Dział: Huawei

Huawei P8 Lite 2017

Huawei P8 Lite 2017 to odświeżony… Huawei P8 Lite z 2015 roku, który jest jednym z najpopularniejszych smartfonów na terenie naszego kraju. Po co Chińczycy to zrobili? Tego do końca nie wiemy, ale Huawei P8 Lite 2017 właśnie debiutuje na rynku i został zapowiedziany m.in. na terenie Niemiec. Smartfon względem poprzednika doczekał się sporo udoskonaleń.

Huawei P10

Huawei P10 oraz Huawei P10 Plus zadebiutują już w niedługim czasie i rąbka na temat przybliżonej daty premiery obu telefonów ujawnił sam CEO Huawei, Richard Yu, który powiedział, że debiutu telefonów powinniśmy spodziewać się w marcu lub kwietniu. Przy okazji dowiadujemy się, że P10 oraz P10 Plus dostaną asystenta głosowego Amazon Alexa, który wcześniej pojawił się w Mate 9.

Huawei P9

Huawei P9 był jednym z pierwszych smartfonów Chińczyków, który załapał się na aktualizację do systemu Android 7.0 Nougat z EMUI 5.0. Niestety, w Polsce nadal trzeba czekać na dostępność oprogramowania, ale już chyba niedługo, bo Huawei P9 dostaje już Androida Nougat m.in. za naszą zachodnią granicą czy we Francji.

huawei

Smarfonów z Project Tango Google’a nie jest wiele. Na liście producentów takich urządzeń można wymienić Lenovo oraz Asusa. Niedługo może do nich dołączyć również Huawei, które planuje wprowadzenie na rynek własnego sprzętu ze wspomnianą technologią. Chiński gigant nie podaje jednak konkretnych informacji na ten temat.

Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 będzie pierwszym smartfonem na rynku, który będzie zintegrowany z asystentem cyfrowym Alexa, którego znamy już z Amazon Echo. Huawei stwierdza, że Alexa w Mate 9 da wygodny i przejrzysty dostęp do komunikacji poprzez dedykowaną aplikację. Sprzedaż smartfonu na terenie Stanów Zjednoczonych rozpocznie się już pojutrze.

Huawei Honor 6X

Huawei Honor 6X, zgodnie z zapowiedziami, trafia do sprzedaży na terenie Europy. Smartfon został już dostrzeżony we włoskim Amazonie i najpewniej niedługo pojawi się także na terenie innych krajów Europy. Honor 6X nie jest drogi i jego cena oscyluje w kwocie 1100 złotych. Huawei tym razem nie „przegięło” z ceną i całkiem dobrze ją wyważyło.

Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 to smartfon stworzony do fotografowania. Producent o tym wie i na chińskim Weibo opublikowano wielką panoramę, na którą składa się siedem miast z różnych zakątków świata. Zdjęcie ma 140 megapikseli i do jego zrobienia wykorzystano właśnie smartfony Huawei Mate 9. Fotki zrobiono w Nowy Rok.