huawei Honor 9 zaprezentowany wcześniej w tym miesiącu trafi także do Europy. Oficjalne ceny na Starym Kontynencie zostaną ujawnione pod koniec tego miesiąca, ale jest bardzo możliwe, że właśnie je poznaliśmy. Za sprawą przedsprzedaży uruchomionej na terenie Finlandii. Huawei zamierza sprzedawać smartfona Honor 9 w cenie od 499 euro.

Honor 9

Dziś w Chinach Huawei oficjalnie zaprezentowało nowego flagowca z serii Honor. To Honor 9, który będzie dostępny w wersjach z 64 i 128 GB pamięci flash na dane. Smartfon wyróżnia się na pewno podwójnym aparatem fotograficznym z obiektywami 12 i 20 Mpix oraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Urządzenie będzie można nabyć w kilku kolorach.

Huawei Nova 2 Plus

Huawei Nova 2 Plus i Nova 2 to dwa nowe smartfony Chińczyków ze średniej półki cenowej, które wyróżniają się aparatami fotograficznymi. Z przodu zastosowano kamerę 20 Mpix do selfie, a z tyłu obudowy umieszczono podwójny aparat z obiektywami 12 Mpix i 8 Mpix. Nowe telefony z serii Huawei Nova 2 będą dostępne w Chinach od 16 czerwca.

Huawei Honor 9 TENAA

Huawei przygotowuje się do premiery smartfona Honor 9. Urządzenie pod nazwami modowymi STF-AL00, STF-TL10 oraz STF-AL10 dostrzeżono na stronie organizacji TENAA. W ten sposób możemy przyjrzeć się zdjęciom i zapoznać się ze specyfikacją techniczną nowego flagowca Huawei. Telefon zapowiada się ciekawie.

Huawei Honor 6A

Huawei zaprezentował dziś w Chinach smartfona Honor 6A, który trafi do sprzedaży dokładnie 1. czerwca. Telefon będzie dostępny w dwóch wersjach z różnymi rozmiarami pamięci. Honor 6A to prosty smartfon z dosyć podstawową specyfikacją techniczną, która obejmuje 5-calowy ekran HD czy procesor Qualcomm Snapdragon 430.

Niespełna dwa lata temu Huawei zatrudniło Abigail Brody, która wcześniej pracowała dla Apple. Miała się ona zajmować nakładką EMUI przeznaczoną dla telefonów marki Huawei. Możliwe, że w włożyła dużo od siebie do EMUI 5.0. Teraz, niestety, nie zdradza swoich planów na najbliższą przyszłość. Może wróci do Apple?

Huawei Honor 9

Już w przyszłym miesiącu Huawei ma zaprezentować smartfona Honor 9. Sugeruje się, że nastąpi to dokładnie 20 lub 21 czerwca. Wtedy ma odbyć się debiut w Chinach. Na temat nowego Honora wiemy już całkiem sporo, choć kompletna specyfikacja techniczna nie jest jeszcze znana. Z wyglądu Honor 9 przypomina Xiaomi Mi 6.