Dział: HTC

HTC U11 Plus

HTC U11 Plus to najnowszy smartfon Tajwańczyków, którego premiera odbędzie się już na początku przyszłego miesiąca. Urządzenie już teraz zaczyna skrywać przed nami coraz mniej tajemnic. Niedawno doczekało się przecieku w postaci renderów od Onleaks. Telefon został też dostrzeżony w bazie GFXBench, gdzie ujawnił sporo informacji o specyfikacji.

HTC U11 Android 8.0 Oreo

Tajwańczycy już wcześniej ujawnili krótką listę smartfonów z aktualizacją do systemu Android 8.0 Oreo, na której znalazł się HTC U11. Teraz dowiadujemy się, że tegoroczny flagowiec Tajwańczyków załapie się na aktualizację jeszcze w tym roku i otrzyma nowego Androida O w przyszłym kwartale.

Android 8.0 Oreo HTC

Za nami premiera systemu Android 8.0 Oreo. Zapewne wielu z was już teraz wypatruje aktualizacji do tej wersji oprogramowania Google’a, prawda? Z dnia na dzień uaktualnienia nie otrzymacie, a tymczasem HTC ogłosiło listę smartfonów, które mają otrzymać nowego Androida O w pierwszej kolejności.

HTC U11 Life

Tajwańczycy przygotowują nowego średniaka, który ukrywa się pod kryptonimem Ocean Life. Smartfon ma trafić na rynek pod nazwą HTC U11 Life i nastąpi to jeszcze w tym roku. Telefon ma otrzymać m.in. 5,2-calowy ekran o rozdzielczości Full HD czy procesor Qualcomm Snapdragon 630. Choć wcześniejsze plotki zakładały Snapdragona 660.

HTC U11

HTC przygotowuje się do premiery nowego smartfona, który ukrywa się pod nazwą kodową Ocean Life. Urządzenie zapowiada się naprawdę ciekawie i najpewniej będzie średniakiem z wyższej półki. Telefon ma otrzymać m.in. procesor Qualcomm Snapdragon 660 oraz ramkę z funkcją Edge Sense, którą Tajwańczycy wprowadzili już w modelu HTC U11.

HTC U11

HTC U11 zaprezentowano zaledwie miesiąc temu, a prezes działu smartfonów w tajwańskiej firmie, Chang Chia-lin, potwierdził, że telefon sprzedał się lepiej niż M9 czy 10. Nie podał jednak oficjalnych informacji na temat dokładnych danych. Nie wiadomo zatem, ilu dokładnie użytkowników pokusiło się o zakup HTC U11.

htc u11

Zack z JerryRigEverything wziął na tortury kolejnego smartfona. HTC U11 poradził sobie całkiem dobrze z testami na zadrapania czy zarysowania, choć najlepiej wyposażyć go w folię ochronną. HTC U11 przeszedł pozytywnie test na podgrzewanie ekranu zapalniczką. Czy poradził sobie jednak z wyginaniem?