Nokia 6 jednak zadebiutuje poza Chinami?

Dritone, 2017-01-11 12:56
0

Nokia 6 zadebiutowała w minionym tygodniu. Smartfon już wkrótce będzie dostępny na terenie Chin i, niestety, na razie tylko tam. Możliwe jednak, że Nokia 6 z czasem pojawi się w sprzedaży także na terenie innych krajów. Jest dosyć prawdopodobnym, że globalny wariant telefonu ukrywa się pod nazwą TA-1003 i dostrzeżono go na stronie organizacji Bluetooth SIG.

Nokia 6 na chiński rynek to model TA-1000 i taki wariant pojawi się w sprzedaży na terenie Państwa Środka za 1699 juanów (ok. 1020 zł). Tymczasem w wykazie strony organizacji Bluetooth SIG dostrzeżono Nokię 6 jeszcze pod inną, drugą nazwą kodową – TA-1003. Najpewniej to nowy wariant telefonu na inne rynki. Kto wie, czy nawet nie na Europę.

Nokia 6 TA-1000 TA-1003 Bluetooth SIG

Niestety, HMD Global Oy, producent smartfonów z logo Nokii, milczy na temat dostępności modelu Nokia 6 na terenie Europy. Wiemy jednak, że telefon pojawi się wkrótce jeszcze w kilku państwach azjatyckich, jak Malezja. Być może zapowiedź europejskiego wariantu odbędzie się w trakcie targów MWC 2017 w Barcelonie? Wraz z innymi telefonami z logo Nokia? Nie można tego wykluczyć.

Nokia 6 – dane techniczne

źródło: NokiaPowerUser

The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Android · Smartfony · · · · · · · · ·