Dział: Huawei

Niespełna dwa lata temu Huawei zatrudniło Abigail Brody, która wcześniej pracowała dla Apple. Miała się ona zajmować nakładką EMUI przeznaczoną dla telefonów marki Huawei. Możliwe, że w włożyła dużo od siebie do EMUI 5.0. Teraz, niestety, nie zdradza swoich planów na najbliższą przyszłość. Może wróci do Apple?

Huawei Honor 9

Już w przyszłym miesiącu Huawei ma zaprezentować smartfona Honor 9. Sugeruje się, że nastąpi to dokładnie 20 lub 21 czerwca. Wtedy ma odbyć się debiut w Chinach. Na temat nowego Honora wiemy już całkiem sporo, choć kompletna specyfikacja techniczna nie jest jeszcze znana. Z wyglądu Honor 9 przypomina Xiaomi Mi 6.

Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 debiutował w kilku różnych wariantach kolorystycznych obudowy, a wkrótce doczeka się dwóch nowych. W sieci pojawiły się zdjęcia ostatniego flagowca z serii Mate w kolorach czerwonym i niebieskim. Trzeba przyznać, że smartfony w nowych kolorach prezentują się naprawdę ciekawie, ale nie wiadomo, kiedy Huawei wprowadzi je do sprzedaży.

Huawei Honor 6A

Huawei przygotowuje się do premiery nowego Honora. Na stronie TENAA pojawiły się dwa bliźniaczo podobne telefony o nazwach DLI-AL10 i DLI-TL20. Prawdopodobnie jest to Honor 6A, którego premiera w Chinach może odbyć się już 18 maja. Nowy smartfon Chińczyków nie oferuje zawrotnej specyfikacji technicznej i będzie to telefon z niższej półki.

Huawei P10 cena

Ostatnio głośną stała się sprawa różnych pamięci flash w Huawei P10. Chiński gigant powiedział wtedy, że pamięć jest różna, jednak producent wykonał dobrze zadanie i wyniki flagowców są według nich podobne. Później narzekał na braki w dostawach modułów. Teraz szef działu mobilnego Huawei przyznaje, że gigant zachował się bardzo arogancko.

Huawei MediaPad M3 Lite

Huawei wprowadza do oferty w Polsce nowe tablety MediaPad M3 Lite oraz serię MediaPad T3. Urządzenia będą dostępne w kraju już w przyszłym miesiącu. Huawei MediaPad T3 to tablety dedykowane rodzinie, a model Huawei MediaPad M3 Lite wyróżnia się systemem audio stworzonym we współpracy z firmą Harman Kardon.

Huawei Enjoy 7 Plus

Huawei Enjoy 7 Plus to nowy średniak Chińczyków, który dziś miał premierę w Chinach. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży od 28 kwietnia, ale już dziś rusza system rezerwacji. Huawei Enjoy 7 Plus będzie dostępny w dwóch wersjach – z 3 lub 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Na razie nie wiadomo nic na temat dostępności tego telefonu w kraju.