Dział: ASUS

ASUS ZenFone Zoom S

ASUS ZenFone Zoom S trafił do oferty wybranych sklepów w Polsce. Smartfon jest typowym przedstawicielem półki średniej wyższej i na pewno wyróżnia się podwójnym aparatem fotograficznym z teleobiektywem. ASUS chwali się, że jego kamera pozwala uzyskać lepszy zoom optyczny i cyfrowy niż kamera telefonu iPhone 7 Plus.

ASUS ZenFone AR

ASUS ZenFone AR to pierwszy smartfon, który jest zgodny z Google Tango, jak i platformą DayDream VR. Zobaczyliśmy go już na początku tego roku, ale cały czas czekamy na rynkową premierę. W trakcie konferencji przed targami Computex 2017, CEO firmy ASUS przekazał, że premiera ZenFone’a AR odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

ASUS ZenFone 3 Zoom

Najnowsze informacje mówią o tym, że Asus ma w planach wprowadzenie na rynek swojego nowego smartfona, ZenFone 4, w maju tego roku. Nie wiadomo, kiedy dokładnie telefon zostanie zaprezentowany. Być może nastąpi to podczas nadchodzących targów Computex 2017, które rozpoczną się pod koniec maja.

ASUS ZenFone 3 Zoom

ASUS ZenFone 3 Zoom wcześniej został ujawniony na stronie organizacji TENAA, a wczoraj doczekaliśmy się jego oficjalnej zapowiedzi w trakcie targów CES 2017 w Las Vegas. ASUS ZenFone 3 Zoom wyróżnia się konkretnym aparatem fotograficznym z dwoma obiektywami i oferuje aż 12-krotny zoom cyfrowy. Telefon trafi do sprzedaży w lutym.

ASUS ZenFone AR

ASUS ZenFone AR ogłoszony w trakcie wczorajszej konferencji Tajwańczyków na CES 2017 jest pierwszym smartfonem z systemem Android, który dostał aż 8 GB pamięci operacyjnej RAM. ASUS ZenFone AR wyróżnia się jednak jeszcze czymś innym. To pierwszy z smartfon, który jest zgodny jednocześnie z Google Daydream i Project Tango oraz zapewnia funkcje z zakresu AR.

ASUS X00GD TENAA

ASUS X00GD jest nowym, jeszcze niezapowiedzianym smartfonem Chińczyków, który pojawił się w wykazie organizacji TENAA. Urządzenie najpewniej wkrótce będzie miało oficjalną premierę. Tymczasem na stronie TENAA możemy podejrzeć zdjęcia, jak i dane techniczne smartfona ASUS X00GD. Telefon ma m.in. baterię o dużej pojemności 4850 mAh.

Asus Zenfone Go 4.5 LTE ZB450KL

Asus wprowadza do oferty nowy, niedrogi smartfon z modemem LTE. Mowa o modelu Asus Zenfone Go 4.5 LTE ZB450KL z 4,5-calowym ekranem, który debiutuje w sprzedaży na terenie Indii. Smartfon wyróżnia się przeciętnymi podzespołami, ale z drugiej strony jest to niedroga propozycja. Asus Zenfone Go 4.5 LTE ZB450KL w Indiach wyceniono na równowartość 434 złotych.