Dział: HTC

Dziś w Tajpej odbyła się premiera smartfona HTC U11. To nowy flagowiec Tajwańczyków, nad którym prace trwały już od jakiegoś czasu. Telefon jest naprawdę ciekawy i wyróżnia się przede wszystkimi mocnymi podzespołami i ramką reagującą na gesty. Poza tym HTC U11 ma konkretny aparat fotograficzny, który przez DxOMark oceniono na aż 90 punktów.

HTC U 11 edge Sense

Już od jakiegoś czasu krążą plotki, że HTC U 11, najnowszy flagowiec Tajwańczyków, będzie miał wbudowaną technologię HTC Edge Sense, czyli po prostu ramki reagujące na dotyk. Najnowsza aplikacja, która pojawiła się w Sklepie Play, zdaje się potwierdzać te doniesienia. Niestety, już zniknęła z wirtualnych półek.

HTC U 11 edge Sense

HTC U 11 pojawił się w bazie benchmarku GFXBench, gdzie potwierdził tylko specyfikację techniczną znaną nam już z wcześniejszych przecieków. Tym razem był to model z 4 GB RAM. Co ciekawe, HTC U 11 będzie dostępny w przedsprzedaży w Play, co potwierdził na blogu Marcin Gruszka. Przy okazji dowiadujemy się, że przedsprzedaż ma być zacna.

HTC U 11

HTC U 11 zostanie zaprezentowany za półtora tygodnia, a tymczasem nowego flagowca Tajwańczyków, z niemal każdej strony, możemy obejrzeć już teraz. Urządzenie zostało zwizualizowane przez Steve’a Hemmerstoffera i dzięki temu możemy przyjrzeć się designowi HTC U 11. Smartfon nie ma złącza słuchawkowego 3,5 mm.

HTC U Ultra Sapphire Edition

HTC U Ultra Sapphire Edition to specjalna wersja ostatniego flagowca Tajwańczyków, która ma wyróżniać się bardzo odpornym na zarysowania szkłem. I nie są to tylko czcze przechwałki HTC. Okazuje się, że telefon wykazuje naprawdę dużą odporność na zarysowania, co wykazały testy youtubera Zacka z kanału JerryRigEverything.

HTC U 11

HTC U 11 zostanie pokazany już za dwa tygodnie, a tymczasem producent opublikował na własnym kanale w YouTube kolejny teaser. Poza tym HTC U 11 pojawił się w bazie benchmarku AnTuTu, gdzie ujawnił, a w zasadzie to tylko potwierdził sporo informacji związanych ze specyfikacją techniczną. Premiera już 16 maja.

HTC U 11

HTC U 11 w zeszłym tygodniu pojawił się w bazie benchmarku Geekbench, a teraz do sieci wyciekła grafika, które przedstawia najważniejsze informacje o specyfikacji i funkcjach nowego flagowca HTC, którego zobaczymy już za nieco ponad dwa tygodnie. Nowy smartfon ukrywa przed nami już coraz mniej tajemnic.