Dział: HTC

HTC U 11 edge Sense

Tajwańczycy przygotowują się do premiery nowego flagowca i wiemy już, że trafi on na rynek pod nazwą HTC U 11. Przy okazji dowiadujemy się, że nowy flagowiec z funkcją Edge Sense zadebiutuje w pięciu wariantach kolorystycznych obudowy. Co nie zmienia faktu, że nie wszystkie kolory HTC U 11 będą dostępne na każdym rynku.

HTC U

HTC U, który jest obiektem przecieków już od miesięcy, zostanie zaprezentowany dokładnie 16 maja. Datę potwierdził producent i wiemy, że wydarzenie będzie strumieniowane na żywo w sieci. HTC U to smartfon, który otrzyma ramkę reagującą na dotyk, co będzie go wyróżniać na tle całej konkurencji.

HTC U Ocean

HTC U rozwijany pod nazwą kodową Ocean zostanie zaprezentowany później w tym miesiącu. Tymczasem smartfon doczekał się kolejnego przecieku. Evan Blass opublikował nowe zdjęcie telefonu. Tym razem HTC U możemy zobaczyć z przodu, jak i tyłu obudowy. Smartfon może nie wygląda zbyt urodziwie, ale z pewnością zapowiada się bardzo ciekawie.

HTC One X10

HTC One X10 doczekał się oficjalnej premiery. Telefon pojawił się na rosyjskiej stronie producenta, gdzie poznajemy pełną specyfikację techniczną czy funkcje smartfona. HTC One X10 ma m.in. 5,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD, 8-rdzeniowy procesor MediaTek Helio P10 czy aparat fotograficzny 16 Mpix.

HTC One X10

HTC One X10 nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale premiera musi być bardzo blisko. W sieci pojawił się oficjalny render telefonu opublikowany przez Evana Blassa. Na grafice widać informacje o dużej baterii. Spodziewajmy się więc, że HTC One X10 będzie średniakiem z dużym akumulatorem. Specyfikacja na razie nie jest znana.

HTC U Sense 9

HTC U, czyli nowego flagowca Tajwańczyków z ramką reagującą na gesty, zobaczymy już w drugiej połowie tego miesiąca, a tymczasem serwis Android Headlines opublikował mnóstwo informacji i zdjęcia telefonu. HTC U zapowiada się na naprawdę ciekawego smartfona. Poza tym, że dostanie mocną specyfikację techniczną, to będzie iście multimedialnym telefonem.

HTC U

HTC przygotowuje się do premiery nowego flagowca, który ukrywa się pod kryptonimem Ocean, a do sklepów trafi po prostu pod nazwą U. W sieci pojawił się pierwszy render dla prasy prezentujący HTC U. Smartfona możemy obejrzeć z każdej strony. Jest tylko jeden problem… telefon na renderze nie ma żadnych przycisków. Nawet włącznika.