Xiaomi Mi 6 będzie dostępny w 11 kolorach obudowy?

Dritone, 2017-04-21 10:31
0

Xiaomi Mi 6 zaprezentowany wcześniej w tym tygodniu trafi początkowo do sprzedaży w czterech kolorach obudowy. Białym, niebieskim i dwóch wariantach czerni, z czego jeden w obudowie ceramicznej. Tymczasem Xiaomi Mi 6 dostrzeżono na stronie organizacji TENAA i tam pojawia się informacja aż o 11 kolorach obudowy! Czyżby z czasem miało być ich więcej?

Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi 6 zaprezentowany w środę trafi do sprzedaży już 28 kwietnia. Wtedy będzie można składać zamówienia. Telefon będzie dostępny w cenie od 2499 juanów (mniej niż 1500 złotych) i do wyboru będą cztery różne warianty obudowy. Trzy z nich to szklane obudowy w kolorach: białym, czarnym i niebieskim. Będzie też można zakupić wariant w czarnej obudowie ceramicznej. Pewnie zapytacie: co ze złotym kolorem czy srebrnym? Spokojnie, Xiaomi Mi 6 ma szansę niedługo być dostępny w większej liczbie kolorów.

Na stronie chińskiej organizacji TENAA dostrzeżono już Xiaomi Mi 6. TENAA publikuje wiele informacji o certyfikowanych smartfonach. W tym także szczegóły o kolorach obudowy. Informacja ta znajduje się w tabelce pomiędzy informacją o liczbie ekranów i wymiarami. W przypadku Xiaomi Mi 6 znajduje się tam aż 11 różnych kolorów. Są to: biały, czarny, srebrny, złoty, szary, różowy, szampańskie złoto, ciemnoszary, wiśniowy, czarny mat oraz niebieski. Jeśli to prawda, to wkrótce możemy spodziewać się co najmniej siedmiu nowych wersji kolorystycznych obudowy Xiaomi Mi 6.

Xiaomi Mi 6 kolory

Dla porównania, Xiaomi Mi 5 dostępny jest tylko w czterech kolorach obudowy. Jedenaście wariantów kolorystycznych to już naprawdę dużo. W zasadzie chyba żaden producent nie oferuje flagowców w tak wielu kolorach. Nawet Samsung, który wraz z Galaxy S7 i S7 edge “dobił” z czasem do ośmiu kolorów obudowy.

Zobacz także >> Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition – co warto wiedzieć o tej wersji flagowca?

Nie wiadomo jednak, czy wszystkie z wymienionych wyżej kolorów obudowy pojawią się w sprzedaży. Możliwe, że tylko część z nich i o tym producent zadecyduje z czasem. Nie ma też informacji, kiedy paleta kolorów obudowy miałaby się zwiększyć. Pierwsi klienci zamawiający Mi 6 już teraz będą musieli zadowolić się tylko czterema kolorami do wyboru.

Xiaomi Mi 6 – dane techniczne

źródło: Playfuldroid

The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni funkcję redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Android · Smartfony · Xiaomi · · · · · · · · ·