Dział: ASUS

ASUS ZenFone 4 Selfie Lite

ASUS ZenFone 4 Selfie Lite to już trzeci smartfon z linii ZenFone’ów 4 Selfie, który dołącza do rodziny. Telefon debiutuje na Filipinach i pewnie pojawi się z czasem także na innych rynkach. To najtańszy telefon z serii, który otrzymał kamerę z technologią SelfieMaster, a całość pracuje pod kontrolą Androida Nougat z ZenUI 4.0.

ASUS X018DC ZenFone TENAA

ASUS X018DC to jeden z nowych ZenFone’ów, który dostrzeżono na stronie organizacji TENAA. Urządzenie ma 5,7-calowy ekran w coraz modniejszych ostatnio proporcjach 18:9. Przy okazji w tym modelu znajdzie się podwójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy. Co jeszcze wiemy na temat tego telefonu? Całkiem sporo.

ASUS Zenfone V

ASUS ZenFone V to nowy smartfon Tajwańczyków, który wkrótce będzie dostępny w sprzedaży. Urządzenie zapowiedziano dla operatora Verizon, ale możliwe, że pojawi się także w ofercie na terenie innych państw, ale pod zmienioną nazwą. Telefon ma m.in. 5,2-calowy ekran Super AMOLED czy aparat fotograficzny 23 Mpix.

ASUS ZenFone 4 Pro

ASUS ZenFone 4 Pro to nowy flagowiec Tajwańczyków, który zapewne oficjalną premierę będzie miał w przyszłym miesiącu. Tymczasem telefon doczekał się przecieku w postaci zdjęć, które opublikowano na łamach jednego z włoskich serwisów. Na fotkach widać także pewne informacje o specyfikacji technicznej nowego ZenFone’a.

ASUS ZenFone 4 Max

ASUS ZenFone 4 Max to nowy smartfon Tajwańczyków, który dostrzeżono na rosyjskiej stronie producenta, gdzie to urządzenie trafi do sprzedaży w pierwszej kolejności. Oczywiście, spodziewamy się, że ASUS ZenFone 4 Max zadebiutuje także w niedługim czasie w Polsce. Zanim to jednak nastąpi, to rzućmy okiem na to, co ma do zaoferowania ten telefon.

ASUS ZenFone Zoom S

ASUS ZenFone Zoom S trafił do oferty wybranych sklepów w Polsce. Smartfon jest typowym przedstawicielem półki średniej wyższej i na pewno wyróżnia się podwójnym aparatem fotograficznym z teleobiektywem. ASUS chwali się, że jego kamera pozwala uzyskać lepszy zoom optyczny i cyfrowy niż kamera telefonu iPhone 7 Plus.

ASUS ZenFone AR

ASUS ZenFone AR to pierwszy smartfon, który jest zgodny z Google Tango, jak i platformą DayDream VR. Zobaczyliśmy go już na początku tego roku, ale cały czas czekamy na rynkową premierę. W trakcie konferencji przed targami Computex 2017, CEO firmy ASUS przekazał, że premiera ZenFone’a AR odbędzie się już w przyszłym miesiącu.