Xiaomi Mi Note 2 w trzech nowych kolorach (CES 2017)

Marcelina Poznańska, 2017-01-06 11:45
0

Xiaomi w trakcie targów CES 2017 zaprezentowało nie tylko biały wariant smartfona Mi Mix. Pojawiły się też dwa nowe warianty kolorystyczne Xiaomi Mi Note 2 z zakrzywionym kolorem. Nowe barwy to purpurowy i zielony. Trzeba przyznać, że Xiaomi Mi Note 2 w tych kolorach wygląda naprawdę dobrze. Wkrótce ma ruszyć ich sprzedaż.

Xiaomi Mi Note 2, który debiutował pod koniec października, początkowo dostępny był w dwóch wariantach kolorystycznych obudowy: Piano Black i Glacier Silver. W trakcie CES 2017 Chińczycy postanowili pochwalić się dwoma nowymi wariantami kolorystycznymi obudowy tego flagowca i są nimi zielony oraz purpurowy, które widzicie na poniższych zdjęciach.

Xiaomi Mi Note 2 zielony Xiaomi Mi Note 2 zielony Xiaomi Mi Note 2 purpurowy Xiaomi Mi Note 2 purpurowy

Trzeba przyznać, że smartfony w nowych kolorach prezentują się naprawdę ładnie i są to błyszczące odcienie. Wkrótce Xiaomi Mi Note 2 ma być dostępny w tych kolorach na terenie Chin. Na razie brak informacji odnośnie dostępności na innych rynkach, choć lokalne plotki sugerują, że Mi Note 2 może wkrótce trafić do oferty polskiego dystrybutora, firmy ABC Data.

Aktualizacja

Jak informuje Gizmochina, Xiaomi Mi Note 2 na CES 2017 pokazywany jest nie w dwóch, a trzech nowych wersjach kolorystycznych. Trzecim jest różowy i widzimy go na poniższym zdjęciu.

Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Mi Note 2 – dane techniczne

źródło: Playfuldroid, Gizmochina

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
Android · Smartfony · Xiaomi · · · · · · · · · ·