Xiaomi Mi Max 2 potwierdzony. Premiera 25 maja, ale bez MIUI 9

Dritone, 2017-05-19 11:55
0

Xiaomi Mi Max 2 zostanie zaprezentowany już 25. maja. Informację potwierdził sam producent. W międzyczasie pojawiły się plotki, jakoby wtedy Xiaomi miało zaprezentować również system MIUI 9, nad którym prace zainaugurowano w listopadzie. Niestety, to się nie wydarzy i oprogramowanie nie zostanie pokazane tego samego dnia.

Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Mi Max 2 jest już obiektem plotek od tygodni. Wczoraj wspominaliśmy wam, że nazwa telefonu została dostrzeżona na stronie producenta. Teraz dowiadujemy się, że telefon zostanie oficjalnie zaprezentowany dokładnie 25. maja.

W sieci pojawiły się plotki, jakoby w przyszłym tygodniu miała odbyć się także prezentacja systemu MIUI 9. Prace nad nim zainaugurowano już jesienią zeszłego roku. Niestety, na oficjalną zapowiedź jeszcze trochę sobie poczekamy. Oficjalne konto MIUI na Weibo rozwiało plotki o premierze MIUI 9 w tym samym dniu, co Xiaomi Mi Max 2.

Xiaomi Mi Max 2 ujawnił już wiele informacji o specyfikacji. Spodziewamy się dwóch modeli smartfonów. Pierwszy z nich otrzyma procesor Snapdragon 626, a drugi znacznie mocniejszego Snapdragona 660 i 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Przypuszczalne dane techniczne telefonu, które bazują na dotychczasowych plotkach i przeciekach znajdziecie poniżej. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze, że mogą się one różnić od tego, co Xiaomi oficjalnie zaprezentuje za kilka dni.

Xiaomi Mi Max 2 – dane techniczne

źródło: Weibo

The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni funkcję redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Android · Smartfony · Xiaomi · · · · · · · ·