Wild Blood na Androida za jedyne 50 groszy

Marcelina Poznańska, 2017-01-18 08:44
0

Gameloft zdecydował się przecenić grę Wild Blood, która normalnie na Androida kosztuje około 30 złotych, do kwoty zaledwie 50 groszy. Jeśli więc jeszcze nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł na smartfonach czy tabletach, to teraz z pewnością nadarza się dobra okazja do nadrobienia. Oczywiście, promocja jest ograniczona czasowo.

Wild Blood Gameloft

Wild Blood to typowy hack&slash, gdzie celem gracza będzie pokonywanie kolejnych lokalizacji i napotkanych tam wrogów. Tytuł inspirowany jest legendami o królu Arturze i debiutował na urządzeniach mobilnych w 2012 roku.

Jeśli jeszcze nie graliście w Wild Blood, to teraz macie dobrą okazję do nadrobienia. Cenę gry obniżono w Sklepie Play do zaledwie 50 groszy (normalnie kosztuje około 30 złotych). Trzeba jednak zauważyć, że w grze znajduje się oferta transakcji wewnątrz aplikacji i ich ceny wynoszą 6,35 zł – 318,84 zł za sztukę. Gameloft prawdopodobnie nie rozwija już tej gry i stąd przecena. Z drugiej strony, za 50 groszy można dać jej szansę. Wild Blood zakupicie pod poniższym przyciskiem. Niżej możecie obejrzeć zwiastun gry.

playstore1

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
Gry na Android · Gry na tablety · · · · · ·