Dział: HTC

HTC U11

HTC U11 zaprezentowano zaledwie miesiąc temu, a prezes działu smartfonów w tajwańskiej firmie, Chang Chia-lin, potwierdził, że telefon sprzedał się lepiej niż M9 czy 10. Nie podał jednak oficjalnych informacji na temat dokładnych danych. Nie wiadomo zatem, ilu dokładnie użytkowników pokusiło się o zakup HTC U11.

htc u11

Zack z JerryRigEverything wziął na tortury kolejnego smartfona. HTC U11 poradził sobie całkiem dobrze z testami na zadrapania czy zarysowania, choć najlepiej wyposażyć go w folię ochronną. HTC U11 przeszedł pozytywnie test na podgrzewanie ekranu zapalniczką. Czy poradził sobie jednak z wyginaniem?

HTC u 11

HTC U 11 zadebiutował w zeszłym miesiącu i producent pokłada w tym smartfonie duże nadzieje. Firma opublikowała na własnym kanale w YouTube dwa nowe filmy promocyjne. Pierwszy poświęcony jest ramce HTC U 11, która reaguje na gesty. Natomiast drugie wideo związane jest z możliwościami audio, które oferuje telefon.

HTC U11 UFS 2.1 Huawei P10 Samsung Galaxy S8

HTC U11 to tak naprawdę trochę być lub nie być dla Tajwańczyków na rynku smartfonów. Dlatego firma stara się zachwalać nowego flagowca z każdej strony. Każdy egzemplarz HTC U11 ma być dostępny z kośćmi UFS 2.1, co nie okazało się prawdą w przypadku smartfonów Samsung Galaxy S8 czy Huawei P10. Tajwańczycy twierdzą, że nie będą kombinować.

Dziś w Tajpej odbyła się premiera smartfona HTC U11. To nowy flagowiec Tajwańczyków, nad którym prace trwały już od jakiegoś czasu. Telefon jest naprawdę ciekawy i wyróżnia się przede wszystkimi mocnymi podzespołami i ramką reagującą na gesty. Poza tym HTC U11 ma konkretny aparat fotograficzny, który przez DxOMark oceniono na aż 90 punktów.

HTC U 11 edge Sense

Już od jakiegoś czasu krążą plotki, że HTC U 11, najnowszy flagowiec Tajwańczyków, będzie miał wbudowaną technologię HTC Edge Sense, czyli po prostu ramki reagujące na dotyk. Najnowsza aplikacja, która pojawiła się w Sklepie Play, zdaje się potwierdzać te doniesienia. Niestety, już zniknęła z wirtualnych półek.

HTC U 11 edge Sense

HTC U 11 pojawił się w bazie benchmarku GFXBench, gdzie potwierdził tylko specyfikację techniczną znaną nam już z wcześniejszych przecieków. Tym razem był to model z 4 GB RAM. Co ciekawe, HTC U 11 będzie dostępny w przedsprzedaży w Play, co potwierdził na blogu Marcin Gruszka. Przy okazji dowiadujemy się, że przedsprzedaż ma być zacna.