Dział: ASUS

ASUS ZenFone 4 Pro

ASUS ZenFone 4 Pro to nowy flagowiec Tajwańczyków, który zapewne oficjalną premierę będzie miał w przyszłym miesiącu. Tymczasem telefon doczekał się przecieku w postaci zdjęć, które opublikowano na łamach jednego z włoskich serwisów. Na fotkach widać także pewne informacje o specyfikacji technicznej nowego ZenFone’a.

ASUS ZenFone 4 Max

ASUS ZenFone 4 Max to nowy smartfon Tajwańczyków, który dostrzeżono na rosyjskiej stronie producenta, gdzie to urządzenie trafi do sprzedaży w pierwszej kolejności. Oczywiście, spodziewamy się, że ASUS ZenFone 4 Max zadebiutuje także w niedługim czasie w Polsce. Zanim to jednak nastąpi, to rzućmy okiem na to, co ma do zaoferowania ten telefon.

ASUS ZenFone Zoom S

ASUS ZenFone Zoom S trafił do oferty wybranych sklepów w Polsce. Smartfon jest typowym przedstawicielem półki średniej wyższej i na pewno wyróżnia się podwójnym aparatem fotograficznym z teleobiektywem. ASUS chwali się, że jego kamera pozwala uzyskać lepszy zoom optyczny i cyfrowy niż kamera telefonu iPhone 7 Plus.

ASUS ZenFone AR

ASUS ZenFone AR to pierwszy smartfon, który jest zgodny z Google Tango, jak i platformą DayDream VR. Zobaczyliśmy go już na początku tego roku, ale cały czas czekamy na rynkową premierę. W trakcie konferencji przed targami Computex 2017, CEO firmy ASUS przekazał, że premiera ZenFone’a AR odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

ASUS ZenFone 3 Zoom

Najnowsze informacje mówią o tym, że Asus ma w planach wprowadzenie na rynek swojego nowego smartfona, ZenFone 4, w maju tego roku. Nie wiadomo, kiedy dokładnie telefon zostanie zaprezentowany. Być może nastąpi to podczas nadchodzących targów Computex 2017, które rozpoczną się pod koniec maja.

ASUS ZenFone 3 Zoom

ASUS ZenFone 3 Zoom wcześniej został ujawniony na stronie organizacji TENAA, a wczoraj doczekaliśmy się jego oficjalnej zapowiedzi w trakcie targów CES 2017 w Las Vegas. ASUS ZenFone 3 Zoom wyróżnia się konkretnym aparatem fotograficznym z dwoma obiektywami i oferuje aż 12-krotny zoom cyfrowy. Telefon trafi do sprzedaży w lutym.

ASUS ZenFone AR

ASUS ZenFone AR ogłoszony w trakcie wczorajszej konferencji Tajwańczyków na CES 2017 jest pierwszym smartfonem z systemem Android, który dostał aż 8 GB pamięci operacyjnej RAM. ASUS ZenFone AR wyróżnia się jednak jeszcze czymś innym. To pierwszy z smartfon, który jest zgodny jednocześnie z Google Daydream i Project Tango oraz zapewnia funkcje z zakresu AR.