Dział: HTC

HTC U Ultra

HTC U Ultra i HTC U Play to dwa nowe smartfony Tajwańczyków, które dziś zaprezentowano w trakcie specjalnej konferencji. HTC U Ultra jest flagowcem z dwoma ekranami. Pomysł ten znamy już ze smartfonów LG z serii V. Poza tym ma mocną specyfikację techniczną i trafi do sprzedaży w cenie 749 dolarów. HTC U Play to z kolei model ze średniej półki cenowej.

HTC U Ultra

HTC U Ultra zostanie zaprezentowany już jutro, a tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia tego telefonu, na których możemy przyjrzeć się mu z bliska. Fotki ujawniają, że HTC U Ultra ma dwa ekrany, podobnie jak LG V10 czy V20. Tak więc jeden z nich, mniejszy umieszczono nad głównym wyświetlaczem. Co jeszcze zaoferuje HTC U Ultra?

HTC U Ultra HTC Ocean Note

HTC U Ultra (Ocean Note), HTC U Play (Alpine) i HTC X10 to trzy nowe smartfony Tajwańczyków, które zostaną zapowiedziane już za dwa dni. Firmie nie udało się jednak dotrzymać tajemnicy do premiery. Do sieci wyciekły informacje o specyfikacji technicznej wszystkich trzech z wymienionych smartfonów HTC. Pierwszy z nich zapowiada się na naprawdę mocnego zawodnika!

HTC Ocean HTC U Ultra

Już za kilka dni spodziewamy się nowego smartfona HTC, który w ostatnich przeciekach pojawiał się pod nazwą U Ultra. Tymczasem Evan Blass opublikował na Twitterze zdjęcie, jak i krótkie wideo poświęcone smartfonowi Ocean. Co ciekawe, na zdjęciu widać napis HTC Vive. Jak dobrze wiemy, pod tą marką Tajwańczycy oferują własne gogle VR. Czyżby chcieli pod nią wprowadzić do oferty także smartfona?

HTC U Ultra HTC Ocean Note

Już 12 stycznia zobaczymy nowego smartfona Tajwańczyków. W dotychczasowych plotkach znany on był pod nazwą HTC Ocean Note, ale w rzeczywistości może zadebiutować jako HTC U Ultra. Taką informację przekazał na Twitterze Steve Hemmerstoffer. Leaker dodaje jednak, że pochodzi ona z niezweryfikowanego źródła, a więc może być nieprawdą.

HTC 11

HTC 11 będzie następcą flagowca HTC 10, a więc pewnym jest, że będzie mocnym smartfonem z szybkim procesorem czy ekranem o rozdzielczości QHD. Jedne z pierwszych plotek na temat „jedenastki” sugerują jednak, że telefon może wyróżniać się na tle innych flagowców, m.in. za sprawą aż 8 GB pamięci operacyjnej RAM.

HTC Bolt HTC 10 evo

Dziś odbyła się zapowiedź międzynarodowej wersji smartfonu HTC Bolt. HTC 10 Evo, bo pod taką nazwą debiutuje to urządzenie, w Polsce będzie dostępny już od przyszłego miesiąca. Niestety, polska cena HTC 10 Evo nie wydaje się być zbyt dobrze dobrana. Telefon będzie dostępny u nas za kwotę aż 2699 złotych.